320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma olen ainukene, kellel on siiralt pohhui sellest laulupeo trallist? Ei ole kunagi käinud ja ega tõmba ka sinnapoole? Mina olengi rahvareetur! Ei hooli oma riigist ega maast. Milline tragöödia! Surm ja patt! Jumal sind karistab!
    Jah, neid inimesi on rohkem, kui arvata oskab. Laulu- ja tantsupidu meelitab tuhandeid inimesi, kuid ilmselt teist samapalju jätab see täiesti külmaks. 

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kas ma olen ainukene, kellel on siiralt pohhui sellest laulupeo trallist? Ei ole kunagi käinud ja ega tõmba ka sinnapoole? Mina olengi rahvareetur! Ei hooli oma riigist ega maast. Milline tragöödia! Surm ja patt! Jumal sind karistab!
      https://www.ohtuleht.ee/969153/rahva...-ja-tantsupeol
      Tra, see on ju tasuline artikkel!

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kas ma olen ainukene, kellel on siiralt pohhui sellest laulupeo trallist? Ei ole kunagi käinud ja ega tõmba ka sinnapoole? Mina olengi rahvareetur! Ei hooli oma riigist ega maast. Milline tragöödia! Surm ja patt! Jumal sind karistab!
        https://www.ohtuleht.ee/969153/rahva...-ja-tantsupeol
        Pohhui mul sellest pole, iseenesest paljude jaoks oluline traditsioon, aga kuna pidin seal poolvägisi lapsepõlves aastaid osalema, siis vabatahtlikult pole jalga tõstnud. Kogu see jura muidugi, et seal nüüd isamaalisi laule ei lauda. Mingu perse ausalt.

        Kommentaar


          Minu laulupeo mineku tingimus/soovilugu:

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Pohhui mul sellest pole, iseenesest paljude jaoks oluline traditsioon, aga kuna pidin seal poolvägisi lapsepõlves aastaid osalema, siis vabatahtlikult pole jalga tõstnud. Kogu see jura muidugi, et seal nüüd isamaalisi laule ei lauda. Mingu perse ausalt.
            Kusjuures minule kooliajal täitsa meeldis seal käia. Parim mälestus oli muidugi 7-8 klass, kus kellegi vanem sugulane klassivennale kanget alkoholi paar pudelit ostis ja me ennast nii sigalakku täis jõime, et kutsuti vanemad tallinna ja rohkem enam kunagi laulu ega tantsupidudele ei lubatud. Good old times.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Kogu see jura muidugi, et seal nüüd isamaalisi laule ei lauda. Mingu perse ausalt.
              5 isamaalist laulu on juba niivõrd ära leierdatud, aga eks nkn saadakse lõpuga kaiff kätte.

              Kommentaar


                Peale selle, et ma olen mõnel laulupeol käinud, olen ma oma 4-5 tantsupeol ka käinud omal ajal. Tantsijana. Ilmselt, kui mu laps vanemaks saab, teen võib-olla mõne veel kaasa.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tra, see on ju tasuline artikkel!
                  See tsikk mulle meeldib. Ilged patrioodid tulnud viimasel ajal välja. Naerma ajab.

                  " Selline suhtumine leiab muidagi üldist pahameelt, väidab neiu, kellel oli hiljaaegu sarnane vestlus ühe noormehega" Ta küsis, et kas ma ikka lähen sinna. Ma vastasin, et mind ei huvita absoluutselt" meenutab ta. Vestlus kiskus sellest hetkest tuliseks, kuna noormees on tõsine patrioot - kõik eesti rahvuslikud ja traditsioonilised üritused tuleb tema arust läbi käia, muidu oled mats "

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Pohhui mul sellest pole, iseenesest paljude jaoks oluline traditsioon, aga kuna pidin seal poolvägisi lapsepõlves aastaid osalema, siis vabatahtlikult pole jalga tõstnud. Kogu see jura muidugi, et seal nüüd isamaalisi laule ei lauda. Mingu perse ausalt.
                    Mu arust on ikka suht-koht kõik rahvuslikud laulud - üks valulikum kui teine. Samas, tihti sügavamõttelised ning mingi sajandat korda lauldes tekib juba isegi positiivne emotsioon... aeglane, nah.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mu arust on ikka suht-koht kõik rahvuslikud laulud - üks valulikum kui teine. Samas, tihti sügavamõttelised ning mingi sajandat korda lauldes tekib juba isegi positiivne emotsioon... aeglane, nah.
                      Nojah, pigem on see, et rahvuslikkuse teemast on viimasel ajal tõsiselt kopp ees ja veel rohkem ärritab kui mingid täiesti rändom teemad äkki nii olulised on, ala hümn aastavahetusel või mõne laulu puudumine kuskilt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Nojah, pigem on see, et rahvuslikkuse teemast on viimasel ajal tõsiselt kopp ees ja veel rohkem ärritab kui mingid täiesti rändom teemad äkki nii olulised on, ala hümn aastavahetusel või mõne laulu puudumine kuskilt.
                        Pööra teiste negatiivne energia ikka positiivseks. Pole vaja teiste negativismis elada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ei ole ka iialgi isegi telekast vaadanud ühtegi laulu- ega tantsupidu.

                          Samamoodi nagu ma ei ole tarbinud ühtegi milliühikut(ehk lugenud ühtegi lehekülge ega vaadanud ühtegi minutit) “Kääbikut”, “Sõrmuste isandat”, “Troonide mängu”, “Tähtede sõda” ega üle 10 minuti ühtegi Tarantino filmi.
                          Ka ei ole ma kunagi lugenud ühtegi Tänaku-uudist, käinud pärast 5. eluaastat saunas, mänginud pokkerit või discgolfi ega tähistanud mitte-nädalavahetusele langevat jaanipäeva.

                          Ilmselgelt lähevad kõik need asjad aga väga paljudele mu kaasmaalastele korda ja pakuvad neile suurt rõõmu ja/või huvi. Ja sellepärast on minu jaoks täiesti loomulik, et nad on pidevalt vestlusteemadeks ja täidavad kogu avaliku ruumi. Väga imelik oleks ennast sellest häirida lasta.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99
                            piinlik lugeda. rahvuslikkus ei ole mingi asi või ese stiilis "mul triiksärkidest kopp ees, täna panen vist polo". See on umbes täpselt sama retard väide nagu, "dno mis värk on, aga mul viimasel ajal inimõigustest veic kopp ees". teine variant, et sa sõnale "rahvuslikkus" oled ikka mingi väga retard definitsiooni juurde pookinud.
                            oot, mis see on siis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                              Ma ei ole ka iialgi isegi telekast vaadanud ühtegi laulu- ega tantsupidu.

                              Samamoodi nagu ma ei ole tarbinud ühtegi milliühikut(ehk lugenud ühtegi lehekülge ega vaadanud ühtegi minutit) “Kääbikut”, “Sõrmuste isandat”, “Troonide mängu”, “Tähtede sõda” ega üle 10 minuti ühtegi Tarantino filmi.
                              Ka ei ole ma kunagi lugenud ühtegi Tänaku-uudist, käinud pärast 5. eluaastat saunas, mänginud pokkerit või discgolfi ega tähistanud mitte-nädalavahetusele langevat jaanipäeva.

                              Ilmselgelt lähevad kõik need asjad aga väga paljudele mu kaasmaalastele korda ja pakuvad neile suurt rõõmu ja/või huvi. Ja sellepärast on minu jaoks täiesti loomulik, et nad on pidevalt vestlusteemadeks ja täidavad kogu avaliku ruumi. Väga imelik oleks ennast sellest häirida lasta.
                              Häirima hakkavad asjad kui naad ebaproportsionaalselt suurt või põhjendamatut tähelepanu saavad.

                              Kommentaar


                                Kõik oleks suht ok, kui ei nõreta päris sellisest paatoslikusest, ööää:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X