320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unustasin õigel ajal viimase FourFourTwo osta. Stockis öeldi, et ammu otsas. Kas kuskil veel linna peal müüakse? Või ehk ostis keegi, luges läbi ja makulatuuri ei kogu? Võta siis ühendust.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      probleem 5.1 kõlaritega: tagumisel vasakul kõlaril teisest tagumisest palju vaiksem hääl. vahetasin kõlareid omavahel, kõlar töötab teistes kanalites. proovisin teise arvutiga, töötab korralikult.

      arvan, et äkki on mul mingil põhjusel rear left kanalil hääl maas(kuna helikaart peaks toetama 5.1´te). kas on äkki mingeid programme, millega saaks sättida iga kõlari soundi eraldi?
      ½121½

      Kommentaar


        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
        Tere. Abi oleks vaja. Nimelt ostsin omale ükspäev kaabli, et ühendada sülearvuti televiisoriga. Et saaks filme vaadata läbi teleka. Nüüd nagu on seis selline, et kaabel on taga ja kõik justkui funksib, aga video pilt ei tule telekasse üle. Panen oma BS playeri tööle ja film siin jookseb, televiisoris on aga pilt must, ei miskit. Üritasin nagu seadistusi muuta oma ATI Catalyst programmiga, aga pole suutnud lahendust leida. Nii et paluksin abi, ehk keegi on sellise probleemiga enne kokku puutunud.

        Aitäh

        Edit:Ok, nüüd vaatan, et VLC playeriga asi töötab, pilt tuleb läbi, BS-ga ikka ainult subtiitrid, ei mingit pilti. VLC-ga ei saa aga subtiitreid laadida. Kas viga on siis selles, et BS-ga ei saagi või tuleb miskit seadistuses muuta?

        BSPlayeriga saab küll, vähemalt mina saan. See, et pilt on must, jama oli mul ka alguses vist. Paar nippi, mis sa proovida võid, on, et ära suuna oma desktoppi telekasse vaid sa peaks saama teha ka teise ekraani. Seda siis kui sul on telekas juhtmega taga, võtad Display Properties/Settings/Advanced...

        Sealt peaksid sa saama kuskilt lülitada sisse teise ekraani funktsiooni. Pane selle teise ekraani resolutsiooniks Settings alt 800x600 ja vajuta OK.

        Nüüd peaks sul olema sinu desktopi kõrval üks tühimik ehk teine ekraan, mida sa telekast näed. Ava film desktopil ja siis tõsta filmiaken teleka ekraanile ja kliki suureks. Minul nii toimib.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Äkki leiab keegi internetist mulle ühe vana regilaulu? Tuhat tänu sellele isikule.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Ati kaartidel peaks Catalystis piisama Overlay sisse lülitamisest ja peaks kah mõlemal ekraanil film töötama, muidu tasub mängida 1st/2nd displeidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Hughes Vaata postitust
              probleem 5.1 kõlaritega: tagumisel vasakul kõlaril teisest tagumisest palju vaiksem hääl. vahetasin kõlareid omavahel, kõlar töötab teistes kanalites. proovisin teise arvutiga, töötab korralikult.

              arvan, et äkki on mul mingil põhjusel rear left kanalil hääl maas(kuna helikaart peaks toetama 5.1´te). kas on äkki mingeid programme, millega saaks sättida iga kõlari soundi eraldi?
              uuele lehele!
              ½121½

              Kommentaar


                Hei-hoo keemikud!

                Mida näitab aine lahustuvus? Paluks täpset vastust

                Kommentaar


                  Aine suurimat massi grammides, mis antud temperatuuril lahustub 100g lahustis nimetatakse selle aine lahustuvuseks.

                  Kommentaar


                    Tänud kiire vastuse eest

                    Kommentaar


                      Kõik mu Favoritesid läksid mingil põhjusel tähestiku, mitte kronoloogilisse järjekorda. Kuidas tagasi saada?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        töölaud aka desktop

                        on ilus tausatapilt (suurte tissidega blondiin), mida aga risustavad ikoonid... ikoonide ümber olev taustvärvus - pole ikoonide n.ö. põhi läbipaistev. Kuidas saavutada läbipaistvus?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ikoonid tuleb lihtsalt ekraani serva ritta vedada, et nad tisse ära ei varjaks.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            khm... "suurte" !
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              kustuta ikoonid desktopilt ära :S

                              Kommentaar


                                Control Panel-System-Advanced-Performance Settings-Visual Effects, paned linnukese Use drop shadows for icon labels on the desktop ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X