320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kelle kogemuse põhjal on 90% hotellide hommikusöökidest ilgelt sitad? Õunad on mingid kõvad pabulad, singid-juustud maitsetud, munad kivikõvaks keedetud ja leib ilmselt ülessulatatud kuiv shit. Et olen pidevalt mõelnud, et kas mul on hotellides alati maitsemeeled totaalselt nüristunud või see ongi mingi üleüldine "tee kõik maitsetu, siis keegi ei hädalda, et on soolane, liiga vürtsikas jne"-loogika?
    Nõus. Samas, Tallinnas L'Embitu hotellis oli hommikusöök kindlasti selle 10% hulgas, mida võiks pidada väga heaks. Aga noh, mingid keskmised Eesti SPA-d, seal tõesti pole midagi liiga väärtuslikku.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Lisaks muidugi tuleb arvestada, et see mis sa hotellides hommikusöögiks sööd, on tegelikult juba vahel ka kellegi kahe nädala tagune söömata hommikusöök... Kuskil Itaalias ntx olid hommikuhelbed nii paksu tolmukihi all hommikusöögilauas, et tundus, need olid pärit veel eelmisest sajandist
      Ma pole Itaalias peale erinevat sorti saiade hommikul muud näinudki.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Ma pole Itaalias peale erinevat sorti saiade hommikul muud näinudki.
        Itaalias ongi hommikusöök ju selline. Pole kuigi tähtis söögikord nende jaoks.

        Aga üldiselt ma ei saa probleemist aru - minu meelest enamus hotellides väga norm hommikusöögid
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas ma olen ainus, kelle kogemuse põhjal on 90% hotellide hommikusöökidest ilgelt sitad? Õunad on mingid kõvad pabulad, singid-juustud maitsetud, munad kivikõvaks keedetud ja leib ilmselt ülessulatatud kuiv shit. Et olen pidevalt mõelnud, et kas mul on hotellides alati maitsemeeled totaalselt nüristunud või see ongi mingi üleüldine "tee kõik maitsetu, siis keegi ei hädalda, et on soolane, liiga vürtsikas jne"-loogika?
          +1

          Lisaks veel olen tähele pannud, et ma ei maga ennast hotellide pehmetes voodites välja millegipärast. Võibolla asi selles, et viimasel ajal hotellides olen ööbinud, siis on mingi miisu kaisus olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            +1
            viimasel ajal hotellides olen ööbinud, siis on mingi miisu kaisus olnud.
            Tubli!
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              +1

              Lisaks veel olen tähele pannud, et ma ei maga ennast hotellide pehmetes voodites välja millegipärast. Võibolla asi selles, et viimasel ajal hotellides olen ööbinud, siis on mingi miisu kaisus olnud.
              lol, sina oledki siis see, kes nurgast tulles kõik naised ära võtab, kui ma olen terve õhtu nendega tantsinud

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                lol, sina oledki siis see, kes nurgast tulles kõik naised ära võtab, kui ma olen terve õhtu nendega tantsinud
                Ei, mul on nädalavahetusel äratus pandud kell 00.30 peale. Siis jõuan ilusti kohvi ära nautida, eilse lehe läbi lugeda ja kell 3.00, kui on klubide ees jagamisaeg, olen kõige advekaatsem inimene koha peal ja haaran mõne tibi enda käevangu.
                Selle strateegiaga säästad klubi pileti raha + tipsud on täis ennast joonud kohaliku Vello rahakotist, kes ise tund aega tagasi juba klubist välja visati.

                Päriselt rääkides, siis võtmesõna võiks olla Tinder.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Itaalias ongi hommikusöök ju selline. Pole kuigi tähtis söögikord nende jaoks.

                  Aga üldiselt ma ei saa probleemist aru - minu meelest enamus hotellides väga norm hommikusöögid
                  No mulle üldiselt meeldivad singi-juustu võileivad. Sellega olen juba harjunud hommikusöökidel, et see kombo on surm. Leib on sitaks kuiv, singil pole maitset ja juust on ka selline nii ja naa. Ehk kui teed kaks sellist leiba, siis teine kerib väga pikalt suus edasi-tagasi.

                  Munahüüve või muu selline on sitaks vesine. Aurutatud juurviljad on megapehmed, maitsetud ja vesised. Õunad on pisikesed ja kõvad. Vahel joppab lihapallidega ehk maitse poolest on vähemalt tunda, et sööd midagi. Ja peekon tundub ka vahel pigem keedetud, aga mitte praetud olevat.

                  Tõsi, mingid Olümpia, Tallinki jms buffeed on okeid, kuid sisuliselt igas spaas (vist Fra Mares seda polnud) on see kombo väga mõttetu.

                  Kommentaar


                    Tuttavate ja sugulaste tagasiside põhjal võib soovitada Pärnus Estonia Spa-d, kus hommikusöögiga väga rahul on oldud.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      kas iga hommik kõrbedat võileiba süüa on ok?

                      võtan 4 viilu leipä ja panen ühe juustu ja ühe kalkuniviilu vahele, ning viskan toasterisse. Suht hea maitse on, aga krdi iga hommik selline tunne, nagu tahaks tagasi magama minna pärast selle söömist. Seega vist päris ideaalne hommikusöök ei ole


                      Mida teie hommikuti sööte? Kuidas hommikul toidust energiat saaks? Kas peab mingi rohelise smuuti tegema selle jaoks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Päriselt rääkides, siis võtmesõna võiks olla Tinder.
                        Millise avanglause ja üldise taktikaga sinna jöudsid/jöuad?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                          Mida teie hommikuti sööte? Kuidas hommikul toidust energiat saaks? Kas peab mingi rohelise smuuti tegema selle jaoks?
                          Smuuti on hea mitmel põhjusel.

                          1) Saab olla väga tervislik
                          2) Kiire valmistada
                          3) Läheb hästi alla. Isegi siis kui väga isu ei ole või väga kiire.

                          Soovitan sinna lisada kaerahelbeid. Saab palju häid kaloreid juurde. Niisama roheline smuuti ei pruugi toitev olla.

                          Üks lihtne näide:

                          Banaan + külmutatud maasikad + kaerahelbed + vesi. Banaan olgu küps, kergelt pruunika koorega. Alati võib peenemaks ajada lisada puuvilju ja rohelist. Soovitan lihtslt mitte üle 3-4 erineva komponendi kasutada.

                          Lisaks söön harilikult muna. Kui on rohkem aega ja viitsimist, siis keedan hommikuti kaerahelvestest putru.

                          Kommentaar


                            Kas kuskil on puust ja punaseks ette arvutatud, et kui palju maksab näiteks 100m2 päikesepargi ehitus ja kui palju selle koguse pealt elektrit on võimalik müüa?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Kas kuskil on puust ja punaseks ette arvutatud, et kui palju maksab näiteks 100m2 päikesepargi ehitus ja kui palju selle koguse pealt elektrit on võimalik müüa?

                              Proovi seda kalkulaatorit alustuseks: https://www.energia.ee/era/taastuven...aikesepaneelid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Smuuti on hea mitmel põhjusel.

                                1) Saab olla väga tervislik
                                2) Kiire valmistada
                                3) Läheb hästi alla. Isegi siis kui väga isu ei ole või väga kiire.

                                Soovitan sinna lisada kaerahelbeid. Saab palju häid kaloreid juurde. Niisama roheline smuuti ei pruugi toitev olla.

                                Üks lihtne näide:

                                Banaan + külmutatud maasikad + kaerahelbed + vesi. Banaan olgu küps, kergelt pruunika koorega. Alati võib peenemaks ajada lisada puuvilju ja rohelist. Soovitan lihtslt mitte üle 3-4 erineva komponendi kasutada.

                                Lisaks söön harilikult muna. Kui on rohkem aega ja viitsimist, siis keedan hommikuti kaerahelvestest putru.
                                Smuuti hea lihtne/kiire variant jep. Omaltpoolt soovitaks vast keefiri või kohupiima eelkõneleja poolt lisatule lisada, saab ka paraja koguse proteiine kätte ning hoiab kõhu kauem täis.

                                Ise teen üldiselt hommikuks banaani, kohupiima, vee, kamajahu ja marjadega siukse tummise smuuti või 2 topeltvõileiba täisteraleivaga, vahele kurki,juustu,sinki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X