320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas Jari Litmanen eesti keeles ka suhtleb?
    Päris korralikult peaks keelt oskama.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kas Jari Litmanen eesti keeles ka suhtleb?
      Kindlasti oskab väljendeid "jaaaaa! "veel, veel, veel!" ja "sa oled parem kui Sal-Saller!"

      Kommentaar


        Kas keegi saaks kinnitada või ümber lükata, kas sain asjast õigesti aru.

        § 107. A-kategooria, A1- ja A2-alamkategooria, B-kategooria ja B1-alamkategooria ning B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse üheaegsel taotlemisel juhtimisõiguse andmine

        (5) Kui B-kategooria või üheaegselt B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejale on eelnevalt väljastatud C- või D-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus, siis väljastatakse talle juhiluba.

        Inimesele, kellel on c ja (või) d kategooria, väljastatakse b kategooria ilma eksamiteta? Küsin siit, sest kunagi maanteeametisse helistades öeldi, et b kategooria saamiseks peab ikka autokooli läbima. Kuid riigiteatajas jääb teine mulje.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kas Jari Litmanen eesti keeles ka suhtleb?
          Tal on abikaasa eestlane, seega ikka peaks oskama.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kas keegi saaks kinnitada või ümber lükata, kas sain asjast õigesti aru.

            § 107. A-kategooria, A1- ja A2-alamkategooria, B-kategooria ja B1-alamkategooria ning B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse üheaegsel taotlemisel juhtimisõiguse andmine

            (5) Kui B-kategooria või üheaegselt B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejale on eelnevalt väljastatud C- või D-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus, siis väljastatakse talle juhiluba.

            Inimesele, kellel on c ja (või) d kategooria, väljastatakse b kategooria ilma eksamiteta? Küsin siit, sest kunagi maanteeametisse helistades öeldi, et b kategooria saamiseks peab ikka autokooli läbima. Kuid riigiteatajas jääb teine mulje.
            Ma saan aru, et see lõige 5 täpsustab vaid lõiget 4:
            (4) B-kategooria või B1-alamkategooria mootorsõiduki või üheaegselt B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki esmakordsel juhtimisõiguse andmisel väljastatakse isikule esmane juhiluba, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 5 nimetatud juhul.

            St antud juhul saad kohe õige loa, mitte esmase. Pealegi peab C-kati tegemiseks olema B-kat all.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Ma saan aru, et see lõige 5 täpsustab vaid lõiget 4:
              (4) B-kategooria või B1-alamkategooria mootorsõiduki või üheaegselt B-kategooria ja C1-alamkategooria mootorsõiduki esmakordsel juhtimisõiguse andmisel väljastatakse isikule esmane juhiluba, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 5 nimetatud juhul.

              St antud juhul saad kohe õige loa, mitte esmase. Pealegi peab C-kati tegemiseks olema B-kat all.
              Ehk siis ikkagi, kui c kategooria on all, siis väljastatakse sulle b kategooria ilma autokooli ja riigieksamita?

              Nõukaajal, arvan et 80ndate keskel (või äkki isegi eesti aja alguses) ei antud sulle b kategooriat, kui sul polnud enda nimel autot. Vms.
              Isal on siis juba tollest ajast c kategooria, kuid b kategooriat mitte.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kes krt see manu fänn on kes eestis mänge kommib? CL+PL Lihtsalt igaauguni kuidas igas suva premmi ja cl mängus ka hakkab mingit paska ajama Liverpoolist ja kõik mängu vaatavad hinnangud sellest kantud. Olen aru saanud, et see siin kohalik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                  Kes krt see manu fänn on kes eestis mänge kommib? CL+PL Lihtsalt igaauguni kuidas igas suva premmi ja cl mängus ka hakkab mingit paska ajama Liverpoolist ja kõik mängu vaatavad hinnangud sellest kantud. Olen aru saanud, et see siin kohalik?
                  Mina või?

                  Kommentaar


                    Jah. Igaks juhuks kontrollisin. Ole professionaalne, lihtsalt eelmise kümnendi oleks teleka aknast välja visanud kuna tulemused sitad. Nüüd kuna kohati nii loll jutt, et viska ikka telekas välja ja võta suva striim. Viimane mäng oli tubli 4 ja grammid peale. Oleks kuulnud esimest korda su kommi ei saaks viidetest aru. Hoiaks seal.

                    Viimase all pean silmas Leicester 2-1 Everton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                      Jah. Igaks juhuks kontrollisin. Ole professionaalne, lihtsalt eelmise kümnendi oleks teleka aknast välja visanud kuna tulemused sitad. Nüüd kuna kohati nii loll jutt, et viska ikka telekas välja ja võta suva striim. Viimane mäng oli tubli 4 ja grammid peale. Oleks kuulnud esimest korda su kommi ei saaks viidetest aru. Hoiaks seal.
                      Naljakas mees 😂

                      Kommentaar


                        Kui sa vaatad suva valencia-psg mängu siis see lihtsalt on nii idiootne kuulata

                        Kommentaar


                          Mõnust võib aru saada. Ta on ikka veel pahane Mane peale.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, mida ma seekord Liverpooli kohta kriitilist ütlesin, aga eks mu armastus ManU vastu on vana ja ajalooline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma ei saa aru, mida ma seekord Liverpooli kohta kriitilist ütlesin, aga eks mu armastus ManU vastu on vana ja ajalooline.
                              Pigem vist kurdab seda, et sa ei taha et Liverpool Leicesteril eest ära läheks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Pigem vist kurdab seda, et sa ei taha et Liverpool Leicesteril eest ära läheks.
                                Keegi vist ei tahaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X