320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.pajula.ee/index.php?lang=est&main_id=1

    Seal siis kaks arsti, minul oli peamised kokkupuuted naisarstiga. Väga tore ja meeldiv arst.
    Säästupirn ei säästa, kui ta ei põle!

    Kommentaar


      probleem
      tuli netiarve, mis oli üle 220 taala, ning öeldi, et olen kasutanud üle 5gb internetti
      pole midagi tõmmanud, msnis kasutan palju, samuti igasuguseid muid saite (postimees, fb, foorumid, triobet jne)
      mingi proge on olemas, et näha kui palju ma kuu jooksul gigasid olen kasutanud (või kasutan)
      ning kui palju võtab megasid kuskil 4 minutise video vaatamine juutuubist?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Mis sul viga on? Esiteks miks sa ei oska arusaadavalt kirjutada? Ja teiseks pöördu nende poole, kes sulle selle arve esitasid kui sa arvad, et midagi on valesti, mitte kuhugi suvalisse foorumisse.

        Kommentaar


          eks see oleneb video kvaliteedist, aga mingi 4 mega vist umbes võiks olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Mis sul viga on? Esiteks miks sa ei oska arusaadavalt kirjutada? Ja teiseks pöördu nende poole, kes sulle selle arve esitasid kui sa arvad, et midagi on valesti, mitte kuhugi suvalisse foorumisse.
            House MD
            kui ma tahaksin oigamist kuulata, siis ma külastan su ema
            tahan programmi, mis näitaks ära, kui mitme giga eest ma internetti kasutan.
            kas ma räägin keeruliselt? enda arust mitte
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              House MD
              kui ma tahaksin oigamist kuulata, siis ma külastan su ema
              tahan programmi, mis näitaks ära, kui mitme giga eest ma internetti kasutan.
              kas ma räägin keeruliselt? enda arust mitte
              Keeruline tähendab midagi muud. Ma ütleks, et raskesti arusaadavalt. Näiteks kui sa vaatad seda lauset, kus sa enda arvates küsisid seda programmi, siis äkki sa saad aru, et selle tähendus muutub olenevalt, kas seal on lõpus küsimärk või ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Head hambaarsti Tallinnas? Soovitusi, koordinaate, kontakt? Tänan
                Ehtel Sepp, Sadama Medicumis


                vähemalt sama hea kui ilus
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                  Keeruline tähendab midagi muud. Ma ütleks, et raskesti arusaadavalt. Näiteks kui sa vaatad seda lauset, kus sa enda arvates küsisid seda programmi, siis äkki sa saad aru, et selle tähendus muutub olenevalt, kas seal on lõpus küsimärk või ei ole.
                  sry MD
                  minu suured vabandused sulle, ning tervele foorumi rahvale, et olen teid eksitanud oma küsimusega

                  mingi proge on olemas, et näha kui palju ma kuu jooksul gigasid olen kasutanud (või kasutan) ?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    mingi proge on olemas, et näha kui palju ma kuu jooksul gigasid olen kasutanud (või kasutan) ?
                    Arvatavasti.

                    MD = Marek Doronin muidu.

                    Kommentaar


                      Egomees, võid seda uurida http://www.analogx.com/contents/down...etwork/nsl.htm

                      Kommentaar


                        Kas sellest loost on ka inglise keelset versiooni? GYLLENE TIDER - Sommartider
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kes VSBs Michael Lehtmetsa kõrval tennist kommenterib ja miks Margus Uba enam ei kommenteeri? See uus kommentaator ajab kohati väga "pilves" teksti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                            Kes VSBs Michael Lehtmetsa kõrval tennist kommenterib ja miks Margus Uba enam ei kommenteeri? See uus kommentaator ajab kohati väga "pilves" teksti.
                            Miks sa tagasi tulid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              probleem
                              tuli netiarve, mis oli üle 220 taala, ning öeldi, et olen kasutanud üle 5gb internetti
                              pole midagi tõmmanud, msnis kasutan palju, samuti igasuguseid muid saite (postimees, fb, foorumid, triobet jne)
                              mingi proge on olemas, et näha kui palju ma kuu jooksul gigasid olen kasutanud (või kasutan)
                              ning kui palju võtab megasid kuskil 4 minutise video vaatamine juutuubist?
                              1. Sa elad väljamaal et keegi küsib sult raha juurde olenevalt sellest palju alla laed?
                              2. Netiarve võib tähendada niipalju erinevaid asju. Kas saatis sulle see firma, kellelt tellid netti, arve või võin ma sulle ka netiarve saata mille sa siis kohe ära maksad?
                              3. 5gb läheb vabalt kuus ära niisama netis kolades. Kui keegi sul piirab seda niivähese peale, siis soovitan ISP-d vahetada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                probleem
                                tuli netiarve, mis oli üle 220 taala, ning öeldi, et olen kasutanud üle 5gb internetti
                                pole midagi tõmmanud, msnis kasutan palju, samuti igasuguseid muid saite (postimees, fb, foorumid, triobet jne)
                                mingi proge on olemas, et näha kui palju ma kuu jooksul gigasid olen kasutanud (või kasutan)
                                ning kui palju võtab megasid kuskil 4 minutise video vaatamine juutuubist?
                                kui minevikus ei õnnestu kolada, siis kasuta ära olevik - sikuta mõni proge, millega saab mahtu mõõta, kasuta seda mõned päevad ja siis tee omad järeldused.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X