320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kui see hambakroon maksab juba 1500 euri, mis siis see implantaat veel maksab?!

    Aga viimasel ajal olen märganud, et FB-s levitatakse üsna palju pilte sellest kliimaaktivist Gretast. Ja pigem havlustavas kontekstis. Milleks? Või nagu, mis ohtu see Greta nüüd vabale maailmale kujutab ?
    Jumal, ära parem hakka, samostid lendavad peale.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Kui see hambakroon maksab juba 1500 euri, mis siis see implantaat veel maksab?!

      Aga viimasel ajal olen märganud, et FB-s levitatakse üsna palju pilte sellest kliimaaktivist Gretast. Ja pigem havlustavas kontekstis. Milleks? Või nagu, mis ohtu see Greta nüüd vabale maailmale kujutab ?
      1500 euri hinnati mul esialgu kokku juureravid koos krooni ja asjadega. Aga kaarli oli lihtsalt esimene koht, kes mu vastu võttis kohe hommikul meeletu valuga ja arvatavasti kasutan Tofoa teadmisi ja omandatud eriala ning konsulteerin temaga mingihetk, et kuhu oleks kõige mõistlikum minna ja mida teha.

      Sellessuhtes, et see Kaarli tundus selline Fancy ja mainekas koht hambaravi jaoks, aga kui tuli küsimus, et mis me hambaga teeme, kas tõmbame välja või paneme ajutise täidise ja hiljem alustame juureraviga ning ma küsisin, et mis oleks parem lahendus, siis sellele sain ma omakorda vastuseks umbes, et no seda peate teie otsustama. Sellepeale siis vihjati, et hambast on väga suur tükk väljas ja hakanud seest lagunema ja väga palju oma hammast järel ei ole ning siis ma ütlesin, et no siis tõmbame välja. Ja siis tuleb sellepeale, et aga see on teil mälumishammas, et siin on palju raskem süüa ja toitu mäluda no omfg.... Ja siis ma otsustasin, et tehku ajutiselt korda ja on vist leida kedagi teist.

      Kommentaar


        Eks palju sõltub ka konkreetsest arstist.

        Minu naisel murdus hambast tükk välja, mistõttu ta läks Kaarli Hambaravisse eesmärgiga asendada hammas implantaadiga ja kõik läks plaanipäraselt ning jäi teenusega väga rahule.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Eks palju sõltub ka konkreetsest arstist.

          Minu naisel murdus hambast tükk välja, mistõttu ta läks Kaarli Hambaravisse eesmärgiga asendada hammas implantaadiga ja kõik läks plaanipäraselt ning jäi teenusega väga rahule.
          Kas Kaarli hambaravi või kohe selle kõrval olev Hambapolikliinik? Neid kiputakse pidevalt sassi ajama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas Kaarli hambaravi või kohe selle kõrval olev Hambapolikliinik? Neid kiputakse pidevalt sassi ajama.
            Ikka Kaarli Hambaravi
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Oma hammas on alati parem kui kunsthammas, aga väga palju sõltub tegijast, sest Eestis tegutsevatest hambaarstidest on suuremas osas paraku sitanikerdised. Mõnest nimest tasub kohe eriti suure kaarega mööda käia, sest oskavad patsiendile ilusat juttu rääkida ja suuri arveid kirjutada, aga töö, mida teostatakse on pigem nii kriminaalne, et oma halvimale vaenlase ka ei sooviks sellist.
              Oskad ehk need nimed välja tuua, keda vältida ja kelle juures tasub käia?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Oskad ehk need nimed välja tuua, keda vältida ja kelle juures tasub käia?
                Ja Tofu saab seejärel kirja Robert Sarvelt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid
                  Huvi pärast, kuhu alla kategoriseerub see pilt?

                  *Greta pildiseeria*

                  Labasuse.
                  Nagu kas endal pole veider sellist asja levitada 16-aastase aspergeri sündroomiga lapse kohta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Labasuse.
                    Nagu kas endal pole veider sellist asja levitada 16-aastase aspergeri sündroomiga lapse kohta?
                    Aus tagasiside ja tänan informatsiooni eest! Eks see oligi veits foorumi piiride kompamine!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Aus tagasiside ja tänan informatsiooni eest! Eks see oligi veits foorumi piiride kompamine!
                      Näh. Ma nüüd ei näinudki. Rainise arvamus pole veel foorumi piir.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Oskad ehk need nimed välja tuua, keda vältida ja kelle juures tasub käia?
                        Siin avalikult nimesid kindlasti välja tooma ei hakka, aga kui sul on vaja uut hammast, siis oskaksin sulle proteesiarstide kohta PMis nõu anda.

                        Tavaliste raviarstide kohta ei oska ma nii detailselt infot jagada - kui siis ainult teatud nimesid, keda kindlasti vältida.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Näh. Ma nüüd ei näinudki. Rainise arvamus pole veel foorumi piir.
                          Astume siis piirist üle

                          greta.jpg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Astume siis piirist üle

                            [ATTACH=CONFIG]6590[/ATTACH]
                            Aus värk.

                            Kommentaar


                              #yewtree

                              Kommentaar


                                Keegi citybeed ka kasutanud on? Mul on küss säärane, et seal on ette nähtud km tasu + auto kasutamise eest kasseeritav summa. Kui kasutan autot ütleme 30 minti, seejärel 2h seisab a siis jälle 30 minti, kas ta loeb siis kasutusajaks 1h või kõik kokku ja 3h?
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X