320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ma õigesti aru saanud, et Tonybetis puudub draw no bet panused? Või on mingi müstilisel moel see jäänud mul kahe silma vahele? Ette tänades.

    Kommentaar


      Algselt postitas krizto Vaata postitust
      Olen ma õigesti aru saanud, et Tonybetis puudub draw no bet panused? Või on mingi müstilisel moel see jäänud mul kahe silma vahele? Ette tänades.
      Üldiselt peaks olema. Vaata 0.0 panuseid (sama sisu).
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas tempo Vaata postitust
        Nohuga mandliopile ei lasta ?
        Ei lastudki, tulevastele põlvedele teadmiseks.
        Ootame siis uuesti...

        Kommentaar


          Schnutitelefon Samsung Galaxy S Advance.

          Avastasin täna hommikul, et lambist on taastanud algseaded ehk siis kõik desktopi leheküljed ümber muudetud algseks (tagasi ekraanil igasugused Yahoo vidinad ja SocialHubid jms shit), kõik paikasätitud bookmarkid kadunud jne. Samas infot kaotsi läinud ei ole, äpid, failid, pildid, dokumendid on kõik alles - isegi desktopi tausta ei muutnud. Tuli lihtsalt kõik desktopi leheküljed puhtaks lükata ja uuesti ikoonid-šortkatid paika lohistada. Tüütu.

          Mis kühvel?

          Kommentaar


            Päkapikud käivad?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Keegi oskab öelda millal skysports ja btsport oma telemängud avaldavad? Veebruariks siis.

              Kommentaar


                Ega Edgari tunnelis reaalselt kiiruskaameraid ei ole ju?

                Kommentaar


                  Kas inimene, kes on kogu elu Windowsiga toimetanud (98, XP), saab hakkama Linuxiga?
                  Sellised lihtsamad igapäevased asjad nagu e-mailid, net, pildid digifotokast jm.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Kas inimene, kes on kogu elu Windowsiga toimetanud (98, XP), saab hakkama Linuxiga?
                    Sellised lihtsamad igapäevased asjad nagu e-mailid, net, pildid digifotokast jm.
                    Muidugi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      Kas inimene, kes on kogu elu Windowsiga toimetanud (98, XP), saab hakkama Linuxiga?
                      Sellised lihtsamad igapäevased asjad nagu e-mailid, net, pildid digifotokast jm.
                      Kui on küsimus kas minna XP-lt 8-le või näiteks Ubuntu või Mint Linuxile, siis pigem saab ta hakkama viimastega. Eriti Mint-iga.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        kui ma enda katkise swedbanki pangakaardi parandamiseks neile viin, saan mingi asendusnduskaardi või peangi tühjade pihkudega näppu imema??
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NOT Vaata postitust
                          kui ma enda katkise swedbanki pangakaardi parandamiseks neile viin, saan mingi asendusnduskaardi või peangi tühjade pihkudega näppu imema??
                          Asenduskaart.

                          Kommentaar


                            Kas Tartus mõni jõusaal pakub ka poksikoti kasutamise teenust?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Asenduskaart.
                              oled kindel? pangaautomaat sõi minu deebetkaardi panga vea tõttu ära, aga mingit asendust ma küll ei saanud, öeldi, et kannatad reedeni ja kogu pidu.

                              Kommentaar


                                Vanasti oli jah mingi tasuline asenduskaart millega sai ainult raha välja võtta minumeelest.Vähemalt Swedis
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X