320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, aga Linnupoja kas sa said enda rahaga ka vastu pükse ? Või te ei kandnud raha kellegi kolmanda arvele?

    Kommentaar


      Mis diilist ja mis summadest jutt käib?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Mis diilist ja mis summadest jutt käib?
        See peaks olema.
        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Mina ütlen, et liverpool tuleb 2017-2018 hooaeg premis top4 hulka. Saver ütleb, et ei tule! 500€ vs 500€
        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Linnupoja, miks sa ei vasta mulle enam? Kas meie kihlvedu on endiselt jõus või mis?
        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Olen in, kirjutasin sulle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Lühidalt kokkuvõetuna:

          1.Tere, palun maksa võlg ära
          2. tra piider sai tea kes ma olen, sa oled juba sellise jama mulle kokku keeranud, et sa lähed selle eest täna kasti.
          1. Kui sul vahendid puuduvad, siis leiame kindlasti mingi muu kokkuleppe
          2. Ime....
          Tiit ja Teet.

          Kohati on kaju, kohati naljakas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kuidas või mille järgi arvutatakse auto kasko maksumust?

            Kommentaar


              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
              Kuidas või mille järgi arvutatakse auto kasko maksumust?
              Reeglina sinu juhtumite ajalugu + auto väärtus + margi varuosade\tööde hinnatase + omavastutuse suurus + kasko tüüp\kaitse ulatus (a'la kasko vs superkaso). Lisaks ka mingi koefitsents seltsi üleüldistest kuludest (nt palju seltsi kogu klaasivahetuste kulu x ajaperioodil on olnud).
              Juhtumid on teada ainult sellel seltsil, kelle kliendina sa oled juhtumi põhjustanud.

              Mingi vana link kah: http://arileht.delfi.ee/news/uudised...st?id=68921687

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Reeglina sinu juhtumite ajalugu + auto väärtus + margi varuosade\tööde hinnatase + omavastutuse suurus + kasko tüüp\kaitse ulatus (a'la kasko vs superkaso). Lisaks ka mingi koefitsents seltsi üleüldistest kuludest (nt palju seltsi kogu klaasivahetuste kulu x ajaperioodil on olnud).
                Juhtumid on teada ainult sellel seltsil, kelle kliendina sa oled juhtumi põhjustanud.

                Mingi vana link kah: http://arileht.delfi.ee/news/uudised...st?id=68921687
                Can confirm. Mul oli kokkupõrge kitsega, kasko maksis kahjud (stange, esituli, radikas - vist ca 2k oli kokku). Kui aasta läbi sai, siis uus pakkumine oli kohe tuntavalt kallim varasemast. Teised kindlustusfirmad olid endises hinnaklassis ja nii odavaim võetud saigi.

                Kommentaar


                  Kas B-kat lubadega võib sõita auto+haagis, mille täismass ületab 3500 kg?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas odralauk Vaata postitust
                    Kas B-kat lubadega võib sõita auto+haagis, mille täismass ületab 3500 kg?
                    2. jagu
                    Mootorsõiduki juhtimisõigus
                    § 93. Mootorsõidukite kategooriad


                    B – auto, mille lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi ja millel peale juhikoha ei ole rohkem kui kaheksa istekohta; sama auto koos kerghaagisega; sama auto koos haagisega, mis ei ole kerghaagis, kusjuures autorongi lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi; sama auto koos haagisega, mille lubatud täismass ületab 750 kilogrammi, kusjuures autorongi lubatud täismass ületab 3500 kilogrammi, kuid ei ületa 4250 kilogrammi, tingimusel et sellise auto ja haagise ühendi juhtimisõigus on saadud pärast vastava sõidueksami sooritamist;

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      2. jagu
                      Mootorsõiduki juhtimisõigus
                      § 93. Mootorsõidukite kategooriad


                      B – auto, mille lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi ja millel peale juhikoha ei ole rohkem kui kaheksa istekohta; sama auto koos kerghaagisega; sama auto koos haagisega, mis ei ole kerghaagis, kusjuures autorongi lubatud täismass ei ületa 3500 kilogrammi; sama auto koos haagisega, mille lubatud täismass ületab 750 kilogrammi, kusjuures autorongi lubatud täismass ületab 3500 kilogrammi, kuid ei ületa 4250 kilogrammi, tingimusel et sellise auto ja haagise ühendi juhtimisõigus on saadud pärast vastava sõidueksami sooritamist;


                      Ehk üle 3500 kg peab olema BE õigus ja üle 4250 kg C kat?

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus, kes on muidu alternatiivi vend ja meinstriimi heiter aga naudib Dua Lipa - One Kiss lugu? Või on tegu tõesti originaalse peolooga, mis on päriselt ka hea.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kas ma olen ainus, kes on muidu alternatiivi vend ja meinstriimi heiter aga naudib Dua Lipa - One Kiss lugu? Või on tegu tõesti originaalse peolooga, mis on päriselt ka hea.
                          Sa pole üksi oma mures. Ma jõudsin arusaamisele, et tegu on reaalselt hea looga.

                          Kommentaar


                            Kas keegi suuda SEB mobiiliappi (Android) sõrmejälge tuvastuse abil sisse logida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kas ma olen ainus, kes on muidu alternatiivi vend ja meinstriimi heiter aga naudib Dua Lipa - One Kiss lugu? Või on tegu tõesti originaalse peolooga, mis on päriselt ka hea.
                              kõige halvem Dua Lipa lugu. arvatavasti Calvin Harrise ka.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                kõige halvem Dua Lipa lugu. arvatavasti Calvin Harrise ka.
                                Miks te üldse nii halba muusikat kuulate? Kas muusika ei pidanud olema Viiul, Kitarr, Klaver ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X