320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Keegi teab kaua kestab JBL TUNE500BT aku lihtsalt, kui ühendatud, aga mussi ei lase? Lihtsalt on sees jne.
    Toon sisse teise küsimuse, mis su küsimuse nullida võib - kas nad ennast sellises seisus mingi aja pärast välja ei lülita?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Eip. Sa ajad mind kellegagi sassi.
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      CLi võitja tuleb tänavu inglismaalt. Mark my words. Võin kihla ka vedada.
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Dav. 2 kvaliteetõlle kuni 10€ väärtuses kokku.
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Sobib.


      he he he

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Toon sisse teise küsimuse, mis su küsimuse nullida võib - kas nad ennast sellises seisus mingi aja pärast välja ei lülita?
        Mul on T450BT ja lülitab tõesti ise end välja. Aega kahjuks pole vaadanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Maailmasõda ja pommid juhtus. Kui sa lähed Essenisse vms Saksamaa kohta, mis ka pommitatud said, siis on need ka koledad.
          Pigem on tegu Stevenage'ga, kus elab ja toimetab kohtunik Graham Poll, mis on mingi peale II Maailmasõda ehitatud uus linn. Ajaloota linnad ongi sellised kesised.
          Ma lugesin just Polli elulooraamatut, seetõttu tuli see kell ja ühiskondlik hoone tuttav ette.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99
            kuidas toimub eurivisiooni main eventi hindamine? kas ainult telefonihääled või on ka žürii?
            50 + 50
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              puci kyll... siis see san marino koef meigib senssi finaalis. mis sa selles kontekstis, et zürii ka, arvad lätist to qualify at 8
              Seda, et 8 on kõrgem kui 6 meie lehel. Kui adekvaatne see on? Pigem Läti ikka ei saa. Aga ma pole see aasta üldse süvenenud. Enne finaali teen ehk paar fun-betti.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Seda, et 8 on kõrgem kui 6 meie lehel. Kui adekvaatne see on? Pigem Läti ikka ei saa. Aga ma pole see aasta üldse süvenenud. Enne finaali teen ehk paar fun-betti.
                coolbet, 7,75, ümardasin.

                Kommentaar


                  Ei mäletanudki seda, viska oma soovidega mulle PM.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    mul mingi 3 liitrit bensiini ületalve seisnud kanistris, kuhu ma seda valada saan ametlikult? maha valada nagu ei sobi...
                    tahaks kanistrisse ruumi teha, et niidukile uus värske bena osta

                    Kommentaar


                      Autot ei ole kuhu paaki valada? Ma paar korda olen sama propsi ees olnud ja enamvähem täispaagiga autole juurde valanud. Pole lugu olnud. 2018. aasta küttel ei ole biosodi ka niipalju sees, et see probleemne oleks.
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Autot ei ole kuhu paaki valada? Ma paar korda olen sama propsi ees olnud ja enamvähem täispaagiga autole juurde valanud. Pole lugu olnud. 2018. aasta küttel ei ole biosodi ka niipalju sees, et see probleemne oleks.
                        Paak it iz then, kartus oli jah sette ja muu pahna ees

                        Kommentaar


                          Hambaarst vahetas ühel hambal (mis ei olnud mu sinnamineku põhjus ja millega polnud probleemi) vana plommi uue vastu, ehk tegi lihtsalt teise hambaarsti kätetööd üle. Peale seda oli hammas mõnda aega tundlik ja lõppeks selguski, et tuleb teostada juureravi sellele samale hambale..

                          Minu küsimus(ed):
                          Kas hambaarstid tunnistavad oma vigu või tegemata tööd? (pigem mitte)
                          Kas on võimalik nõuda sellise jama eest hinnasoodustust ravikulule?

                          Kommentaar


                            Juureravi on bs.. Lase välja tõmmata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lennon Vaata postitust
                              Hambaarst vahetas ühel hambal (mis ei olnud mu sinnamineku põhjus ja millega polnud probleemi) vana plommi uue vastu, ehk tegi lihtsalt teise hambaarsti kätetööd üle. Peale seda oli hammas mõnda aega tundlik ja lõppeks selguski, et tuleb teostada juureravi sellele samale hambale..

                              Minu küsimus(ed):
                              Kas hambaarstid tunnistavad oma vigu või tegemata tööd? (pigem mitte)
                              Kas on võimalik nõuda sellise jama eest hinnasoodustust ravikulule?
                              Tuttav teema. Paar nädalat sain värskelt plommitud hambaga ilma valuta elada.
                              Kuskilt teemadest uurisin, et garantiid kui sellist hambaarstidel pole, aga allahindlust saab küsida.
                              Ma nüüd selle hambajuurega, kuhu rohi sisse pandi, lähen alles enne jaanipäeva, sest varem polnud aega, aga eks ma üritan kaubelda.

                              Lisaks sellele juureravi jamale sain sinna ühe "boonuse" veel ja hetkel tunne selle asja koha eriti hea pole.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Kas Angeelika Kang'i venna nimi on Käigu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X