320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    No veits nõme ju kui sa ostad fännika keskele pileti ja pead hoopis kuskil ääres konutama. Vahel tundub, nagu poleks mõnel fännil üldse särke, ronivad sealt alla ja käivad mängijatelt särke küsimas, kusjuures ühed ja samad näod veel kordumas kah.
    Eija, seda kindlasti, et tahaks oma kohal ikka enam-vähem olla, kui piletil hea koht. Aga siis võiks vähe varem kohale tulla ja võtta enda koht kinni, mitte, et teised peaksid nüüd kinnisilmi ootama, kas keegi tuleb seda kohta nüüd võtma või ei

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      No veits nõme ju kui sa ostad fännika keskele pileti ja pead hoopis kuskil ääres konutama. Vahel tundub, nagu poleks mõnel fännil üldse särke, ronivad sealt alla ja käivad mängijatelt särke küsimas, kusjuures ühed ja samad näod veel kordumas kah.

      Mis sa arvad mis karvased sõnad ma siin ütlemata jätsin? Minu silmis samad tegelased, kes kümnete kaupa omal ajal Inglismaa mängu pileteid kokku ostsid.

      Aga mis piletil märgitud kohta puudutab - fännitribüün on tõesti omaette teema, kuid miks istutakse mujal valele kohale ja tekitatakse segadust? Jah, ka minu arvates peaks avavileks omal kohal olema, kuid põhjuseid on alati.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
        Eija, seda kindlasti, et tahaks oma kohal ikka enam-vähem olla, kui piletil hea koht. Aga siis võiks vähe varem kohale tulla ja võtta enda koht kinni, mitte, et teised peaksid nüüd kinnisilmi ootama, kas keegi tuleb seda kohta nüüd võtma või ei
        Mitte et mul selliseid muresid kunagi Arenal tekkinud oleks, aga antud loogika pani mind lihtsalt veidi imestama. Üks osa piletite eelmüügist soetamisel on kahtlemata ju ka see, et mida varem pileti soetad, seda parema valiku istekohti saad. Seepidi oleks ka loogilisem, et kui keegi seda head kohta ise nii väga ihkab, siis ta läheb ja ostab selle minu nina eest ära, mitte ei lähe statale kaks tundi varem ja ei istuta oma tagumenti minu lunastatud kohale. Ja sellest tulenevalt on neil mu**idel ka igasugune õigus oma piletitega lehvitada, sest kes ees see mees printsiip räägib ikkagi nende kasuks.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          mis teemas tegi priit-cannuman oma "tuulevaikse öö" nalja? see oli nii epic et mapean selle välja otsima ja tsiteerima ja kirjutama et see on tänapäevase foorumi paremuselt 3as nali

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            mis teemas tegi priit-cannuman oma "tuulevaikse öö" nalja? see oli nii epic et mapean selle välja otsima ja tsiteerima ja kirjutama et see on tänapäevase foorumi paremuselt 3as nali
            Nüüd on sinu kord!
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              mis teemas tegi priit-cannuman oma "tuulevaikse öö" nalja? see oli nii epic et mapean selle välja otsima ja tsiteerima ja kirjutama et see on tänapäevase foorumi paremuselt 3as nali
              ebaterve huumor
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                mingi jamps on msniga
                olen msnis, ning login välja, kuid teistele on ikka nähtav, et olen sisselogitud (busy), kuigi tegelikult ei ole
                mul on 4 tuttaval sama mure, ning kõik on samuti Aussies
                mingit ravi selle vastu?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  sry 4 double post, aga
                  Restriction of the ability to mentalize.

                  parim tõlge sellele lausele
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    piirangud võimele olla vaimne

                    ma paremat ei oska
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      miks mul pidevalt mingi pask ette tuleb kui ID-kaariga netipanka logida tahan?

                      ID-kaarti ei leita või on Teie sertifitseeritud sessioon kasutatud ( sulgege veebilehitseja ja avage uuesti ).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        sry 4 double post, aga
                        Restriction of the ability to mentalize.

                        parim tõlge sellele lausele
                        Kui vaadata mida mentalize/mentalise tähendab (psychological concept that describes the ability to understand the mental state of oneself and others), siis ütleks midagi sellist: piirangud võimele teiste/enda vaimsest olekust aru saada vms.

                        Kommentaar




                          Millega on tegu? Mul endale korraks tundus, et vasakul pool on kihtsaju (Nimbostratus) ja paremal läheb üle kiudrünk (Cirrocumulus). Aga vabalt võib olla ka kihtrünk (Stratocumulus). Kas keegi tooks asjasse selgust??

                          Kommentaar


                            Kihtrüngaga on tegemist ju, selgelt aru saada sellest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              miks mul pidevalt mingi pask ette tuleb kui ID-kaariga netipanka logida tahan?

                              ID-kaarti ei leita või on Teie sertifitseeritud sessioon kasutatud ( sulgege veebilehitseja ja avage uuesti ).
                              äkki tahavad sertifikaadid uuendamist?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                eino siis vähepeal jälle töötab kui brauseri kinni pannen või id-kaardi lugeja usbist korra lahti ühendan. Aga noh igakord pean vähemalt korra brauseri restartima ja/või kaardilugeja lahti ühendama. Jube tüütu on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X