320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas puukentsefaliidi vastu vaktsineeritakse praegu kuskil?

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      Kas puukentsefaliidi vastu vaktsineeritakse praegu kuskil?
      Jes, ITK.
      Circa 5 euro võrra kallimaks läinud seal võrreldes eelmise aastaga.

      Kommentaar


        Kuna olen selles vallas suht nuub, siis...

        ERR avas portaali Jupiter. Kas uuematel telekatel (nimetame neid nutiteleriteks) on võimalik täiesti eraldi Jupiteri siseneda ja asju vaadata?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kuna olen selles vallas suht nuub, siis...

          ERR avas portaali Jupiter. Kas uuematel telekatel (nimetame neid nutiteleriteks) on võimalik täiesti eraldi Jupiteri siseneda ja asju vaadata?
          Minu teada äppi sellel pole, kui telekas on brauser sisse ehitatud, siis tõenäoliselt saab, või siis castida seadmest.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Minu teada äppi sellel pole, kui telekas on brauser sisse ehitatud, siis tõenäoliselt saab, või siis castida seadmest.
            erri äpis on jupiter olemas.

            Kommentaar


              Öeldakse, et tuleb Chromecasti tugi ja äpid, kuid nendega on see suur asi, et nende tuleku kiirus sõltub kasutajate arvust vms. SmartTV äpp on aga tiba rohkem unistuste teema.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kuna olen selles vallas suht nuub, siis...

                ERR avas portaali Jupiter. Kas uuematel telekatel (nimetame neid nutiteleriteks) on võimalik täiesti eraldi Jupiteri siseneda ja asju vaadata?
                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Minu teada äppi sellel pole, kui telekas on brauser sisse ehitatud, siis tõenäoliselt saab, või siis castida seadmest.
                Ma saan oma Philipsi enda brauseriga selle Jupiteri lahti küll, aga ükski saade siiski käima ei lähe, seega vähemalt hetkel paraku otse telekast vaatamine minul ei toimi
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Ma saan oma Philipsi enda brauseriga selle Jupiteri lahti küll, aga ükski saade siiski käima ei lähe, seega vähemalt hetkel paraku otse telekast vaatamine minul ei toimi
                  Brauseris saad aktiveerida töölaua/desktop-mode ka? Enda Samsung vajab vahest seda, et asjad brauseriga tööle saaks.

                  Kommentaar


                    Toimib telekas (LG WEB OS)

                    Aga kus klassikud on? Viimne reliikvia, Kevade jne...

                    Kommentaar


                      Jupiterist. Chromecast pidi toimima, vist subtiitrite probleem on. Aga telekaäpini läheb kõvasti aega. Uurisin. Peab läbi brauseri liginema telekate puhul.

                      Kevade ja Viimne Reliikvia pole ERR-i enda tehtud. Aga seal muudki, mitte ERRi enda tehtut ehk tulevikus on variant. Kindel pole.

                      Kommentaar


                        miks ministrid pressikonverentsil maske kannavad aga terviseeksperdid jm mitte? kas aab sunnib?

                        kas aab tahab maski kandmise avalikes siseruumides kohustuslikuks muuta sellepärast, et tema hange luhta ei läheks? kas ministrid on modellideks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Jupiterist. Chromecast pidi toimima, vist subtiitrite probleem on. Aga telekaäpini läheb kõvasti aega. Uurisin. Peab läbi brauseri liginema telekate puhul.

                          Kevade ja Viimne Reliikvia pole ERR-i enda tehtud. Aga seal muudki, mitte ERRi enda tehtut ehk tulevikus on variant. Kindel pole.
                          Kaevuteed vaataks küll. See on raju perestroikakraam

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            miks ministrid pressikonverentsil maske kannavad aga terviseeksperdid jm mitte? kas aab sunnib?

                            kas aab tahab maski kandmise avalikes siseruumides kohustuslikuks muuta sellepärast, et tema hange luhta ei läheks? kas ministrid on modellideks?
                            Ei. Vaevalt nt Saksamaa kümnel liidumaal on oma kümne Aabi ja tema varusid või nt Hispaanial või Leedul. Reaalselt on argument, et teatud leevenduste korral maski kohustuslikkus aitab ja aitab äkki ka eriolukorra lõpule kaasa. Aga alati võib arutada, kasu vs kahju. Aabi varud ei ole ses valemis kahju.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Piraatlusõpetus. Kuidas ma saaks näha võimsat FIFA filmi "United passions"? Piratebayst ei tule kohale

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Piraatlusõpetus. Kuidas ma saaks näha võimsat FIFA filmi "United passions"? Piratebayst ei tule kohale
                                Follows the passing of the FIFA baton through three association presidents: Jules Rimet, Joao Havelange, and Sepp Blatter.


                                https://www.bestfreestreaming.com/ - see bookmarki, esimene neist on parim seiraalideks, teised kõigeks muuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X