320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, et ega kohtuinstantsid ei teinud ju seda otsust ajaleheartikli põhjal.
    Just nimelt, ma tahan ka loota, et süü sai tõestatud. Minu kommentaar käis väga otseselt Icemani lause kohta - just selle arvamise kohta. Kohus ei või arvata.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ajaleht kirjutab lugu, mitte ei kajasta detaile. Kui artikkel koosneks vaid detailidest, põhjendamaks, miks täpselt selline otsus tehti, oleks see keskmisele lugejale surmigav. Kohus toimib veidi teisiti.

      Kommentaar


        II. peatükk
        PÕHIÕIGUSED, VABADUSED JA KOHUSTUSED
        Paragrahv 29
        Kedagi ei tohi sundida tema vaba tahte vastaselt tööle ega teenistusse, välja arvatud kaitseväeteenistus või selle asendusteenistus, tööd nakkushaiguse leviku tõkestamisel, loodusõnnetuse ja katastroofi korral ning töö, mida seaduse alusel ja korras peab tegema süüdimõistetu.


        Saan ma õigesti aru, et riigil on õigus siiski sundida kõigil ürituste korraldajatel ja ettevõitjatel kontrollida inimeste vaktsiinipasse ja asju?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          II. peatükk
          PÕHIÕIGUSED, VABADUSED JA KOHUSTUSED
          Paragrahv 29



          Saan ma õigesti aru, et riigil on õigus siiski sundida kõigil ürituste korraldajatel ja ettevõitjatel kontrollida inimeste vaktsiinipasse ja asju?
          Ei sunni ju, ilma selleta 50 max ju vms, kui õigesti on meelde jäänud.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru, et riigil on õigus siiski sundida kõigil ürituste korraldajatel ja ettevõitjatel kontrollida inimeste vaktsiinipasse ja asju?
            Kuidas see "sund" erineb nt sellest, et alkoholi või tubakatooteid müüvad ettevõtted peavad ostja vanust kontrollima?

            Kommentaar


              Nad peavad veenduma, mitte kontrollima.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kas Ülemiste Sportsdirect on Kristiine omast oluliselt suurem?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Kunagi 10 aasta eest korraldas mingi vene rikkur Alekokil jalkaturniiri, kus mängis Flora, mingi Balkani tiim, keegi Poolast ja miski Belgiast. Keegi mäletab, et mis meeskonnad veel olid? Gent ei olnud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Alekokil rahv. jalkaturniir, kus mängis Flora



                    see või?
                    huvitav ma ei mäleta midagi sellest
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      https://m.facebook.com/story.php?sto...id=17795398388

                      see või?
                      huvitav ma ei mäleta midagi sellest
                      See jah. Tänks.

                      Kommentaar


                        Kuskilt normaalseid striime ei leia? See footy cc link mida kaala sheeris jookseb pidevalt kokku. Esimesed 10 striimi proovisin sealt, ning kõik pasad. Kas mingi acestream või muu säärane software ei näita paremat?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kuskilt normaalseid striime ei leia? See footy cc link mida kaala sheeris jookseb pidevalt kokku. Esimesed 10 striimi proovisin sealt, ning kõik pasad. Kas mingi acestream või muu säärane software ei näita paremat?
                          https://reddt1.soccerstreams.net/ on see koht, kust saab reeglina normaalse kvaliteediga linke.

                          Kommentaar


                            Kellelgi diversity visa kohta on infot? Kas eestlasena on suur tõenäosus valituks osutuda? Teate kedagi kes niimoodi USAsse läinud on?

                            Kommentaar


                              Kas keegi oskab öelda, kas Eurosport 2 ei näitagi enam Bundesligat? Kava.ee-s ka ilusti kanali nimi on Eurosport2(Bundesliga) ja eelnevaid hooaegu ikka näidanud, sel hooajal pole ühtegi mängu minu arust üle kantud. Või on kuskilt mujalt võimalik vaadata kui sul on Telia, pigem mitte vist?

                              Kommentaar


                                Viaplay?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X