320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mehed, need kes followiwad kusagil instas naisi nende bikiinipiltide pärast. Miks te seda teete?
    Kõike võib ju vaadata, ainult keevitamist mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ma ei saa mitte essugi aru sellest spordikanalite teemast. ELI5 keegi palun.

      Mul on Telia. Mul mingi Tv3 Sport ja Tv3 Sport 2, kust ma vaatan vutti ja kunagi vaatasin rallit, aga enam vist ei ole? Kas neid kanaleid on rohkem ja kas neid võimalik ka kuidagi tellida?

      Mis asi on mingi go3, kas see ei ole sama asi mis tv3 sport? Kas see on keegi erinev teenusepakkuja? Kas see on ka spordikanal, mida telekast vaadata või on see mingi netflix või mis asi.

      Väga raske on tänapäeval igasuguste kuradi nutiasjadega juba. Huvi on toote vastu, tahtmist on tellida, aga essugi aru ei saa süsteemist.
      Hey!

      Üritan lihtsalt seletada. Go3.tv on voogedastusprogramm, mis töötab arvutis ja nutiseadmetes (võimalik, et ka mingites nutitelerites, aga kogemus puudub). Ehk siis äpp, kus on hunnik filme, seriaale (peamiselt kohalik tv3 kraam) ja telekanalid ja spordikanalid. Kuna sinu huvi pigem spordi vastu, siis hetkel on selles kõik tv3 spordikanaleid (neid on vist 4tk kokku), lisaks nüüdsest Setanta Eurasia 1 ja Eurosport 1 ja 2, mingi fightsports kanal ja NBA TV.
      Spordi osas on eelis see, et kui omanikul on õigused mitmele samal ajal toimuvale asjale, siis tihti need lisakanalid näitavadki seda, samas kui Telias või Elisas on ainult see tavakanal ja näed, mida peetakse vajalikuks.
      Mina olen juba aastaid nii kasutanud, et kodus on mul ainult nett ja kogu sisu, mida tarbime tuleb siis läbi tahvli ja chromecasti ja mingit telelepingut pole vaja.
      Go3.tvl on mitu erinevat paketti, kus saad kombineerida sporti, tavakanaleid, filme jne. Mul on full pakett, kus 13 euri eest saab siis kõik telekanalid, spordi ja siis nende seriaalid/filmid.

      Järgmisest aastast samas läheb nende pakkumine nati nadimaks, sest sarnase lahendusega on turule tulnud ka Viaplay. Viaplay on põhimõtteliselt täpselt sama loogikaga äpp, seal on seriaalid, filmid ja spordikanalid, tavalisi telekanaleid on seal mõni üksik ja sellele nad ei keskendu.
      Praegu on seal jalkast Inglise madalamad liigad, aga uuest hooajast omandasid nad kõik UEFA liigad (CL, Euroopa liiga ja see 3s), Bundesliga + siis veel F1 kõige põhjalikumad ülekanded (seal 3-4 erinevat live feedi, mida saab iga võistluse aeg jälgida). Samuti on neil NHLi õigused. Erinevalt go3.tvst on Viaplayl ainult 1 pakett, 10 euri kuus, mille eest saad kogu kraami.

      See pole veel kõik, see kevad tuli sarnase lahendusega välja ka Kanal2 grupp, ehk siis apollo.tv. See on põhimõtteliselt nati nõrgem go3 variant ja seal kraam, millel postimehe grupil õigused olemas. Hind samas suurusjärgus (sellel erinevad paketid).

      Ehk siis lühidalt, tegu on nn kohalike Netflixidega, kus erinevalt Netflixist saad vaadata ka nn vanakooli lineaarseid telekanaleid ja millel on ka nati ekslusiivset sisu, mida Teliast või Elisast ainult spordikanaleid tellides ei saa.

      Kommentaar


        Go3 kohta veel paar asja mis vist läbi ei käinud.

        1. Platvormid.

        Weeb, nutitelefon, nutiteler. Isiklikud kogemused WebOS peal ja Chromecastil (Android TV). Ilmselt iga Android TV siis toimib.

        2. Läbi voogedastuse on pilt mingi 30-60sec maas vs kaabeltelevisioon. Kusjuures WebOSil vist on rohkem maas kui Androidil. Võis olla juhus, rohkem pole viitsinud võrrelda.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          [---]

          See pole veel kõik [---]
          Teleturu vaibz.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Hey!

            Üritan lihtsalt seletada. Go3.tv on voogedastusprogramm, mis töötab arvutis ja nutiseadmetes (võimalik, et ka mingites nutitelerites, aga kogemus puudub). Ehk siis äpp, kus on hunnik filme, seriaale (peamiselt kohalik tv3 kraam) ja telekanalid ja spordikanalid. Kuna sinu huvi pigem spordi vastu, siis hetkel on selles kõik tv3 spordikanaleid (neid on vist 4tk kokku), lisaks nüüdsest Setanta Eurasia 1 ja Eurosport 1 ja 2, mingi fightsports kanal ja NBA TV.
            Spordi osas on eelis see, et kui omanikul on õigused mitmele samal ajal toimuvale asjale, siis tihti need lisakanalid näitavadki seda, samas kui Telias või Elisas on ainult see tavakanal ja näed, mida peetakse vajalikuks.
            Mina olen juba aastaid nii kasutanud, et kodus on mul ainult nett ja kogu sisu, mida tarbime tuleb siis läbi tahvli ja chromecasti ja mingit telelepingut pole vaja.
            Go3.tvl on mitu erinevat paketti, kus saad kombineerida sporti, tavakanaleid, filme jne. Mul on full pakett, kus 13 euri eest saab siis kõik telekanalid, spordi ja siis nende seriaalid/filmid.

            Järgmisest aastast samas läheb nende pakkumine nati nadimaks, sest sarnase lahendusega on turule tulnud ka Viaplay. Viaplay on põhimõtteliselt täpselt sama loogikaga äpp, seal on seriaalid, filmid ja spordikanalid, tavalisi telekanaleid on seal mõni üksik ja sellele nad ei keskendu.
            Praegu on seal jalkast Inglise madalamad liigad, aga uuest hooajast omandasid nad kõik UEFA liigad (CL, Euroopa liiga ja see 3s), Bundesliga + siis veel F1 kõige põhjalikumad ülekanded (seal 3-4 erinevat live feedi, mida saab iga võistluse aeg jälgida). Samuti on neil NHLi õigused. Erinevalt go3.tvst on Viaplayl ainult 1 pakett, 10 euri kuus, mille eest saad kogu kraami.

            See pole veel kõik, see kevad tuli sarnase lahendusega välja ka Kanal2 grupp, ehk siis apollo.tv. See on põhimõtteliselt nati nõrgem go3 variant ja seal kraam, millel postimehe grupil õigused olemas. Hind samas suurusjärgus (sellel erinevad paketid).

            Ehk siis lühidalt, tegu on nn kohalike Netflixidega, kus erinevalt Netflixist saad vaadata ka nn vanakooli lineaarseid telekanaleid ja millel on ka nati ekslusiivset sisu, mida Teliast või Elisast ainult spordikanaleid tellides ei saa.
            Apollotv saab vist kiiremini uued filmid eetrisse, ei?

            Kommentaar


              Viaplay peab ühe CL-i Nädala mängu telekasse suunama. Olen kuulnud, et üks mäng hakkab Kanal12-s ilmuma.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Apollotv saab vist kiiremini uued filmid eetrisse, ei?
                Nii go3 kui apollol on põhimõtteliselt need filmid seal, mida nad ise oma kanalitel näitavad, niiet et see sõltub konkreetselt õigustest. Go3 eelis on vast Disney diil, ehk seal nii animatsioone kui Marveli filme päris korralikult.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Viaplay peab ühe CL-i Nädala mängu telekasse suunama. Olen kuulnud, et üks mäng hakkab Kanal12-s ilmuma.
                  Ma olen jällegi kuulnud üht teist kanalit. Aga mul vb vana info.

                  Viaplay peaks näitama ka Lõuna-Ameerika koondiste MM-valiksarja, mille mängud nt märtsis edasi lükati.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ma olen jällegi kuulnud üht teist kanalit. Aga mul vb vana info.

                    Viaplay peaks näitama ka Lõuna-Ameerika koondiste MM-valiksarja, mille mängud nt märtsis edasi lükati.
                    Juuni alguses peaks olema Peruu - Colombia. Pull selles, et Peruu presidendivalimised on kohe pärast seda...ja kommarist kandidaat ütles twitteris avalikult,et tähistab iga Colombia väravat. Reaktsioon siis sellest, et Peruu mängijad tegid tema vastast kampaaniat.

                    Võib ka fake olla muidugi. Tundub nii labane PR fail.

                    Kommentaar


                      Oskab keegi seletada, et miks nii? Kas kõvaketaste töötstuses mingi kõva pauk käinud ja toodangut seepärast hetkel pole või mis värk on?

                      Et mullu novembris ostsin WD 6T gold ketta Arvutitargast 192€ eest. Hetkel see Arvutitargas üle 400€. HV sõnul paar kohta on veel, kus saab ca 250ga. Ent mul vaja 14T ketast. Goldi pole üldse saada, mingites üksikutes kohtades ca 800-900€ (mõned kohad ka natukene soodsamad, aga neist pole kunagi varem ostnud).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Oskab keegi seletada, et miks nii? Kas kõvaketaste töötstuses mingi kõva pauk käinud ja toodangut seepärast hetkel pole või mis värk on?

                        Et mullu novembris ostsin WD 6T gold ketta Arvutitargast 192€ eest. Hetkel see Arvutitargas üle 400€. HV sõnul paar kohta on veel, kus saab ca 250ga. Ent mul vaja 14T ketast. Goldi pole üldse saada, mingites üksikutes kohtades ca 800-900€ (mõned kohad ka natukene soodsamad, aga neist pole kunagi varem ostnud).
                        Jep. Üleujutused Taimaal.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Jep. Üleujutused Taimaal.
                          Oli karta, et mingi jama on. Tänud!

                          Kommentaar




                            Sõbrad õhtulehest, miks te Tõnu Kilgase järelhüüdele Helgi Sallo pilti juurde ei pannud ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              - ema hakkas usinalt korterit remontima, mis on iseenesest tore. Kahjuks tegi ta näiteks vannitoa remondil signe kivit, et lasi enne kõik ära lammutada ja siis hakkas remontijat otsima. Hetkel on turul seis selline, et ehitajad tulevad, vaatavad ja ütlevad, et nad ei viitsi. Ehk küll olevat objekt liiga väike või siis ei saavat seal sellist tulemust nagu nad enda kõrgele reputatsioonile tahavad. Küll olla mingi sein vale ja nii edasi. Või kui saadetakse arveprojekt, siis küsitakse tuima molliga 6000 eurot suvalise paariruuduse vannitoa remondi eest. Teised ütlevad, et hind oleks max 2000, aga aega pole.
                              tere Lennart
                              „Paneelelamu väike vannituba vajab remonti. Tänaseks on käinud kümmekond meest vaatamas, kuid siiani pole tegijat leidnud. Räägivad, et töö peaks maksma mingi 2000–3000 eurot pluss muu träni, aga siiani on reaalse pakkumise teinud ettevõte, kes pani töö hinnaks tuimalt 6000!“ imestab tallinlane Lennart, kes üritab juba aastavahetusest saati ema korterit paremaks tuunida.

                              Kommentaar


                                Ilmselge vihje, et tahab presidendiks saada. Tema ässitas kindlasti koerad jürka kallale.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X