320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Dunno. Pole Eestis vaja.

    iPhonele scannimise appi?
    Mul on Genius Scan. Väga mõnus kasutada.
    Kadreerib dokumendi ilusti ära ja teeb ise pildi ja ei pea mingeid ääri pärast lõikama hakkama (samas saab pärast pildistamist modifitseerida) ning mugav saata meilile, dropboxi või salvestada telefoni.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Mul on Genius Scan. Väga mõnus kasutada.
      Kadreerib dokumendi ilusti ära ja teeb ise pildi ja ei pea mingeid ääri pärast lõikama hakkama (samas saab pärast pildistamist modifitseerida) ning mugav saata meilile, dropboxi või salvestada telefoni.
      Grazie

      Kommentaar


        Kas keegi õhupuhastajatest/niisutajatest midagi rääkida oskab? Kas pigem mõistlik või scam?
        Kas selline asi on mõistlik?

        Kunagi aastaid tagasi keegi(cannu?) uuris nende kohta, kuid ma ei suuda leida enam seda postitust.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kas Fantasy Premierleagues saavad Liverpooli mehed hiljem peetud mängu eest punkte? Praegu vaatan, et kolm Liverpooli meest said - ja Van Dijk lükati automaatselt pingile.

          Kommentaar


            Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
            Kas Fantasy Premierleagues saavad Liverpooli mehed hiljem peetud mängu eest punkte? Praegu vaatan, et kolm Liverpooli meest said - ja Van Dijk lükati automaatselt pingile.
            Ei saa, see voor läheb ilma nendeta. Lihtsalt kunagi saavad mingis voorus kahe mängu eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
              Kas Fantasy Premierleagues saavad Liverpooli mehed hiljem peetud mängu eest punkte? Praegu vaatan, et kolm Liverpooli meest said - ja Van Dijk lükati automaatselt pingile.
              Saavad selles gameweekis kus nende mäng toimub.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kas keegi õhupuhastajatest/niisutajatest midagi rääkida oskab? Kas pigem mõistlik või scam?
                Kas selline asi on mõistlik?

                Kunagi aastaid tagasi keegi(cannu?) uuris nende kohta, kuid ma ei suuda leida enam seda postitust.
                mul olnud juba mitu aastat. Soovitan.

                Ainus miinus on see, et kellasid ja vilesid pole (Display ja telefoni APP puudu). Põhifunktsiooni täidab eeskujulikult.

                Kommentaar


                  "Kusagil struktuurides on kallutatud jõud"

                  Mis oleks väga hea tõlge inglise keelde?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    "Kusagil struktuurides on kallutatud jõud"

                    Mis oleks väga hea tõlge inglise keelde?
                    Deep country.
                    Russia.
                    Estonia football federation.
                    jne...
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Deep country.
                      Russia.
                      Estonia football federation.
                      jne...
                      deep state ikka
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        deep state ikka
                        Deep Country oleks päris hea muusikastiil.

                        Kommentaar


                          Mis Postimehes toimub?
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Mis Postimehes toimub?
                            Ja mis vahe on vastutaval väljaandjal ja peatoimetajal?
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Markko Vaata postitust
                              Ja mis vahe on vastutaval väljaandjal ja peatoimetajal?
                              no leia ise 5 erinevust

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                                Ja mis vahe on vastutaval väljaandjal ja peatoimetajal?
                                Ma oletan, et see võiks põhimõtteliselt olla nii, et ühte ettevõttesse on koondunud mitmed väljaanded nt Õhtuleht, Naisteleht, Nipiraamat, TV3, Raadio 2 (ma natuke lisan) jms, et kõigil nendel on enda peatoimetaja. Siis vastutav väljaandja võiks olla nendeülene mõneti neutraalne positsioon, kes juhib suuremaid otsuseid ja projekte a'la kuidas laulupidu kajastada kõigis kanalites, milline peab olema kanalite omavaheline koostöö või konkurents jne... Et kes saab võtta peatoimetajad kokku ning siis nende probleeme ja võimalikke konflikte lahendada, sest tema vaade on kõige laiem ja mingit lemmiklast poputama ei pea.

                                Eestis, mis väike riik, siis võib olla ka nii, et üks nendest nimetatutest peatoimetajatest juhib väheke või rohkem teisi peatoimetajaid ehk ongi sisuliselt vastutava väljaandja rollis, kuid seda tiitlit tal kuskil juurde ei panda. Vaata näiteks EG poole.

                                Aga kas PMis oli see esimene lõik või midagi muud, on mul muidugi raske öelda, kuid saan aru, et nt Elu24 vastutavale väljaandjale ei allunud, seda juhtis hoopis teine juhatuse liige, mis on ka suht arusaamatu, kuid ega elu peagi lihtne olema.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X