320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui võtad guugl mäpsist Tallinna Raekoja platsi ning tänavavaate, siis seal on näha palju inimesi ja igasugu lette.
    Kas guuglil on striirvjuu filmimise jaoks lisaks mingi muu lahendus lisaks peale kaamera auto katusel? Ei taha uskuda, et see on autoga filmitud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kui võtad guugl mäpsist Tallinna Raekoja platsi ning tänavavaate, siis seal on näha palju inimesi ja igasugu lette.
      Kas guuglil on striirvjuu filmimise jaoks lisaks mingi muu lahendus lisaks peale kaamera auto katusel? Ei taha uskuda, et see on autoga filmitud.
      Jalgrattad peaksid olema ja väga kehva ligipääsetavusega kohad on seljakoti-stiilis agregaadiga lahendatud.

      Kommentaar


        Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

        Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

          Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
          Ma tean, et Argentiina restorani omanikud on haiged Boca fännid, seega usun, et nad heameelega räägiks ka koondisest. Pärnu mnt 37.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma tean, et Argentiina restorani omanikud on haiged Boca fännid, seega usun, et nad heameelega räägiks ka koondisest. Pärnu mnt 37.
            Helistasin ja ei tulnud välja.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

              Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.

              Kommentaar


                tuli jälle paarkend euri, et proovida mingit slotimasinat. Lai valik erinevaid mänge tekitas küsimuse, et miks nii palju erinevaid on? ja kas mingi temaatika tekitab mängijates elevust, et just sellel oma raha maha mängivad? ma saan aru, et lapsed/teismelised mängiks starbursti või siis mingit seamängu, aga täiskasvanud inimesed õhinaga seal nuppe vajutamas...

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

                  Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
                  Äkki leiab Rumoris mõne sellise?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

                    Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
                    Pizzolanti on isegi ETV otsestuudios Uruguay MM mängu stuudios käinud.

                    Aga kui keegi osaleda ei taha, siis on meil siin foorumis ka vähemalt üks tüüp, kes väga põhjalikult Ladina-Ameerika vutis elab. #härjapeaahven
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kribenski
                      Keegi teab kuidas lõkkelõhna riietelt ära saada? 2 viimast päeva haisevad, et anna olla.
                      Pesumasin?

                      Kommentaar


                        Nii huvi pärast küsin. Oletame, et valin baka lõputöö asemel lõpueksami. Kukun esimesel katsel läbi. Mis edasi? Kas saan uuesti proovida? Kas see lükkub järgmisesse õppeaastasse? Tänud ette.
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Nii huvi pärast küsin. Oletame, et valin baka lõputöö asemel lõpueksami. Kukun esimesel katsel läbi. Mis edasi? Kas saan uuesti proovida? Kas see lükkub järgmisesse õppeaastasse? Tänud ette.
                          Mu erialal oli ka lõpueksam. Eksam ja korduseksam samal kevadel. Kes ära ei teinud, sai järgmine kevad uuesti teha. Kes nelja korraga ära ei teinud....eksmatt.

                          Kommentaar


                            Kas keegi on proovinud, või tegu lihtsalt kuulsa näo lisamisega keskpärasele rummile?

                            Kommentaar


                              Ise seda konkreetset isendit ei ole proovinud, aga läheb ilmselt samasse auku Zacapa 23YO, Diplomatico Reserva, Matuzalemi ja Plantation XO-ga (need on need, mida ma olen joonud). Ehk veidike magus ja joomiseks ilma koolata. Ise soovitaks Plantationit või Dipplomaticot kindlasti.

                              Kommentaar


                                Kas petti ka kuskil piimaletis veel on?
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X