320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elagu populism. Loodetavasti me varsti olümpiamänge siiski korraldama ei hakka.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ole ikka aus, on ikka küll spordilembelisem, kasvõi jalgpallihallide projekt on selle tõestuseks.
      Üks valitsus eraldas 5 miljonit Alecoqi lisaehituseks ning praegune valitsus 6 miljonit jalgpallihallide projektiks. Kas WRC etapp ilma Tänaku fenomenita oli üldse varem võimalik ja ilma paljude etappide (Rootsi) ebaõnnetumisteta laual meiejaoks? Ma ei ürita ei eelmist valitsust kiita ega praegust alahinnata, aga millel see sinu väide reaalselt põhineb?

      Kommentaar


        Ma ei saa ka kriitikast aru. Eesti turg on ju ääretult väike, et ses osas iga võimaluse haaramine on loogiline. Kui seekord tuleb ralli hästi välja, siis saame järgmine aasta äkki uuesti. Ehkki sportlikus võtmes oli mingi kunagine esimene MK-etapp Otepääl ju suvaline üritus, siis siiamaani on meeles, kui lahe see kõik oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma ei saa ka kriitikast aru. Eesti turg on ju ääretult väike, et ses osas iga võimaluse haaramine on loogiline. Kui seekord tuleb ralli hästi välja, siis saame järgmine aasta äkki uuesti. Ehkki sportlikus võtmes oli mingi kunagine esimene MK-etapp Otepääl ju suvaline üritus, siis siiamaani on meeles, kui lahe see kõik oli.
          Jap. Ma ei saa ka sellest halast aru. WRC etapi korraldamine on kõva sõna ja kui mingit teist koroonalainet peale ei tule, siis sporditurismi mõttes võib see üks kõvemaid spordivõistlusi Eestis üldse tulla. Soomlased, skandinaavlased, lätlased, Venemaal on palju WRC huvilisi...

          Mul täiesti kamakaks, milline jõud üritab siin mingit poliitilist profiiti lõigata, olgu need refid, ekre või sotsid. Valimistel keegi konkreetselt WRC etapi pärast nüüd küll oma poliitilisi vaateid ei muuda.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kus ma leiaksin üles kes kommenteerivad hetkel Liverpooli ja Aston Villa mängu? SkySports

            E: sain
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Kribenski
              Oksmaa oli pannud tatti 13 aastasega, kõik räägivad mingist videost ka. On ka kellegil see video?
              miks sa sellist asja näha soovid? rääkimata sellest, et sellise video jagamine on ilmselt... noh. illegaalne, või nii (ega ma muidugi neid seaduseid selles osas päris täpselt ei tea).

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                miks sa sellist asja näha soovid? rääkimata sellest, et sellise video jagamine on ilmselt... noh. illegaalne, või nii (ega ma muidugi neid seaduseid selles osas päris täpselt ei tea).
                Terve Twitter kihab sellest. Vähemalt mul. Ilmselt on see video juba kuskil laiali läinud. Ainult huvi, mitte, et sooviksin edasi jagada. Meedia ju ei räägi sellest. Oksmaa nädalavahetusel oli korralikult hullu pannud. Pärnus ja kus kurat veel.

                E: Okei, teema on ikka hoogu juurde saanud sotsiaalmeedias, pigem rohkem noore neiu kiusamine. Kurb.

                Kommentaar


                  Võttis umbes täpselt 10 sekundit, et see video leida. Jagama ma seda ei hakka muidugi, aga kui kellegil tõesti selline huvi, siis video leidmine iseenesest pole küll nüüd midagi keerulist.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Võttis umbes täpselt 10 sekundit, et see video leida. Jagama ma seda ei hakka muidugi, aga kui kellegil tõesti selline huvi, siis video leidmine iseenesest pole küll nüüd midagi keerulist.
                    Tõsi, leidsin ka mina selle üles. See juba rohkem meem kui IRL.

                    Kommentaar


                      palju huvitavam imo see, et Hillar Kohv väidab, et teine-arnold ka ühele agendile musimopsti teinud!

                      Kommentaar


                        Hakkan uuesti esigarit kasutama. Tahaks siis selle allilma kontakte, vaja oleks vedelikke

                        Kommentaar


                          Kuskil leheküljel oli kunagi juttu kõrvaklappide imepärasest maailmast,äkki keegi suudab vanainimest aidata!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            Kuskil leheküljel oli kunagi juttu kõrvaklappide imepärasest maailmast,äkki keegi suudab vanainimest aidata!
                            Mis sul vaja? Suuri arvuti klappe, telefoni klappe või sportimiseks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              Kuskil leheküljel oli kunagi juttu kõrvaklappide imepärasest maailmast,äkki keegi suudab vanainimest aidata!
                              sony wh-1000xm3

                              Pole vaja tänada.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Tahaks proovida hõlptulu teenida ja Rally Estonia ajaks oma maja välja üürida. Kes ralli maailmaga rohkem kursis, siis kas on mingid grupid või foorumid kus selliseid asju pakutakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X