320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kunagi oli laul sõnadega:ema palun pane piim külmkappi. Aga kes seda lugu esitas?
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Waterboy - Laul emale
    Jee.. tekkis üks mini-arutelu teada-tuntud tegelastega, laul olla vahepeal jutuubist kadunud võimis, kuid tänaseks jälle comeback tehtud, millegipärast on küll artist Napoleoniks nimetatud.



    Tervitused budule, kus iganes ta ei pesitseks!

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Jee.. tekkis üks mini-arutelu teada-tuntud tegelastega, laul olla vahepeal jutuubist kadunud võimis, kuid tänaseks jälle comeback tehtud, millegipärast on küll artist Napoleoniks nimetatud.



      Tervitused budule, kus iganes ta ei pesitseks!
      Kuuldavasti on Kadrinast pärit Waterboy nüüdseks suureks kasvanud ja tegutseb artistinime Vesikas all. Ja Vesikas tundub, et häbeneb Waterboy loomingut ning laseb seda YT-st maha võtta pidevalt.

      Napoleon on üldse üks teine räppar, küll samuti Lääne-Virumaalt. ilmselt selle osava pettemanöövri tõttu on Sirli Roosilehe poolt üles laetud versioon püsima jäänud.

      Waterboy tuules, sh mitmes loos ka temaga koos, tegi oma esimesi muusikalisi katsetusi kolmas Lääne-Virumaalt pärit räppar Lord (Öökülma solist), tema on nüüd neist kolmest kõige kõrgema lennuga olnud. Mõnda tema osalusel toona tehtud lugu tahaks tegelikult väga uuesti kuulda. Mälu järgi oli tal tol ajal umbes samasugune hääl nagu Väiksel Pedel praegu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Kuuldavasti on Kadrinast pärit Waterboy nüüdseks suureks kasvanud ja tegutseb artistinime Vesikas all. Ja Vesikas tundub, et häbeneb Waterboy loomingut ning laseb seda YT-st maha võtta pidevalt.

        Napoleon on üldse üks teine räppar, küll samuti Lääne-Virumaalt. ilmselt selle osava pettemanöövri tõttu on Sirli Roosilehe poolt üles laetud versioon püsima jäänud.

        Waterboy tuules, sh mitmes loos ka temaga koos, tegi oma esimesi muusikalisi katsetusi kolmas Lääne-Virumaalt pärit räppar Lord (Öökülma solist), tema on nüüd neist kolmest kõige kõrgema lennuga olnud. Mõnda tema osalusel toona tehtud lugu tahaks tegelikult väga uuesti kuulda. Mälu järgi oli tal tol ajal umbes samasugune hääl nagu Väiksel Pedel praegu.


        kes miinustest on varem "teada ja tuntud"?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust


          kes miinustest on varem "teada ja tuntud"?
          Ütleme nii, et Tartu koosluses nimega 615 tegutses räppar nimega Kraff (mõnes kohas figureeris ta ka kodanikunime Karl Kivastik all), kes kõlab ja näeb välja kahtlaselt nagu Põhja Korea.


          (esimene salm)

          Lisaks tegi 615 loos "Laisk" featuring artistina kaasa keegi "Viktor Viktor" nimeline tegelane, kelle hääl meenutab Estoni Kohverit.
          ft. Viktor Viktor 615 - Laisk Keldriloomad 2015 Viktor: Mul suur on süda ja pühendumishäired mure on sügav, ma tooksin ju näite EI VIITSI, tõukan parem sliipi pidžaamade vahele rullbiskviiti ma lohe

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            keegi leiab video kus Tiit (või teet) ei tahtnud Jennyga kaasa minna?

            Lambist on telos, aga siiaei lase panna. Kui midagi välja mõtled saab sheerida.

            Kommentaar


              kui suured on järjekorrad pinna tänava ppa kontoris? mingi 2h peab vähemalt arvestama?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                kui suured on järjekorrad pinna tänava ppa kontoris? mingi 2h peab vähemalt arvestama?
                Mul oli millalgi vaja uusi ID kaardi koode ja tiksusin seal küll suvalisel nädalapäeval kell 13-14 vahel minnes 2-3h.

                Kommentaar


                  Kuu lõpus lühemad, kuu alguses, palga ja pinsipäevad jne. Pikemad.
                  Mai lõpus, olin järjekorras 20 minutit.
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Lambist on telos, aga siiaei lase panna. Kui midagi välja mõtled saab sheerida.
                    pane juutuubi või facebooki ja jaga linki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                      kui suured on järjekorrad pinna tänava ppa kontoris? mingi 2h peab vähemalt arvestama?
                      15.08 pealelõunal max 30 min = uus pilt, mõlemad dokid, maksmine, minekut.

                      26.08 pealelõunal 50 min = dokumendi kättesaamine

                      eraldi aega ei broneerinud netist, seda sai teha kuskile ebasümpaatsesse sept lõppu v oktoobrisse

                      Kommentaar


                        Avastasin, et ma suudan mingist 15st keskkooli õpetaja nimest meenutada heal juhul kolme või nelja. Kas see on 30+ düüdi puhul ok, et kedagi ei mäleta või ongi mul erakordselt sitt nimemälu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Avastasin, et ma suudan mingist 15st keskkooli õpetaja nimest meenutada heal juhul kolme või nelja. Kas see on 30+ düüdi puhul ok, et kedagi ei mäleta või ongi mul erakordselt sitt nimemälu?
                          ma 30- ja reaalselt praegu meenutades (andsin 2 minutit) tuli 2 õpetaja nimi. Enamuse puhul aga ei meenunud nägugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Avastasin, et ma suudan mingist 15st keskkooli õpetaja nimest meenutada heal juhul kolme või nelja. Kas see on 30+ düüdi puhul ok, et kedagi ei mäleta või ongi mul erakordselt sitt nimemälu?
                            Hm, kolmekümneni on paar aastat minna, aga ütle Sa aine ja ma ütlen õpetaja nime.

                            Muidu kolmandat varianti pole kaalunud - äkki olid erakordselt pohhuiistlik/sitt õpilane ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Avastasin, et ma suudan mingist 15st keskkooli õpetaja nimest meenutada heal juhul kolme või nelja. Kas see on 30+ düüdi puhul ok, et kedagi ei mäleta või ongi mul erakordselt sitt nimemälu?
                              2 aastat veel 30st puudu, aga kõik meeles veel.. kahjuks?!?😂

                              Kommentaar


                                mul 2x olnud juhus kus mingi gümn aineõpetaja tuleb tänaval vastu ja ütleb "tere, plastic'99" ning lihtsalt endal ei tule nimi meelde. Ilmselgelt näha, kes-kelle elu rohkem mõjutanud on!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X