320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ehk kellelgi on kokkupuudet. Kõrv lukus taas ja ilmselgelt vaigu pärast (varemgi olnud). Kas Tallinnas on mõni erakliinik või kuhu saaks kiiresti pöörduda päeva kahega kui oleks nõus pappi letti laduma?
    https://www.apotheka.ee/vaxol-korvas...l-pmm0094969ee Selline asi on imeline, aitas mul aastaid tagasi kui see teema oli, seoses kroonilise nohuga.

    Kommentaar


      Tänud soovituste eest ja mul on igast spetsiaalsed süstlad asjad olemas, aga no ei tule lahti ja kõrvaarst ka öelnud, et kuulmekäik hästi halva kujuga, mis soodustabki tekkimist. Aga valvekliinik tundub okei koht, kust sai ka online aja broneerida ja väga mõistlike hindadega tundub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Aga valvekliinik tundub okei koht, kust sai ka online aja broneerida ja väga mõistlike hindadega tundub.
        Reaalselt 10/10 aja broneerimisest kuni protseduurini. Olles kuulnud mingeid imelugusid, et kui kallis eraravi Eestis on, siis 20 eurot vist pigem okei hind protseduuri eest kiirkorras.

        Kommentaar


          Selle raha eest saad sa kaks mõnusat punast veini ja poolele teele kohtumisele Jumalatega. Ses osas ma su prioriteete ei mõista. Aga muidu oled tubli.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Reaalselt 10/10 aja broneerimisest kuni protseduurini. Olles kuulnud mingeid imelugusid, et kui kallis eraravi Eestis on, siis 20 eurot vist pigem okei hind protseduuri eest kiirkorras.
            No ja mille poolest arsti tehtud töö erines siis sinu üritustest?

            Kommentaar


              ma ühe korra arsti juures kõrva loputamas käinud ja siiamaani positiivsed mälestused. kas see weird kui see tundus ülimõnus protseduur?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ma ühe korra arsti juures kõrva loputamas käinud ja siiamaani positiivsed mälestused. kas see weird kui see tundus ülimõnus protseduur?
                No ma leidsin sellise artikli:

                "Inimese kõrvalestad on väga tundlikud. Kõrvad on nagu jalatallad, mis reflekteerivad teisi kehaosi ja organeid. Teatud punktide mudimisel parandame oma vereringet, emotsioone, vähendame valu, kiirendame ainevahetust. Samuti on kõrvas olemas ka suguelundeid mõjutavaid punkte."

                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  No ma leidsin sellise artikli:

                  "Inimese kõrvalestad on väga tundlikud. Kõrvad on nagu jalatallad, mis reflekteerivad teisi kehaosi ja organeid. Teatud punktide mudimisel parandame oma vereringet, emotsioone, vähendame valu, kiirendame ainevahetust. Samuti on kõrvas olemas ka suguelundeid mõjutavaid punkte."

                  https://annestiil.delfi.ee/artikkel/...ste-monupunkte
                  ehk siis weird ei ole aga samas on.

                  Kommentaar


                    Kas teile pole reaalselt keelt kõrva aetud?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas teile pole reaalselt keelt kõrva aetud?
                      Kõrva sisse kuulmekanalisse topitud ei ole keelt. Samas ei ole ma sellist naist kohanud ka:

                      Kommentaar


                        Samas piisab vaid kergest hingamisest teise inimese kõrva ja veed valla.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            No ja mille poolest arsti tehtud töö erines siis sinu üritustest?
                            Mina ei tea, aga tema sai kõrva kiiresti lahti.

                            Aga Plasticu jutul on tõde sees, sest see protseduur on ülimõnus. Eriti kui see vesi kõrvast välja tuleb ja sumin peast kaob ning kuuled taaskord maailma. On ka peale lihtlabase orgasmi teisi naudingut pakkuvaid tegevusi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Reaalselt 10/10 aja broneerimisest kuni protseduurini. Olles kuulnud mingeid imelugusid, et kui kallis eraravi Eestis on, siis 20 eurot vist pigem okei hind protseduuri eest kiirkorras.
                              Need tondid halavad, kes ei raatsi visiiditasu 5 eur maksta - siis on tõesti järts 2 aastat.
                              Ma olen ka alati saanud suhteliselt kohe kõikvõimalike arstide juurde, alati veits plekkinud ka.

                              Kommentaar


                                Kas kusagilt leiab ülevaatliku tabeli, millistesse riikidesse lubatakse siseneda inimesel, kes on koroonat juba põdenud ja kellel on positiivse antikehade testi sertifikaat olemas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X