320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui palju külastavusi/klikke on vaja veebilehel, et see hakkaks sulle tootma mingit Raha, a.la 10-20-50-100 eurot jne. Kui suur peaks olema külastatavus, et kellelgi tekiks huvi osta reklaami?

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Kui palju külastavusi/klikke on vaja veebilehel, et see hakkaks sulle tootma mingit Raha, a.la 10-20-50-100 eurot jne. Kui suur peaks olema külastatavus, et kellelgi tekiks huvi osta reklaami?
      Liitu mingi reklaamivõrgustikuga, ehk siis paned koodi oma lehele. Google Adsense on kõige mõistlikum. Teenid siis kui keegi su lehel seal klikib mingile reklaamile, mida rohkem rahvast käid, seda rohkem on tõenäosus, et keegi klikib. Keskmine CTR (clickthroughrate) on selliste bänkureklaamidel tavapäraselt nii 0,1-0,2%. Palju kliki eest makstakse sõltub sellest mis teemaline leht on, tavapäraselt makstakse rohkem lehtede eest, kus võiks käia nt mingi finants või kindlustusteenuste vastu huvi tundvad inimesed. Aga no keskmine klikihind on selline 0,2-0,3 euri. Seal nöörib oma koore siis Google ja ise saad ka mingi % (seda ma hetkel kohe öelda ei oska).

      Siin lehel on ka kalkulaator, millega mängida: https://www.google.com/adsense/start/#!#calculator

      Kommentaar


        Kas keegi oskab öelda, et kas tänapäeva telekatel tuleb ka seinakinnitused kaasa või peab ise eraldi ostma? Või kas tänapäeva telekaid on võimalik kinnitada universaalsete kinnituste külge seinale?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
          Või kas tänapäeva telekaid on võimalik kinnitada universaalsete kinnituste külge seinale?
          Enamustele telekatele annab universaalse seinaraami osta, ostuabi märksõnadeks - vesa kinnitus, teleri suurus, kinnituse stiil(seinalähedane, jalaga eemale ulatuv, nurga alla keeratav).

          Kommentaar


            Vahur Joa on elu24-st kroonikasse liikunud ilma suurema kärata. Tahaks küll vastust, et millest selline töökohavahetus tingitud

            Kommentaar


              Kas Bolt läks raha meedia kaasabil küsima?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kas Bolt läks raha meedia kaasabil küsima?
                Mainekujunduslikus mõttes täisbläkk ikka. Koguaeg suht ülbelt suhtutud ja firmad teistesse riikidesse regatud ja nüüd ei ole 5% (maksimaalselt) firma väärtusest cashina kuskilt võtta? Aga pangad ei anna laenu?

                Kommentaar


                  Kas 720p video kohta ei või enam HD öelda? Youtube igaljuhul mõtleb nii.

                  Kommentaar


                    kumb ülikool on kõvem STEM hariduse pakkuja kas Harvard või MIT?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      kumb ülikool on kõvem STEM hariduse pakkuja kas Harvard või MIT?
                      MIT...

                      Kommentaar


                        Kui korteri üürileandja kavatseb lepingu lõppedes sisse nõuda tagantjärgi maksmata elektriarveid, mis on maksmata jäänud selletõttu, et tema ise on neid ebaregulaarselt saatnud üürilisele (elektripakett oli nii tema enda, kui üürileantava korteriga ühine ja oli eelnevalt tõenäoliselt kogu arvel oleva summa ära maksnud, sh siis ka üürileantava korteri elektri) Kas üürilisel on siis õigus teha selline ettepanek, et ta nõuab siis korteriomanikult tagantjärgi remondifonid makstud summa eelnevate aastate jooksul? Lepingus küll kirjas, et üüriline maksab kõik korteri kõrvalkulud arvelt, mis esitatakse KÜ poolt, aga seaduses on kirjas, et remondifondi ei pea üüriline maksma, mille tõttu lepingu see osa on tühine.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Kui remondifondi osas pole eraldi lisa, siis seda tasuma ei pea.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Sa võid remondifondi raha üürivaidluste komisjoni vms kaudu tagasi nõuda

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Mainekujunduslikus mõttes täisbläkk ikka. Koguaeg suht ülbelt suhtutud ja firmad teistesse riikidesse regatud ja nüüd ei ole 5% (maksimaalselt) firma väärtusest cashina kuskilt võtta? Aga pangad ei anna laenu?
                              Iga ettevõttega on nagu iga pere ja/või riigiga - täit tõde me ei tea... ja ei peagi teadma. Saame vaid austada, usaldada.
                              Nüüd kui ma loen erinevaid arvamusi, siis mul tekib vaid üks lihtne küsimus, mõõdupuu - kas inimene, kes arvab, et riik peab laenu garanteerima, on nõus andma isikliku käenduse?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Nüüd kui ma loen erinevaid arvamusi, siis mul tekib vaid üks lihtne küsimus, mõõdupuu - kas inimene, kes arvab, et riik peab laenu garanteerima, on nõus andma isikliku käenduse?
                                proportsionaalselt 50 EUR peale ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X