320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, nii lihtsustatud see seis ka pole. Aga üldiselt võiks minna sinna, kus sa tunned, et sul on huvi. Mul oli põhikoolis klassivend, kellel olid klassi ühed parimad hinded, aga ta läks tehnikumi puutööd õppima. Kõigil oli "mida vittu?", aga ta ütles rahulikult, et teda reaalselt huvitab see ja on alati huvitanud. Seega see on enamvähem hea idee.

    Mingi kogus inimesi ei tea väga üldse, et mis nende elust tulla võiks. Samasse valdkonda läheb ka Mõnu, kes võitis küll maakonnas olümpiaade ja korra oli riigis matemaatikas mingi viies, mistõttu läks "fakkjee"-emotsiooniga suurde linna eliitkooli reaalklassi, kus küttis kaheksa tundi nädalas matemaatikat, kuus füüsikat ja üleüldse. Lõpuks läks üleüldse ajalugu õppima, kuna see tundus kõige huvitavam. Ehk kui pole päris selget plaani, aga enamvähem on pea otsas, siis lenda nii kõrgelt kui võimalik. Miks? Kohe jõuan.

    Kui sul on enamvähem pead ja õppimine päris jubedalt raske pole, siis oleks mõttekam minna gümnaasiumisse ja seal saada võimalikult hea haridus, kuna normaalne inimene ei peagi veel 9. klassi lõpus teadma, mis temast saab. Aga parem oleks, kui saaksid igakülgselt tugeva hariduse, et kui sul tõesti tärkab näiteks 11. klassis veendumus, et see on, näe, päris lahe asi ja nii, siis on sul normaalne põhi all. Kui seda endiselt pole ja tekkib tõesti huvi näiteks üldehituse vms peale, siis saad ka pärast gümnaasiumi minna ametit õppima. Kui aga lähed kohe ametit õppima, siis võid mingi muu osa endast arendamata jätta.

    Jah, meil on ülefetišeeritud kõrgharidus ja ülikool, kuid see kehtib eelkõige siis, kui sul tõesti absoluutselt mingisugust akadeemilist huvi pole. Üldiselt ei jookse haridus kelleltki mööda külgi maha. Samamoodi ei jookse amet mööda külgi maha. Ehk kui inimest reaalselt huvitab midagi, siis seda võiks ka teha ja proovida. Alati võib ümber spetsialiseeruda. Praegu on ka mingi kolmekuused maalrikursused, kus saad hakata lihtsamaid vannitoaremonte lükkama, kui siin puhtalt raha peale vaatama hakata.

    Ja mul ei seisa ka kellu ja kruvikeerija käes, kuid, noh, mis seal ikka. Vähemalt on mingi stabiilne sissetulek ka endal olemas, et ei pea seepärast muretsema, kui jälle ehituskriis tekib ja siis kuskil Soomes kuue teise tüübiga samas toas elama. Kümme aastat tagasi kahjuks selline seis oli, kus ka väga head töömehed jäid Eestis töötuks.

    Aa, miks lennata nii kõrgelt kui võimalik? Noh, Mõnu on tegelikult üsna luuser, kes ei suuda kunagi elus teha midagi, mis lõpuks surivoodil vaadates põhjust öelda annaks, et "muutsin maailma", aga lihtsalt enda eluga hakkamasaamisel on suhtkoht kasulik, kui su klassi- ja koolivendade seas on mingeid üliolulisi asju tegevaid inimesi süle ja seljaga. Ehk ühiskonnas on sotsiaalsed sidemed veidi olulised ja see tuleb alati kasuks. Seepärast soovitaks ilmselt enda pojal ka mingisse korporatsiooni minna, sest ehkki need on juba eos sellised kergelt geivaibiga värgid, siis sidemete loomine pole kunagi paha.

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Mis on tavagümnaasiumi eelised õhtukooli ja kutsekooli ees?
      Gümnaasium on jah kahtlemata põhjalikum, aga kui nagu konkreetselt ei tea, mida tulevikus teha tahad, siis tunduvad viimased kaks mulle kõvasti parema valikuna.

      kel pole plaani ülikoolis edasi õppida, sellel on gümna tõesti nagu lapsepõlve pikendamine,
      aga põhikooli baasil kutsekasse minekul tuleb selles mõttes just see valik varem ära teha

      P.S. põhikooli järel tajuvad vähesed, mida oma eluga teha tahavad
      ja kui halb juuksur rikub ära ainult mõne inimese elu, siis halb ehitaja vms võib palju rohkem käkki keerata ning tuleb veel mitu korda ümber õppida

      P.P.S Ashilevi õde ja Lauri Pedaja õppisid juuksuriks lihtsalt selleks, et ei saanud esimese korraga näitejuhtimisse sisse, seal on palju juhuslikkust
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        kel pole plaani ülikoolis edasi õppida, sellel on gümna tõesti nagu lapsepõlve pikendamine,
        aga põhikooli baasil kutsekasse minekul tuleb selles mõttes just see valik varem ära teha
        Sorry, aga kui ma kuskil sellist lauset näen, tahaks ma oksendada. See on lihtsalt nii vale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, nii lihtsustatud see seis ka pole. Aga üldiselt võiks minna sinna, kus sa tunned, et sul on huvi. Mul oli põhikoolis klassivend, kellel olid klassi ühed parimad hinded, aga ta läks tehnikumi puutööd õppima. Kõigil oli "mida vittu?", aga ta ütles rahulikult, et teda reaalselt huvitab see ja on alati huvitanud. Seega see on enamvähem hea idee.

          Mingi kogus inimesi ei tea väga üldse, et mis nende elust tulla võiks. Samasse valdkonda läheb ka Mõnu, kes võitis küll maakonnas olümpiaade ja korra oli riigis matemaatikas mingi viies, mistõttu läks "fakkjee"-emotsiooniga suurde linna eliitkooli reaalklassi, kus küttis kaheksa tundi nädalas matemaatikat, kuus füüsikat ja üleüldse. Lõpuks läks üleüldse ajalugu õppima, kuna see tundus kõige huvitavam. Ehk kui pole päris selget plaani, aga enamvähem on pea otsas, siis lenda nii kõrgelt kui võimalik. Miks? Kohe jõuan.

          Kui sul on enamvähem pead ja õppimine päris jubedalt raske pole, siis oleks mõttekam minna gümnaasiumisse ja seal saada võimalikult hea haridus, kuna normaalne inimene ei peagi veel 9. klassi lõpus teadma, mis temast saab. Aga parem oleks, kui saaksid igakülgselt tugeva hariduse, et kui sul tõesti tärkab näiteks 11. klassis veendumus, et see on, näe, päris lahe asi ja nii, siis on sul normaalne põhi all. Kui seda endiselt pole ja tekkib tõesti huvi näiteks üldehituse vms peale, siis saad ka pärast gümnaasiumi minna ametit õppima. Kui aga lähed kohe ametit õppima, siis võid mingi muu osa endast arendamata jätta.

          Jah, meil on ülefetišeeritud kõrgharidus ja ülikool, kuid see kehtib eelkõige siis, kui sul tõesti absoluutselt mingisugust akadeemilist huvi pole. Üldiselt ei jookse haridus kelleltki mööda külgi maha. Samamoodi ei jookse amet mööda külgi maha. Ehk kui inimest reaalselt huvitab midagi, siis seda võiks ka teha ja proovida. Alati võib ümber spetsialiseeruda. Praegu on ka mingi kolmekuused maalrikursused, kus saad hakata lihtsamaid vannitoaremonte lükkama, kui siin puhtalt raha peale vaatama hakata.

          Ja mul ei seisa ka kellu ja kruvikeerija käes, kuid, noh, mis seal ikka. Vähemalt on mingi stabiilne sissetulek ka endal olemas, et ei pea seepärast muretsema, kui jälle ehituskriis tekib ja siis kuskil Soomes kuue teise tüübiga samas toas elama. Kümme aastat tagasi kahjuks selline seis oli, kus ka väga head töömehed jäid Eestis töötuks.

          Aa, miks lennata nii kõrgelt kui võimalik? Noh, Mõnu on tegelikult üsna luuser, kes ei suuda kunagi elus teha midagi, mis lõpuks surivoodil vaadates põhjust öelda annaks, et "muutsin maailma", aga lihtsalt enda eluga hakkamasaamisel on suhtkoht kasulik, kui su klassi- ja koolivendade seas on mingeid üliolulisi asju tegevaid inimesi süle ja seljaga. Ehk ühiskonnas on sotsiaalsed sidemed veidi olulised ja see tuleb alati kasuks. Seepärast soovitaks ilmselt enda pojal ka mingisse korporatsiooni minna, sest ehkki need on juba eos sellised kergelt geivaibiga värgid, siis sidemete loomine pole kunagi paha.
          Kõik tip top ja õige, aga rõhutaksin seda viimast osa, et see korbiteema ei ole mitte geivaibiga, vaid ikka totaalselt pederillo teema.

          Mäletan kui kunagi Sakalas sai käidud paari parema sõbraga, kes siis toonased korbigeid, uurimas, et kuidas siis ikka selle pedevärgiga täpselt on. Äkki vaataks (ja võtaks) isegi teemasse sisse.

          Esimene kord oli umbes nii, et mingi 40 aastane politseinik/politseiametnik ülbitses seal "Noore Rebasega" just because eksole. Noor Rebane muidu tegelikult umbes sama vana, oli kuskil LOTEs õppejõud, viskas veidi socially awkward vaibi, aga kes meist ei viskaks. Ühesõnaga tore vaikne intelligentne vend, aga pidi seal orjama mingite joodikute järel. Dafux...

          Lisaks läbi aja vast 10 + vestlust olnud Sakala tsunfti kuulunud vendadega ning uuritud, mis siis korbis ja just Sakalas nii head on ka? Et mis see underlying value siis lõpuks on. 100% hit rate ja 100% oli esimene vastus seesamune "tutvused, näiteks meil siin liikmeks (insert konkreetne nime nimetamata pankur).". Ja siis jooksis selles osas pilt kokku ja sai otsus tehtud, et ise küll selline vend olla ei taha, kellel mingi teise mehe staatuse peale peenis mingi massipsühhoosina erekteerub.

          Muidugi see oli lahe kui sõbrad seal korbis olid, sai suvalt naistega sauna peale lennatud ja mingid rebased teenindasid!

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            kel pole plaani ülikoolis edasi õppida, sellel on gümna tõesti nagu lapsepõlve pikendamine,
            aga põhikooli baasil kutsekasse minekul tuleb selles mõttes just see valik varem ära teha
            Õnnelikud on need lapsed, kellel antakse juba enne gümni vabad käed, et tee mis tahad. Mul keskkooli lasti valida, aga oleks ma hakanud mingit kutseka juttu kunagi ajama, siis oleks vast tänavale lennanud. Õnneks Ülikooli mineku ajaks oli oma finantsvõimalused ja läksin õppima seda, mida süda kutsus mitte kuhu kodunt suunati. Muidu on megachillid vanemad, aga see meie ühiskondlik ülikooli surve on muidugi max kinnistunud inimestesse.

            Kommentaar


              Mul tahtsid vanemad, et ma gümnaasiumi edasi õppima läheks, kuid ma olin põikpea ning otsustasin minna kutsekasse. Kokkuvõttes kahetsen oma valikut. Võib öelda et kutsekool oli ajaraisk. Eriala, millega ei tegele (kui ainult vahepeal, kui vaja autol midagi lihtsamat teha), sõpradega muutus suhe u 4-5 a nii et ainult mina tundsin huvi kuni praegusni, kus enam ei suhtle üldse kellegagi, tüdrukuga lõppes ka suht inetult umbes pool aastat peale lõpetamist. Mälestused on samas vinged, sest võrreldes põhikooliga oli hoopis teine elu.
              Oli veel võimalus teatud eksamid ära teha, et hiljem ülikooli minna, kuid toona ei tundunud see oluline.

              Mis ma öelda tahan on see, et kui oleks teine võimalus siis valiks kindlasti gümnaasiumi ja ülikooli.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kõik tip top ja õige, aga rõhutaksin seda viimast osa, et see korbiteema ei ole mitte geivaibiga, vaid ikka totaalselt pederillo teema.

                Mäletan kui kunagi Sakalas sai käidud paari parema sõbraga, kes siis toonased korbigeid, uurimas, et kuidas siis ikka selle pedevärgiga täpselt on. Äkki vaataks (ja võtaks) isegi teemasse sisse.

                Esimene kord oli umbes nii, et mingi 40 aastane politseinik/politseiametnik ülbitses seal "Noore Rebasega" just because eksole. Noor Rebane muidu tegelikult umbes sama vana, oli kuskil LOTEs õppejõud, viskas veidi socially awkward vaibi, aga kes meist ei viskaks. Ühesõnaga tore vaikne intelligentne vend, aga pidi seal orjama mingite joodikute järel. Dafux...

                Lisaks läbi aja vast 10 + vestlust olnud Sakala tsunfti kuulunud vendadega ning uuritud, mis siis korbis ja just Sakalas nii head on ka? Et mis see underlying value siis lõpuks on. 100% hit rate ja 100% oli esimene vastus seesamune "tutvused, näiteks meil siin liikmeks (insert konkreetne nime nimetamata pankur).". Ja siis jooksis selles osas pilt kokku ja sai otsus tehtud, et ise küll selline vend olla ei taha, kellel mingi teise mehe staatuse peale peenis mingi massipsühhoosina erekteerub.

                Muidugi see oli lahe kui sõbrad seal korbis olid, sai suvalt naistega sauna peale lennatud ja mingid rebased teenindasid!
                Rotalias olles oli peamine argument suhteliselt soodne õlu ja mõnus koht kus jaurata iga õhtu, piljard ja värki ja lisaks olid naiskorpidega päris ägedad ühisüritused ja kuna liitusin päris mitme sõbraga samal ajal, siis oli täitsa ok.
                Mingi hetk viskas see lausjoomine muidugi üle ja ühel hetkel astusin välja.
                Tutvused on teine teema, aga tol hetkel ei osanud seda väga hinnata, ma olin ka selline luuser, kes 20selt ja tegelt 25selt ka ei teadnud mida teha eluga, õppisin ülikoolis asju, mis tegelt üldse ei huvitanud või mida ei tahtnud süvitsi õppida. Praegu vaatan, et päris kõrgele kohale ikka päris paljud jõudnud, kellega koos sai lollusi tehtud omal ajal.

                Kommentaar


                  Müügieelselt tahaks korterit puhtaks küürida.

                  Kas kellelgi on häid koristusfirmasid või kogemusi koridtusfirmadega jagada?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kõik tip top ja õige, aga rõhutaksin seda viimast osa, et see korbiteema ei ole mitte geivaibiga, vaid ikka totaalselt pederillo teema.

                    Mäletan kui kunagi Sakalas sai käidud paari parema sõbraga, kes siis toonased korbigeid, uurimas, et kuidas siis ikka selle pedevärgiga täpselt on. Äkki vaataks (ja võtaks) isegi teemasse sisse.

                    Esimene kord oli umbes nii, et mingi 40 aastane politseinik/politseiametnik ülbitses seal "Noore Rebasega" just because eksole. Noor Rebane muidu tegelikult umbes sama vana, oli kuskil LOTEs õppejõud, viskas veidi socially awkward vaibi, aga kes meist ei viskaks. Ühesõnaga tore vaikne intelligentne vend, aga pidi seal orjama mingite joodikute järel. Dafux...

                    Lisaks läbi aja vast 10 + vestlust olnud Sakala tsunfti kuulunud vendadega ning uuritud, mis siis korbis ja just Sakalas nii head on ka? Et mis see underlying value siis lõpuks on. 100% hit rate ja 100% oli esimene vastus seesamune "tutvused, näiteks meil siin liikmeks (insert konkreetne nime nimetamata pankur).". Ja siis jooksis selles osas pilt kokku ja sai otsus tehtud, et ise küll selline vend olla ei taha, kellel mingi teise mehe staatuse peale peenis mingi massipsühhoosina erekteerub.

                    Muidugi see oli lahe kui sõbrad seal korbis olid, sai suvalt naistega sauna peale lennatud ja mingid rebased teenindasid!
                    +miljon
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kõik tip top ja õige, aga rõhutaksin seda viimast osa, et see korbiteema ei ole mitte geivaibiga, vaid ikka totaalselt pederillo teema.

                      Mäletan kui kunagi Sakalas sai käidud paari parema sõbraga, kes siis toonased korbigeid, uurimas, et kuidas siis ikka selle pedevärgiga täpselt on. Äkki vaataks (ja võtaks) isegi teemasse sisse.

                      Esimene kord oli umbes nii, et mingi 40 aastane politseinik/politseiametnik ülbitses seal "Noore Rebasega" just because eksole. Noor Rebane muidu tegelikult umbes sama vana, oli kuskil LOTEs õppejõud, viskas veidi socially awkward vaibi, aga kes meist ei viskaks. Ühesõnaga tore vaikne intelligentne vend, aga pidi seal orjama mingite joodikute järel. Dafux...

                      Lisaks läbi aja vast 10 + vestlust olnud Sakala tsunfti kuulunud vendadega ning uuritud, mis siis korbis ja just Sakalas nii head on ka? Et mis see underlying value siis lõpuks on. 100% hit rate ja 100% oli esimene vastus seesamune "tutvused, näiteks meil siin liikmeks (insert konkreetne nime nimetamata pankur).". Ja siis jooksis selles osas pilt kokku ja sai otsus tehtud, et ise küll selline vend olla ei taha, kellel mingi teise mehe staatuse peale peenis mingi massipsühhoosina erekteerub.

                      Muidugi see oli lahe kui sõbrad seal korbis olid, sai suvalt naistega sauna peale lennatud ja mingid rebased teenindasid!
                      Tabasid küll korbi põhiteema ära. Aga need tutvused tulevad tulevases elus sitaks kasuks. Ma omal ajal põhimõtteliselt (praegu mõtlen, et elus on ikka igast imelikke põhimõtteid olnud) ühtegi korpi ei astunud, et pean ise elus saavutama - mitte tutvuste kaudu. Mulle ei meeldinud ka hierarhia ja kord, see oli ja on lapsik. Tahtsin olla vaba mees ja hinges hipi. Reaalselt pole hipinduses tahtnud ka osalada - see veel nõmedam kui korp. Hipid lihtsalt joovad ja narkovad, korbivennad vähemalt mängivad oma rolle. See pool läks hästi, aga samas vaadata kuidas mõnede tuttavate ärid tänu korbitutvustele tuule tiibadesse said, siis ajab veits kadedaks küll. Ma saan aru, et ise peab ka (äri)mees olema, aga ikkagi jah... Nüüd elutargemana kannataks need rebaseaastad ja jaburdused ära, aga tutvused jääksid ikka. Kandideerid kuhugi ja tööandja on korbivend, kellega koos õlut joodud ja pidutsetud. Loomulikult palkad korbivenna kellest juba tead , mis mees ta on. Samas ma tean, et 20 aastase endana ma poleks iial korpi astunud.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Rotalias olles oli peamine argument suhteliselt soodne õlu ja mõnus koht kus jaurata iga õhtu, piljard ja värki ja lisaks olid naiskorpidega päris ägedad ühisüritused ja kuna liitusin päris mitme sõbraga samal ajal, siis oli täitsa ok.
                        M
                        Ma olen mõelnud, et need korbivennad veits kahtlased, aga kuidas need naiskorbid on võrreldes muude naistega? Need tunduvad ju päris imelikud, marsivad oma seelikutes ja teklites. Näevad välja eriti ebaseksikad ja rõvedalt korralikud. Miks peaks üks normaalne naine korpi minema?

                        PS. See humanitaaride segaselts, kes Marylin Manroe pilti kannavad, seal oli küll ägedaid tsikke. Aga nad parodeerisid kah seda korbivärki.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Nii on. Põhimõtteliselt ei saa kõrgharidusega inimesele keerulisemat tööriista kui tavaline käsisaag või haamer kätte anda, neid ka vaid siis kui ise kõrval seisad, et ta endale viga ei teeks. Täiesti jabur. Kui äppi ei ole, siis on pizdetz.
                          ahah.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Müügieelselt tahaks korterit puhtaks küürida.

                            Kas kellelgi on häid koristusfirmasid või kogemusi koridtusfirmadega jagada?
                            Küsi moppi.ee-st.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Ma olen mõelnud, et need korbivennad veits kahtlased, aga kuidas need naiskorbid on võrreldes muude naistega? Need tunduvad ju päris imelikud, marsivad oma seelikutes ja teklites. Näevad välja eriti ebaseksikad ja rõvedalt korralikud. Miks peaks üks normaalne naine korpi minema?

                              PS. See humanitaaride segaselts, kes Marylin Manroe pilti kannavad, seal oli küll ägedaid tsikke. Aga nad parodeerisid kah seda korbivärki.
                              Noh nende hingeelu ei tea, aga omal ajal tahtsid kõik Amiciciaga pidusid teha, sest seal kõige kenamad naised usun et eks ta ka seotud mingite tutvustusega ja ka õpitava ainega, mul mitu samal kursal olevat sõbrannat läksid ka koos samasse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Kõik tip top ja õige, aga rõhutaksin seda viimast osa, et see korbiteema ei ole mitte geivaibiga, vaid ikka totaalselt pederillo teema.

                                Mäletan kui kunagi Sakalas sai käidud paari parema sõbraga, kes siis toonased korbigeid, uurimas, et kuidas siis ikka selle pedevärgiga täpselt on. Äkki vaataks (ja võtaks) isegi teemasse sisse.

                                Esimene kord oli umbes nii, et mingi 40 aastane politseinik/politseiametnik ülbitses seal "Noore Rebasega" just because eksole. Noor Rebane muidu tegelikult umbes sama vana, oli kuskil LOTEs õppejõud, viskas veidi socially awkward vaibi, aga kes meist ei viskaks. Ühesõnaga tore vaikne intelligentne vend, aga pidi seal orjama mingite joodikute järel. Dafux...

                                Lisaks läbi aja vast 10 + vestlust olnud Sakala tsunfti kuulunud vendadega ning uuritud, mis siis korbis ja just Sakalas nii head on ka? Et mis see underlying value siis lõpuks on. 100% hit rate ja 100% oli esimene vastus seesamune "tutvused, näiteks meil siin liikmeks (insert konkreetne nime nimetamata pankur).". Ja siis jooksis selles osas pilt kokku ja sai otsus tehtud, et ise küll selline vend olla ei taha, kellel mingi teise mehe staatuse peale peenis mingi massipsühhoosina erekteerub.

                                Muidugi see oli lahe kui sõbrad seal korbis olid, sai suvalt naistega sauna peale lennatud ja mingid rebased teenindasid!
                                Sekundeerin. Samad mõtted ja sarnased kogemused
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X