320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
    Control Panel-System-Advanced-Performance Settings-Visual Effects, paned linnukese Use drop shadows for icon labels on the desktop ette.
    ei mõiganud.
    ahh las ta olla, ega ta nii ilus ka ei ole.

    dänks enivei
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Teab keegi kuidas kutsutakse inimest, kes endale igasugu asju ettekujutab?

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Teab keegi kuidas kutsutakse inimest, kes endale igasugu asju ettekujutab?
        amority?!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Teab keegi kuidas kutsutakse inimest, kes endale igasugu asju ettekujutab?
          Keegi ei tea siis? Ilgelt nagu oleks vaja teada.

          Kommentaar


            naisterahvas
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Keegi ei tea siis? Ilgelt nagu oleks vaja teada.
              irw @ Daz Booob
              või narkomaan näiteks? suht keeruline on vastata sellisele küsimusele, kui sa konteksti ei lisa...


              aga noh, psühholoogia seisukohast oleks ilmselt skisofreenik kõige õigem.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                paranoiku

                (nendega kokku üle 10 tähemärgi)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Grammatiliselt õige oleks siiski paranoik.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Skisofreenik on jube kole sõna, see paramidaiganes on ka kahtlane.

                    Et nagu kui mingi tüüp saab kuskilt suurema koguse raha, hakkab ettekujutama, et on rikas. Veedab toreda õhtu ühe neiuga ja hakkab ettekujutama, et nad on paar jne.

                    Kommentaar


                      neurootik nagu all beloved Becks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Täna oma plaadikogu korrastades avastasin (või õigemini meenus taas), et mul on aastate eest karbist kuhugi jalutama läinud selline väärt asi nagu Lu:k "Tallinn-Nõmme-Keila". Siit ka moraal - ärge laenake oma kraami välja suvaliselt ja kindlasti ärge tehke seda ilma karbita, sest hui saate pärast midagi tagasi.
                        Enivei, kuna tegemist on hea asjaga, siis tahaks seda jälle omada. Ostaks vabalt kasvõi poest uuesti, kui teistmoodi ei saa, ainult et ise pole küll märganud enam. Seega, kui keegi on nimetet plaati kuskil müügil näinud või näeb, siis oleks jõle tänulik, kui annaksite teada. Või kui keegi on enda eksemplarist tüdinud ja tahab näiteks niisama mulle anda, siis võib ju ka . Privasse niisiis igasugune info oodatud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sellist Eesti sarja nagu Kelgukoerad teate? Sealne tunnusmuusika peaks olema Sal-Salleri looming ja esitajaks peaks olema Supernova. On kellelgi jagada seda heliteost ehk?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Sellist Eesti sarja nagu Kelgukoerad teate? Sealne tunnusmuusika peaks olema Sal-Salleri looming ja esitajaks peaks olema Supernova. On kellelgi jagada seda heliteost ehk?

                            Kui aitab siis teose nimi on Supernova - Kuu. Ise ei leidnud kusagilt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Täna oma plaadikogu korrastades avastasin (või õigemini meenus taas), et mul on aastate eest karbist kuhugi jalutama läinud selline väärt asi nagu Lu:k "Tallinn-Nõmme-Keila". Siit ka moraal - ärge laenake oma kraami välja suvaliselt ja kindlasti ärge tehke seda ilma karbita, sest hui saate pärast midagi tagasi.
                              Enivei, kuna tegemist on hea asjaga, siis tahaks seda jälle omada. Ostaks vabalt kasvõi poest uuesti, kui teistmoodi ei saa, ainult et ise pole küll märganud enam. Seega, kui keegi on nimetet plaati kuskil müügil näinud või näeb, siis oleks jõle tänulik, kui annaksite teada. Või kui keegi on enda eksemplarist tüdinud ja tahab näiteks niisama mulle anda, siis võib ju ka . Privasse niisiis igasugune info oodatud.
                              Mõtlesin ise kah just antud plaadi peale mingi aeg tagasi - ka mul pole enam seda plaati. Kui keegi teab, kus taaskord hankida, andke palun teada!

                              Kommentaar


                                mul oleks sama probleem, kuid plaadiks oleks gangstarri 'moment of truth'. kunagi sai see laenatud sõbra sõbrale, kes peale seda suht kiirelt ära kadus. see plaat oli liiga hea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X