320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kõlab nagu Olde Hansa, aga ilmselt ei ole
    Olde Hansa pole ka Raekoja platsil, kuigi ega palju eemale ei jää.

    Tule Estonia peaks resto olema, kust seda ägedat verivorsti "hea" hinnaga saab.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Olde Hansa pole ka Raekoja platsil, kuigi ega palju eemale ei jää.

      Tule Estonia peaks resto olema, kust seda ägedat verivorsti "hea" hinnaga saab.
      Sellega on nüüd hea konks. Samale omanikule kuulub Raekoja platsil viit kohta. Samuti Tule, kuid see on neist viiest kõige korralikum. Menüü ja hinnad on väga sarnased ja hullud, kuid üks on neist viiest ikka kõige robustsem shit.

      Kommentaar


        See italiano?
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Samale omanikule kuulub Raekoja platsil viit kohta.

        Kommentaar


          Pesumasinate puhul on Bekod väga pommikindlad olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            See italiano?
            Jah, väga võimekas ärimees!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              1) Külmkapp ma valiks ainult, kas Samsungi või LG kuna neil on kõige kiidetumad kompressorid (Digital ja Linear) ja never ei teki jääd ja saad 10 aastat garantiid kompressorile peale, mis on reaalselt tegelikult ainus asi, mis külmkapil lennata võib. Isegi lisariiuleid asju on Tallinnast kohapealt hoolduskeskustest alati koheselt saada.
              Mul on üürikorteris Samsungi külmkapp. Iga kuu või kahe tagant tuleb 1-2 cm jääd sügavkülma põhjast välja peksta. Samuti ei ole Tallinnas inimesi, kes oskaksid seda külmkappi remontida. Mina hoiaksin kaarega sellest tootest eemale.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mul on üürikorteris Samsungi külmkapp. Iga kuu või kahe tagant tuleb 1-2 cm jääd sügavkülma põhjast välja peksta. Samuti ei ole Tallinnas inimesi, kes oskaksid seda külmkappi remontida. Mina hoiaksin kaarega sellest tootest eemale.
                NoFrost tehnoloogia, mis pea kõigil uuematel olemas, peaks teoorias selle välistama, v on tegemist mõne vanema/odavama isendiga, millel see puudub?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Kas Snaige polegi enam teema?

                  Kommentaar


                    Eesti neiu võitis hasartmänguportaalis Paf.com kolmapäeva õhtul üle 3,6 miljoni euro, mis on seni teadaolevalt suurim õnnemänguga võidetud summa Eestis.



                    On see reaalne või mingi reklaamijutt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      https://elu24.postimees.ee/6868581/o...412.1513784889


                      On see reaalne või mingi reklaamijutt?
                      Üsna kindlalt reklaam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Üsna kindlalt reklaam.
                        Päris kindlasti mitte kohe. Kust siuke arvamus üldse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Mul on üürikorteris Samsungi külmkapp. Iga kuu või kahe tagant tuleb 1-2 cm jääd sügavkülma põhjast välja peksta. Samuti ei ole Tallinnas inimesi, kes oskaksid seda külmkappi remontida. Mina hoiaksin kaarega sellest tootest eemale.
                          Mul on Samungi oma. Mingi digital inverteri kiri ilutseb peal, pole 2a jooksul kordagi jääd näinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Päris kindlasti mitte kohe. Kust siuke arvamus üldse?
                            Noh, kui oled 12 aastat töötanud valdkonnas, kus bullshit-o-meterit kasutada, siis kuidagi naljakalt on läinud, et siin hakkab see rõvedalt tööle. Kasvõi seepärast, et mitte kunagi pole ükski suurvõitja endast muudmoodi märku andnud, kui seda ainult anonüümselt pressiteate vahendusel öeldes, et "Ma ei suuda enda õnne uskuda". See meeter võib valetada, aga üldiselt ta väga ei valeta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mul on üürikorteris Samsungi külmkapp. Iga kuu või kahe tagant tuleb 1-2 cm jääd sügavkülma põhjast välja peksta. Samuti ei ole Tallinnas inimesi, kes oskaksid seda külmkappi remontida. Mina hoiaksin kaarega sellest tootest eemale.
                              Ma arvan, et tegemist on mingi vanema samsungi mudeliga ja juba nagu mainitud, siis mitte No Frost tehnoloogiaga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Noh, kui oled 12 aastat töötanud valdkonnas, kus bullshit-o-meterit kasutada, siis kuidagi naljakalt on läinud, et siin hakkab see rõvedalt tööle. Kasvõi seepärast, et mitte kunagi pole ükski suurvõitja endast muudmoodi märku andnud, kui seda ainult anonüümselt pressiteate vahendusel öeldes, et "Ma ei suuda enda õnne uskuda". See meeter võib valetada, aga üldiselt ta väga ei valeta.
                                Siis Sa arvad järelikult, et kõik lotod ja online-kasiinod on puhtakujulised scammid? Mulle tunduks imelikum, kui lotoga võitnud inimesed hakkaks meediasse kirjutama, et "tehke muga intervjuu, ma olen rikas!"

                                Peale selle peaks PAF olema Soome riigile (või ahvenamaa kohalikule valitsusele idk) alluv ettevõte, kes kasumi kulutab heategevusele. Siis meid valitsevad tõesti sisalikud, kui sellised ettevõtted puhtakujulisi fake newse välja lasevad. Neid slotte ja nende jackpotte jagavad ja koguvad nad seejuures paljude tuntud ettevõtetega koos, sh kohalike olybeti, betsafe ja coolbetiga, kes tõenäoliselt mingi kontrolli ikka läbivad oma litsentside hoidmiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X