320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimest korda kuulen Aga kui juba rumalateks küsimusteks läks, siis miks ta Dressi-Toivo on? Kannab dresse koguaeg? Pole 90ndate keskpaigast, kui igal mehel oli nailonadidas ikka veel üle saanud?

    Kommentaar


      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
      Esimest korda kuulen Aga kui juba rumalateks küsimusteks läks, siis miks ta Dressi-Toivo on? Kannab dresse koguaeg? Pole 90ndate keskpaigast, kui igal mehel oli nailonadidas ikka veel üle saanud?
      Ja üks lugeja küsimus veel. Kust sinu hüüdnimi Dressi-Toivo pärit on? Kas sellest, et olid ükskord ööklubis dressidega?

      Jah, aga olin tookord ööklubis lihtsalt rebitud särgi ja teksadega. Armastan ise oma T-särke ribadeks rebida, et põnevam välja näha.

      elu24.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Gairi
        Mis kell avatakse haridusministeerium estonia pst 5a? Ja ma guugeldasin ka, aga ei leidnud kellaaegasid.

        edit: Ma olen loll. Mul on haridusametit vaja

        edit: Ja nüüd leidsin endale ka vastuse
        Ma arvan, et ssa ei leidnud õiget vastust,
        kell 10.10 avatakse.
        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yorro Vaata postitust
          Ja üks lugeja küsimus veel. Kust sinu hüüdnimi Dressi-Toivo pärit on? Kas sellest, et olid ükskord ööklubis dressidega?

          Jah, aga olin tookord ööklubis lihtsalt rebitud särgi ja teksadega. Armastan ise oma T-särke ribadeks rebida, et põnevam välja näha.

          elu24.ee
          Oota mida? Särk ja teksad ei ole sama mis dressid.

          Kommentaar


            Oleks vaja teha bioloogia teemaline uurimustöö, mõtlesin et võiks olla seotud jalgpalliga?! Mida täpsemalt uurida ja äkki keegi oskab hea teema välja pakkuda.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              Oleks vaja teha bioloogia teemaline uurimustöö, mõtlesin et võiks olla seotud jalgpalliga?! Mida täpsemalt uurida ja äkki keegi oskab hea teema välja pakkuda.
              Parasiitlus Eesti jalgpallimaastikul?
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                uuri surmajuhtumeid jalkuplatsil ja trennis

                Kommentaar


                  kui suur protsent eestlastest prille/läätsesid kannab? võib mingi vanusegrupi kothta ka olla nooremate seas...mingi 15-30 aastased inimesed näiteks või midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    uuri surmajuhtumeid jalkuplatsil ja trennis
                    Sellest mõtlesingi teha aga kuidagi peaks kitsendama
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      keegi Jaak Joala - Öö Chicagos ka omab ja sheerib?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gairi
                        Mul sassis juba kuhu mida viima pean
                        Kui sul juhe sassis, siis osta wifi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          oskab keegi öelda kus helsingis asuvad head kaltsukad,plaadipoed,vinüülipoed jne? muusikaga seotud poode näiteks. keegi võiks mõne aadressi ka panna.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            oskab keegi öelda kus helsingis asuvad head kaltsukad,plaadipoed,vinüülipoed jne? muusikaga seotud poode näiteks. keegi võiks mõne aadressi ka panna.
                            Siin on väike arutelu plaadipoodide üle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gairi
                              Leidsin. avatakse 8.15 ja see on haridusamet, mitte haridusministeerium. Ja kui hommikul kohale läksin, siis nii ka oli MIKS kurat on vaja nii palju erinevate nimedega asjandusi meil siin ja miks nad ei võiks ühes kohas olla. Mul sassis juba kuhu mida viima pean
                              Noh lihtne, Haridusameti all mötlesid sa tegelikult Tallinna Haridusametit ja nimetatud asutus tegeleb Tallinna hariduse temaatikaga. Teadus- ja Haridusministeerium on aga riiklik institutsioon ning tegeleb riiklike küsimustega. Nii lihtne.

                              Ühes kohas ei saaks need üldse asuda, sest oi seda kisa kui Tallinna linnavöimule alluv amet oleks riigiametiga ühes kohas. Opositsioon (kes iganes ka hetkel vöimul ei oleks) ei oskaks siis kuidagi vaiki olla.

                              Kommentaar


                                tsau. on see vaike Asus pc series. Sellel pole windows vaid linux. tapitahti ka pole rsk. Probleem on et tahaks msn-ida aga mitte msn web messengeriga vaid laadida tahan 6iget versiooi. Proovisin juba aga peale laadimist ei saanud avada. Milles probleem? Utles et vali progra millega tahad avada. Kas sellel vaiksel linuxil pole oma progra millega avada? Kas peaks laadima midagi sarnast nagu windowsil winzip? Sorri lollid kusimused aga ma imen vilinal linuxiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X