320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jeeii transad mu iidolid nii kenasti saite kotti ja puha Nii peabki

    Kommentaar


      Enibadi tabasalust.Seal mingi puidufirma,teevad aialippe ja arvatavasti ka muud.Keegi firmanime(-sid) oskab öelda?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Enibadi tabasalust.Seal mingi puidufirma,teevad aialippe ja arvatavasti ka muud.Keegi firmanime(-sid) oskab öelda?
        Üldine Aadressi Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 29 sihtnumber on 10612. Asukoht Aadressi koordinaadid on 59° 25' 52.11" N, 24° 43...


        ??

        muidu kõik tabasalu firmad http://www.telemedia.ee/telemedia.ph...nefil=&pohi=on
        AILTON

        Kommentaar


          Miks alati kui seltskond grüünes istub, võsast äkitse mingi tatirull ilmub. Kes suitsu norib ja eitava vastuse peale kõiki pededeks ja nohkariteks sõimama hakkab. Ja siis kõigile nosplisse lubab anda ning palju pemmiga sõpru kutsuda ähvardab?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Miks russid (ei pea silmas rahvust, vaid inimtüüpi) millestki aru ei saa ja kõik rusikatega tahavad lahendada?
            Näiteks üks selline ähvardas mind eile, et poob mu üles
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              kui aju pole siis peab ju miskit muud kasutama
              AILTON

              Kommentaar


                Kas teate, et venelased ei salli fašiste, igasuguseid, nende jaoks pole tähtis, kas oled fašist või siis antifašist.

                Kommentaar


                  mida ütleb 2 aastane viinamari 35 aastasele viinamarjale?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    mida ütleb 2 aastane viinamari 35 aastasele viinamarjale?
                    nooo, üllata!!!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      tere rosin
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Oskab keegi öelda kas tallinnas on mingit kohta kuhu saab tasuta ära anda vana pesumasina. Või siis mingi sümboolse summa eest. Kolataksole küll ei viitsi 200 maksta sellise nalja eest.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          kuusakoski ikka tahab
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            ega see 2-aastane ka midagi nii noor pole

                            Kommentaar


                              Kui sul on võimalik siis vii jah kuusakoskisse. Kui sul viitsimist on, siis võta enne mootor pealt ära ja selle eest saad eraldi rohkem raha. Mul pole õrna aimugi palju see vahe on ja palju elektrimootori hind on, aga rohkem küll kui kõik koos, mis läheb tavalise prahi alla seal ja on alla krooni kilo.

                              Kommentaar


                                2 aastaselt viina juu on vara.. oled sa siis mari või jüri.... 35 aastane viina mari on parm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X