320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti keeles? Ma ju alaarenguga natsinäru, ei ma neid slänge ja buzzworde tunne

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Pisut weak shit tbh. See 10a tagune fb teema ei näe hea välja, aga konteksti ei tea.

      Ja auhinna väärimine või mitteväärimine on üks küsimus, aga kas üksikisikute suunaline ebaviisakus kuidagi üles kaalub selle hea, mida SPO on teinud? Nagu tõesti?

      Muidugi ei välista, et Pärnitsale etteheidetavast on räigemaid näiteid ja antud autasu kontekstis kui mitte head nullivad, siis ikkagi nominatsiooni tühistavad.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Pisut weak shit tbh. See 10a tagune fb teema ei näe hea välja, aga konteksti ei tea.

        Ja auhinna väärimine või mitteväärimine on üks küsimus, aga kas üksikisikute suunaline ebaviisakus kuidagi üles kaalub selle hea, mida SPO on teinud? Nagu tõesti?

        Muidugi ei välista, et Pärnitsale etteheidetavast on räigemaid näiteid ja antud autasu kontekstis kui mitte head nullivad, siis ikkagi nominatsiooni tühistavad.
        ma ei ole päris täpselt aru saanud, milles see oluline hea, mida SPO teinud on, seisneb? Naiste empowerment läbi üksikindiviidide debiilsuse projitiseerimise kogu meessoole? või milles?

        Kommentaar


          Dunno, ma küll rünnatuna ei tundnud end.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma ei ole päris täpselt aru saanud, milles see oluline hea, mida SPO teinud on, seisneb? Naiste empowerment läbi üksikindiviidide debiilsuse projitiseerimise kogu meessoole? või milles?
            Ega see kõiki peagi peatama, kuid äkki mõni munnipilt tekstiga "kas hakkad kohe imema või tahad enne taha saada", on jäänud saatmata. Kui on, siis võit seegi - nii saaja kui ka saatja jaoks.

            Kuid äkki ka mitte, kui nii keeruline kontseptsioon.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Pisut weak shit tbh. See 10a tagune fb teema ei näe hea välja, aga konteksti ei tea.
              Mu arust visati ta VWSEKist eelmine aasta välja, sest... netiterror. Ehk siis SPO-teema.
              Vajadusel leiab nii FBst kui ka Twitterist inimeste jagatud kogemusi. Et võib vajadusel uurida.

              Eks järgmine aasta on tunnustuse saajate seas juba ka Marti Kuusik ja ongi kõik parlanksis.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kui Marti Kuusik võtab omaks woke kultuuri ja ütleb lahti oma paganaminevikust, siis tast võibki saada progressiivne ja kõrgelt austatud kodanik üleöö. See on religioosne tee ja atribuutika on sama. Valgustatuse saabudes oled uus inimene ja patune minevik haihtub hommikuduna heinamaal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ega see kõiki peagi peatama, kuid äkki mõni munnipilt tekstiga "kas hakkad kohe imema või tahad enne taha saada", on jäänud saatmata. Kui on, siis võit seegi - nii saaja kui ka saatja jaoks.

                  Kuid äkki ka mitte, kui nii keeruline kontseptsioon.
                  Eks meil ongi erinev tunnetus erinevate asjade üle. Ma isiklikult ei oska seda mädanenud puude pärast kogu metsa mahavõtmist väga positiivses noodis võtta. Seda nii konkreetses kaasuses kui ka üldises ühiskonnas laiemalt. Natukene selline mekk manu, et intellektuaalse eliidi järjekordne performance, mille järel üksteisel musi püksi teha ning auhindu jagada. Samal ajal on lõppresultaadiks järjekordne ühiskonnaliikmete üksteisest kaugenemine.

                  Tunnistan, et mu jaoks, kes ma olen päris pikalt olnud sotsiaaldemokraatide valija, on see, mis viimasel ajal toimub, varsti sellise EKRE-le protestihääle andmisega kulmineeruv. Väga okei mõtlemine ei ole, vististi, aga eks endalgi vanus tuleb peale ja aeg revolutsiooni asemel järjepidevusele mõelda!

                  ja ps, mu esmalt esitatud küsimus wordprezile ei kandnud erilist sarkasminooti, sest tõepoolest, see aktsioon on minust veidi mööda jooksnud ja suuremas osas teadlikuks sain sellest alles viimasel päevadel. Ja ehk räägin liigselt aktsiooni autorist ja tema väärtusest kui aktsioonist endast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    aga eks endalgi vanus tuleb peale ja aeg revolutsiooni asemel järjepidevusele mõelda!
                    .
                    õige! tuleb kohanduda olemasolevaga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Eks meil ongi erinev tunnetus erinevate asjade üle. Ma isiklikult ei oska seda mädanenud puude pärast kogu metsa mahavõtmist väga positiivses noodis võtta. Seda nii konkreetses kaasuses kui ka üldises ühiskonnas laiemalt. Natukene selline mekk manu, et intellektuaalse eliidi järjekordne performance, mille järel üksteisel musi püksi teha ning auhindu jagada. Samal ajal on lõppresultaadiks järjekordne ühiskonnaliikmete üksteisest kaugenemine.

                      Tunnistan, et mu jaoks, kes ma olen päris pikalt olnud sotsiaaldemokraatide valija, on see, mis viimasel ajal toimub, varsti sellise EKRE-le protestihääle andmisega kulmineeruv. Väga okei mõtlemine ei ole, vististi, aga eks endalgi vanus tuleb peale ja aeg revolutsiooni asemel järjepidevusele mõelda!

                      ja ps, mu esmalt esitatud küsimus wordprezile ei kandnud erilist sarkasminooti, sest tõepoolest, see aktsioon on minust veidi mööda jooksnud ja suuremas osas teadlikuks sain sellest alles viimasel päevadel. Ja ehk räägin liigselt aktsiooni autorist ja tema väärtusest kui aktsioonist endast.
                      Revolutsioon tulebki siis, kui mingi osa ühiskonnast ei saa enda loosungeid välja öelda. See, et president laseb südant valutavatel noortel jaurata, on igati okei, sest laseb ventiilist õhku välja. Kui nii valitsuse kui ka presidendi poolelt saaksid pidevalt sõna samad tegijad, siis juhtuks sama asi, kus 20 prossa inimesi arvavad korraga, et neegrid on vitud, moslemid ründavad meie naisi ja EKRE on lahe. Ehk imo oli see presidendi poolt igati õige käik, kuna nii ei tule mingit radikaalset antifad, äkki...

                      Kommentaar


                        Yo pls someone explain. Maailmas, kus on kkk ja ekre ja proud boys ja lugematud taolised orgid veel, on antifa kellegi jaoks boogieman? Kuidas, miks? Aus küsimus.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Yo pls someone explain. Maailmas, kus on kkk ja ekre ja proud boys ja lugematud taolised orgid veel, on antifa kellegi jaoks boogieman? Kuidas, miks? Aus küsimus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Yo pls someone explain. Maailmas, kus on kkk ja ekre ja proud boys ja lugematud taolised orgid veel, on antifa kellegi jaoks boogieman? Kuidas, miks? Aus küsimus.
                            Kui mõlemad osapooled radikaliseeruvad, siis lõpuks on minusuguste mõttetute cuntide jaoks kogu maailm leekides.

                            8 aastat ajalooõpinguid ülikoolis. Ehk alati tuleb probleemidega tegeleda suheldes, sest pendel kõigub ja kui seda kuhugi väga ära keerata, siis vastureaktsioon on veel võimsam. Suurimad revid tulevad alati noorte poolt. Kui noored tunnevad end praegu EKRE ja värkidega rõhutult, siis saab sinna alati istutada ideid "kõik on putsis, paneme kõik põlema". Kui oleks president ka selline, kes nende maailmavaadet ei peegelda, siis oleks päris hirmus. Ehk EKRE, KKK ja kõik muud oleks olnud välditavad, kui oleks mingigi dialoog toimunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kui mõlemad osapooled radikaliseeruvad, siis lõpuks on minusuguste mõttetute cuntide jaoks kogu maailm leekides.

                              8 aastat ajalooõpinguid ülikoolis. Ehk alati tuleb probleemidega tegeleda suheldes, sest pendel kõigub ja kui seda kuhugi väga ära keerata, siis vastureaktsioon on veel võimsam. Suurimad revid tulevad alati noorte poolt. Kui noored tunnevad end praegu EKRE ja värkidega rõhutult, siis saab sinna alati istutada ideid "kõik on putsis, paneme kõik põlema". Kui oleks president ka selline, kes nende maailmavaadet ei peegelda, siis oleks päris hirmus. Ehk EKRE, KKK ja kõik muud oleks olnud välditavad, kui oleks mingigi dialoog toimunud.
                              Sul on selles osas muidugi õigus, aga kuidagi väga mugavalt kõrvale jätad selle, et president jätab peegeldamata päris mitmed kümned protsend inimestest, kelle vaade ei ole "EKRE" või "KKK" päris ei ole (kuigi neile tahetakse seda omistada päris tugevalt puhtalt sellepärast, et ollakse roosast kleidist grammi võrra konservatiivsemal poolel). Seda jätkuvalt, alates eelmisest presidendist. Natukene kaua ja pikalt on see positsioon hipsterite käes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Sul on selles osas muidugi õigus, aga kuidagi väga mugavalt kõrvale jätad selle, et president jätab peegeldamata päris mitmed kümned protsend inimestest, kelle vaade ei ole "EKRE" või "KKK" (kuigi neile tahetakse seda omistada päris tugevalt puhtalt sellepärast, et ollakse roosast kleidist grammi võrra konservatiivsemal poolel). Seda jätkuvalt, alates eelmisest presidendist.
                                Valitsus, otsustab asju, on konservatiivne - saavad suheldud.
                                President, ei otsusta munnigi, on liberaalne, kohati väga - annab platvormi opositsioonilistele arvamustele.

                                Et siis kumb täpsemalt tüli õhutab? Eriti, kui sa vaatad, et kes kogu jandi peale solvuma hakkasid? Ses osas on praegu parim seis ühiskonna mõttes, et kõik saavad räägitud. Ühes valitsuse kaudu, teised presidendi kaudu. Loll olukord, kus valitsus ja president olid üsna samas suunas ja tõusis esile "hüljatute päästja" ekre, on välditud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X