320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma sellega päri, küll mõõndustega, aga las need mõõndused siis siinkohal jääda.

    niisama norimise mõttes - kui ma ütleksin, et "Estonia huku puhul mingi scam on - iga mõtlev (!) inimene saab sellest aru", kas näed sama konflikti :P?
    Mul üldiselt pole ka 9/11 USA sisetööks pidajate vastu midagi aga on sellest hetkest, kui mina olen idioot selletõttu,et ma nende vankumatut usku ühte teooriasse ei jaga.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Mul üldiselt pole ka 9/11 USA sisetööks pidajate vastu midagi aga on sellest hetkest, kui mina olen idioot selletõttu,et ma nende vankumatut usku ühte teooriasse ei jaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kuskohast ta võtab väite, et kokkukukkumise põhjustas põlev mööbel? Üritasin leida, ei leidnud.
        Kuskohast tuleb väide, et suurem osa lennukikütust põles majast väljaspool ära? Kui vaadata lennukatastroofe, siis on tulekera küll meeletu, aga põleb väga kaua ja väga intensiivselt. Lisaks olid lennukid üsna äsja kaaperdatud, et ses osas tuldi sisse üsna täispaakidega.
        Nagu tore saade, aga sisuliselt ajab djüüd ju täisreptiili välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuskohast ta võtab väite, et kokkukukkumise põhjustas põlev mööbel? Üritasin leida, ei leidnud.
          Kuskohast tuleb väide, et suurem osa lennukikütust põles majast väljaspool ära? Kui vaadata lennukatastroofe, siis on tulekera küll meeletu, aga põleb väga kaua ja väga intensiivselt. Lisaks olid lennukid üsna äsja kaaperdatud, et ses osas tuldi sisse üsna täispaakidega.
          Nagu tore saade, aga sisuliselt ajab djüüd ju täisreptiili välja.
          Danny Jawenko, a Dutch controlled demolition expert gives his unbiased opinion on World Trade Center building 7's collapse. Please share this video with non ...
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Nagu Estonia, samamoodi ka 9/11. Riigi kõrgeim võim soovis, et tõendid hävitatakse, I wonder why?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Nagu Estonia, samamoodi ka 9/11. Riigi kõrgeim võim soovis, et tõendid hävitatakse, I wonder why?
              9/11 puhul on pōhiargument see, et Usa valitsusel ja ka teistel on täielik kontroll lennunduse jne üle + oli pōhjus, et alustada sōda ning on toodud ka Vietnami sōja alustamisega paralleele. Estonia puhul räägiti/räägitakse, et teatud kōrgem seltskond teenis relvamüükide asjade eest illegaalset tulu.

              Igat pläma ei tasu uskuda ja kōike tasub väga kriitilise pilguga lugeda, kuid sinisilmselt ei tasu kōike endale sisse ka süüa, mida valitsused ja ametlik propaganda söödab.

              Kommentaar


                ah mis te jaurate siin vandenõude üle, jagage parem Rannamaja-Merylini nude linki. Mina ei leidnud igatahes paari minutiga.

                Kommentaar


                  Ta on mulle alati meenutanud neid naisi keda ma olen kohanud Pattayas..

                  Kommentaar


                    Visake keegi siis Tiina Kliksoni aktipildid ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas baller Vaata postitust
                      Visake keegi siis Tiina Kliksoni aktipildid ka
                      Marie Underi omi pole kellelgi?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ta on mulle alati meenutanud neid "naisi" keda ma olen kohanud Pattayas..
                        parandasin ära. Aga jah, tahtsin ka kirjutada et kahtlased näojooned

                        Kommentaar


                          Maradona Telia HBOsse ei tule? seal ainult originaalid? (hiljuti ei jõudnud vist isegi HBO Asia toodetud Talwarid sinna ... )
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            kas neid kõige mugavamaid toole on Apollo kinos teenindaja-vabas tsoonis ka?

                            mis inimesed tahavad vaadata filmi nii, et pidevalt keegi siiberdab nende ees inimeste nimel, kes ei oska isegi 2h jäätisekokteile planeerida?

                            CC Plazas on ka teenindaja case?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kui telefonist vaadata ETV2-ETV otse, siis kas keegi teab võtab see meeletult palju netti või ei?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X