320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Närvide säästmiseks alustan siit. Kui soov Elista/Starmani TV ja neti paketti vahetada, siis on vaja...? Kohale minna? Helistada? Naabrit ähvardada?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Närvide säästmiseks alustan siit. Kui soov Elista/Starmani TV ja neti paketti vahetada, siis on vaja...? Kohale minna? Helistada? Naabrit ähvardada?
      Iseteenindusest ei saa?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Mingi värdjate grupeering on asunud linde tapma?
        Heh. Sellega seoses, ma enda koduaiast olen viimase nädalaga 2 surnud lindu leidnud. Esimene oli nagu niisama surnud ning auto kõrval maas, teagi mis temaga juhtus. Teine oli aias puu all ilma peata. 4 meetrit eemal oli sulepahmakas ka, tundus nagu ta oleks kassiga heidelnud vm.

        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Närvide säästmiseks alustan siit. Kui soov Elista/Starmani TV ja neti paketti vahetada, siis on vaja...? Kohale minna? Helistada? Naabrit ähvardada?
        Iseteeninduses peaks hakkama saama jah. Vähemalt mingi valik on seal olemas, aga letialuseid pakkumisi ilmselgelt sealt ei leia.

        Kommentaar


          Kusjuures iseteeninduses jäin pika ninaga...proovin korra veel. Tänud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vello Nelikendkaks. Praegu toimetab ta facebookis.
            Enne seda oli vello42.com portaal.
            Veel enne seda oli tal mingi blogspoti lehekülg, mille täpset aadressi ma praegu ei mäleta ja kiire otsinguga leida ei suuda. Ehk keegi foorumlastest mäletab?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Mingi värdjate grupeering on asunud linde tapma?
              Linde tapetakse maailmas kõige rohkem. Inimesed on ikka nii silmakirjalikud - leitakse 4 kurva lõpu leidnud lindu ja suur nutt ja hala lahti, samal ajal kui kõrval tehases tapetakse lihtsalt linde miljonite viisi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Linde tapetakse maailmas kõige rohkem. Inimesed on ikka nii silmakirjalikud - leitakse 4 kurva lõpu leidnud lindu ja suur nutt ja hala lahti, samal ajal kui kõrval tehases tapetakse lihtsalt linde miljonite viisi.
                Broiler ei ole lind

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Linde tapetakse maailmas kõige rohkem. Inimesed on ikka nii silmakirjalikud - leitakse 4 kurva lõpu leidnud lindu ja suur nutt ja hala lahti, samal ajal kui kõrval tehases tapetakse lihtsalt linde miljonite viisi.
                  Kallis inimene see, kas linde kasvatatakse söögiks ja tapetakse hetkega või see kui sa võtad elus looduses linnu ja keerad tal kaela kahe korra ja jätad sinna samma vedelema on ikka vahe.... Kuidas saab nii ebaadekvaatset võrdlust üldse tuua?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kallis inimene see, kas linde kasvatatakse söögiks ja tapetakse hetkega või see kui sa võtad elus looduses linnu ja keerad tal kaela kahe korra ja jätad sinna samma vedelema on ikka vahe.... Kuidas saab nii ebaadekvaatset võrdlust üldse tuua?
                    Antud situatsiooni puhul kipun ma arvama, et see oli koer, mitte inimene. Mõndadel isenditel on selline kummaline tapahimu ja kui nad on inimese poolt korralikult toidetud ka, siis pole ka tarvidust süüa.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Antud situatsiooni puhul kipun ma arvama, et see oli koer, mitte inimene. Mõndadel isenditel on selline kummaline tapahimu ja kui nad on inimese poolt korralikult toidetud ka, siis pole ka tarvidust süüa.
                      Ma ei vaidle vastu lihtsalt ma ise lugesin mingisest meediaväljaandest, et inimese kuri käsi olid keeranud kaelad tagurpidi.

                      Kommentaar


                        Luigepoegade surm Paljassaares siiski polnud inimese kätetöö

                        Sellest räägite või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Jep, aga otsisin ülesse artikkli ja ma lähtusin sellest artikklist https://www.ohtuleht.ee/881698/koled...elad-kahekorra

                          Kommentaar


                            Kajakate genotsiidi kiidaks ma heaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kajakate genotsiidi kiidaks ma heaks.
                              Kas sina olidki üks Linnugripi maaletoojatest kunagi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kallis inimene see, kas linde kasvatatakse söögiks ja tapetakse hetkega või see kui sa võtad elus looduses linnu ja keerad tal kaela kahe korra ja jätad sinna samma vedelema on ikka vahe.... Kuidas saab nii ebaadekvaatset võrdlust üldse tuua?
                                Tapmine on tapmine, “toiduks kasvatatud” elusaatus on kordades hullem. Kunagi oli orjapidamine ka seaduslik, ei tähenda, et see õige oli.

                                Ehk on kergem võrdlus see, et tsirkuses ei tohi enam loomi kasutada, aga tappa võib.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X