320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma olen üle keskmise pikem, ei kaldu ülekaalulisusele ja ma pole päris selline ürgtalent nagu Mürka, et käed põlvedeni, aga pikemad on mul nad ka. Väga raske on korraliku triiksärki leida, mille käised ei lõpe poole randme peal. Sangaris on valida kahe särgi ja vahel ja need mul juba on. Oskab keegi soovitada? Eelistaks mansetid aukudega.
    Küsi mõnest Baltika keti poest (Monton, Mosaic, Baltman jm) või Kaubamajast. Mul on vaja 5 cm pikema varrukaga kraami kui standard ette näeb, neist kohtadest olen saanud abi.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Ei tea, kas see aasta Black Friday üldse toimub, mustad on juba mitu kuud 100% soodustusega promokoodi GEORGE FLOYD kasutanud ja poed tuhjaks tassinud.
      See oli suht hea

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Ma olen üle keskmise pikem, ei kaldu ülekaalulisusele ja ma pole päris selline ürgtalent nagu Mürka, et käed põlvedeni, aga pikemad on mul nad ka. Väga raske on korraliku triiksärki leida, mille käised ei lõpe poole randme peal. Sangaris on valida kahe särgi ja vahel ja need mul juba on. Oskab keegi soovitada? Eelistaks mansetid aukudega.
        Rätsep, üldarvamus on, et nad on vist mingi luksvärk, aga tegelt mitte.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Ma olen üle keskmise pikem, ei kaldu ülekaalulisusele ja ma pole päris selline ürgtalent nagu Mürka, et käed põlvedeni, aga pikemad on mul nad ka. Väga raske on korraliku triiksärki leida, mille käised ei lõpe poole randme peal. Sangaris on valida kahe särgi ja vahel ja need mul juba on. Oskab keegi soovitada? Eelistaks mansetid aukudega.
          Topeltmansetiga on lood jah kehvad. Sangari kavliteet on päris hea ja teised jaemüügis olevad seda tihtilugu pole.

          Gowri moemaja ehk on selline, kus hind ja kvaliteet paigas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kui reede õhtul Vitali Rando käest vastu hambaid saab Söögiplatsi juures, siis võiks Eesti Meistriliiga kõik mängud protestiks tühistada ja eesti verd mängijad Svetlana Grigorjeva ees põlvitada

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Kui reede õhtul Vitali Rando käest vastu hambaid saab Söögiplatsi juures, siis võiks Eesti Meistriliiga kõik mängud protestiks tühistada ja eesti verd mängijad Svetlana Grigorjeva ees põlvitada

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Ma olen üle keskmise pikem, ei kaldu ülekaalulisusele ja ma pole päris selline ürgtalent nagu Mürka, et käed põlvedeni, aga pikemad on mul nad ka. Väga raske on korraliku triiksärki leida, mille käised ei lõpe poole randme peal. Sangaris on valida kahe särgi ja vahel ja need mul juba on. Oskab keegi soovitada? Eelistaks mansetid aukudega.
                Soovitan rätsepa otsida, saad ideaalse variandi vastavalt mõõtudele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Jah. Kui üks punt tekitab kordades rohkem probleeme kui teised, on loomulik, et tekib eelarvamus. basic pattern recognition
                  Kas sulle ei tundu, et kui basic pattern recognition on nii basic, et lähtub üksnes nahavärvist, siis see ongi see, mille üle me siin jaurame? See, mida sinu oponendid peavad probleemiks, mida tuleb välja juurida.

                  Või maitea. Pardonnez-moi kui see ongi kellegi meelest (USA) ühiskonna ok areng, et kui raadiosse teatatakse liiklusrikkumisest, siis sõltuvalt sellest, kas kutsungis kõlab ka sõna “black”, otsustatakse, kas minnakse kaks kätt taskus või bazookaga.

                  Eelarvamusi saab muuta, nahavärvi mitte.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Ostsin eelmine nädal Euronicsist uue sülearvuti Lenovo Ideapad L340 799 euro eest. Kolm päeva sain kasutada, kui ekraani sättides mingi klõps läbi käis ja nüüd pool ekraani on värviline. Viisin MTTC-sse Ülemistesse, kes remonditöödega tegeleb, aga nemad ütlevad, et see on füüsiline vigastus, ehk et ei lähe garantii alla. Mul on mingisugune 250 eurone odav HP läpakas ka, mida käsitlen ekraani liigutades täpselt samamoodi ning 2 aastaga pole midagi juhtunud. MTTCst soovitati pöörduda Euronicsi poole, sealt ilmselt suunatakse see tagasi MTTCsse. Ehk siis oskab keegi midagi soovitada, mida antud olukorras teha? On kellelgi endal taolisi olukordi juhtunud? Natuke loll oleks maksta mingisugune 200 eurot ekraani paranduse peale pärast 3 päeva arvuti kasutamist, seda enam, et tegemist pole minupoolse erroriga....
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Tarbijakaitse, kui Euronics pole nõus parandama oma kuludega. Või siis kodukindlustus, olenevalt omavastutusest saaksid ka soodsamalt paranduse.

                      Euronicsiga oli kunagi ebameeldiv kogemus garantiiremondiga. Peale avalduse täitimist tarbijakaitseametis helistasid nad ise ja kohe olid jupid olemas. Pakkusid veel 50.- kinkekaarti.

                      Nad ei pruugi küll samamoodi käituda, kuid proovida võib ikka.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Jah. Kui üks punt tekitab kordades rohkem probleeme kui teised, on loomulik, et tekib eelarvamus. basic pattern recognition
                        Kiiruga lugesin vtb tsiteeritud lõiguna seda ja mõtlesin, et jutt käib Nõmme Kaljust.
                        Et kas nende vastu ollakse ka Eestis rassistid. Aga siis kõik selgus, et jauratakse ikka BLM teemal.

                        Kommentaar


                          Kui on ostetud pass Rally Estoniale, aga ei saa minna, siis kas on kuidagi võimalik kellelgi teisel selle passiga sisse saada? Tean, et ametlikul lehel on öeldud, et ei saa, aga mis on reaalsus antud olukorras? Pass läheb raisku?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kui on ostetud pass Rally Estoniale, aga ei saa minna, siis kas on kuidagi võimalik kellelgi teisel selle passiga sisse saada? Tean, et ametlikul lehel on öeldud, et ei saa, aga mis on reaalsus antud olukorras? Pass läheb raisku?
                            samasugused nagu noorena kellegi teise passiga klubisse minnes või poest alksi ostes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kui on ostetud pass Rally Estoniale, aga ei saa minna, siis kas on kuidagi võimalik kellelgi teisel selle passiga sisse saada? Tean, et ametlikul lehel on öeldud, et ei saa, aga mis on reaalsus antud olukorras? Pass läheb raisku?
                              Ei saa.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kui on ostetud pass Rally Estoniale, aga ei saa minna, siis kas on kuidagi võimalik kellelgi teisel selle passiga sisse saada? Tean, et ametlikul lehel on öeldud, et ei saa, aga mis on reaalsus antud olukorras? Pass läheb raisku?
                                Urmo Aava mingis podcastis ütles, et kuskil lihtsalt lambist ümber regada ei saa, aga kui on mõjuv põhjus (jäid haigeks näiteks), siis tasub otse korraldaja poole pöörduda ja leiavad lahenduse. Ühesõnaga soovitan kirjutada/helistada, et tekkisid haigussümptomid ja seetõttu ei saa osaleda ning mis variandid oleks pass kellegi teise nimele vormistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X