320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi teab kust prison breaki teisele hooajale võiks häid sube saada, mitte selliseid kus on pooled laused healjuhul ära tõlgitud?
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas siim089 Vaata postitust
      Paar head laulu mida ma siiski ei leidnud kuid loodan Teie abile
      Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

      Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

      Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

      Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution


      Ette tänades Siim !
      1) Jon Secada - I'm Free
      2) Bonnie Bailey - Everywhere
      3) Starship - Sara
      4) Toto - I will remember




      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        kas keegi teab kust prison breaki teisele hooajale võiks häid sube saada, mitte selliseid kus on pooled laused healjuhul ära tõlgitud?
        Kas subclubis tõesti vigased? http://subclubfuture.net/subtitles.p...break&start=20

        Kommentaar


          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
          tnx seda kohta ma ei teadnud
          AILTON

          Kommentaar


            tere... mul siuke küss.. kas keegi oskab öelda, kas kuskilt kesklinanst saab bmw märgiga võtmehoidjaid(auto omasid siis)... ja just kesklinnas võiks olla.. ma tean et kristiines on ja järvel epaks ka olema.. aga kesklinn


            mul endal ei lähe vaja... aga ma pean sellise ostma

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              tere... mul siuke küss.. kas keegi oskab öelda, kas kuskilt kesklinanst saab bmw märgiga võtmehoidjaid(auto omasid siis)... ja just kesklinnas võiks olla.. ma tean et kristiines on ja järvel epaks ka olema.. aga kesklinn


              mul endal ei lähe vaja... aga ma pean sellise ostma
              Seal vabadusekella juures olev tunnel... Seal on mingi võtmete valmistamise punkt, ma usun, et seal oli küll...
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                1) Jon Secada - I'm Free
                2) Bonnie Bailey - Everywhere
                3) Starship - Sara
                4) Toto - I will remember




                Suur-suur tänu !

                Kommentaar


                  Kuidas leidis tee siia foorumisse Beaf?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    Kuidas leidis tee siia foorumisse Beaf?
                    See on vanajumala teene, et sa ei unustaks, et kõigil ei ole nii hästi läinud kui näiteks sinul ja et sa mugavaks ei muutuks

                    Päikest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Kuidas kuullaagri kuul täiesti ümmarguseks saadakse?
                      treitakse
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaamu
                        Kes võitis innsbrucki olümpial jäätantsu?
                        Tüüp helistas sõbrale ja see küsis et kas 64 või 76 olümpia . Kes kurat neid küsimusi teeb et siuke viga läbi lastakse.
                        EDIT: wikipediast uurides selgus et 64 olümpial jäätantsu ei olnud.
                        muidugi polnud, täpselt nagu ülisuurslaalomit (mida nüüd taas kaotada tahetakse) polnud enne '88 samuti OM kavas,
                        seega oskas küll sõber küsida lolle küsimusi,
                        aga mitte anda tarku vastuseid

                        Algselt postitas lennat Vaata postitust
                        Võib-olla tüüp, kes sellise küsimuse koostas, lootis, et kõik teavad seda fakti?
                        kui see on kallim kui 1000 kr küsimus,
                        siis eeldatakse loogiliselt just vastupidist, et Kõik ei tea seda
                        (kuigi, vanaema sõbrannad polnud vastajal vist sõprade nimekirjas, need oleks ehk mäletanud)
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Ehk manitaaz teeb mingil ajal aja külluses mulle sellest mp3

                          Tänud ette!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            tere... mul siuke küss.. kas keegi oskab öelda, kas kuskilt kesklinanst saab bmw märgiga võtmehoidjaid(auto omasid siis)... ja just kesklinnas võiks olla.. ma tean et kristiines on ja järvel epaks ka olema.. aga kesklinn


                            mul endal ei lähe vaja... aga ma pean sellise ostma
                            mine united motorsisse ja tsekki hindu
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              treitakse
                              Aitäh vastamast, arvasin ka, aga kuidas ikka treida hästi väikse laagri kuuli ja ikka peaks mingi koht näha jääma?

                              Kommentaar


                                Oskab keegi anda mingit linki kust saaks lugeda erinevaid retsepte ja näpunäiteid liha marinaadide kohta. Plaanis teha väike grill ja selle tarvis ise liha osta ning seda siis oma maitse järgi maitsestada.

                                Soovitavalt soovik lihtsaid marinaade.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X