320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida teha kui üks kõrv on nagu miki-hiirel ja 2x suurem kui teine ja tõsine kloun näen välja? Kas aind külma peal hoida vms. ja kaua see kõrv selline on

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Mida teha kui üks kõrv on nagu miki-hiirel ja 2x suurem kui teine ja tõsine kloun näen välja? Kas aind külma peal hoida vms. ja kaua see kõrv selline on
      Miki Hiir on juba üsna vana.

      Kommentaar


        Okei, aga igastahes kõrv on teisest kõrvast mitu x suurem ja näen väga ebanormaalne välja. Kaua selline paistetus kesta võib ja mis tagasi võib tõmmata?

        Kommentaar


          millest see tekkis üldse?

          Kommentaar


            noorte poiste arvete klaarimine

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              noorte poiste arvete klaarimine
              Mu hea sõber neeger John soovitas, et kõrva peale pane basiilikuleotist, ja kuni paistetus alla pole tõmmanud, kammi oma juuksed nagu Justin Bieber.

              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                Mu hea sõber neeger John soovitas, et kõrva peale pane basiilikuleotist, ja kuni paistetus alla pole tõmmanud, kammi oma juuksed nagu Justin Bieber.
                Paluks veidi moodsamat lähenemist! 21.sajandi väärtuste kohaselt ei tohi enam öelda neeger, vaid tuleb öelda ori.

                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Korvpalliliiga NBA klubi pakkub kodutule tööd

                  06.01.2011 12:21
                  Kommenteeri | Prindi
                  Korvpalliliiga NBA klubi Cleveland Cavaliers on pakkunud tööd ühele Ohio kodutule mehele, kellel on suurepärane hääl.

                  Cavaliers võttis kodutu Ted Williamsiga ühendust ning meeskonna esindaja Tad Carperi sõnul võib Williams hakata tööle meeskonna koduareenil Quicken Loans Arenal, kirjutab Huffington Post.
                  Williams sai tuntuks, kui tema video sai internetis sensatsiooniks. Videos hoiab Williams käes silti, kus seisab, et ta on endise raadiotöötaja, kellel on olnud rasked ajad.
                  Videot mehest saab näha siit.


                  Küsimus: Kas Postimehes töötavad kirjaoskamatud idioodid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Korvpalliliiga NBA klubi pakkub kodutule tööd

                    06.01.2011 12:21
                    Kommenteeri | Prindi
                    Korvpalliliiga NBA klubi Cleveland Cavaliers on pakkunud tööd ühele Ohio kodutule mehele, kellel on suurepärane hääl.

                    Cavaliers võttis kodutu Ted Williamsiga ühendust ning meeskonna esindaja Tad Carperi sõnul võib Williams hakata tööle meeskonna koduareenil Quicken Loans Arenal, kirjutab Huffington Post.
                    Williams sai tuntuks, kui tema video sai internetis sensatsiooniks. Videos hoiab Williams käes silti, kus seisab, et ta on endise raadiotöötaja, kellel on olnud rasked ajad.
                    Videot mehest saab näha siit.


                    Küsimus: Kas Postimehes töötavad kirjaoskamatud idioodid?
                    Last edited by Teiresias; 06.01.11, 14:17. Põhjus: minu paha: eika juba lisas video ka

                    Kommentaar


                      Mitu kilomeetrit on Sõrve säärelt Narva?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Mitu kilomeetrit on Sõrve säärelt Narva?
                        Google mapsi andmel on lühem tee 480 km.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          keegi aitaks?

                          Lasin täna uue id kaardi teha, millega läheb 2 nädalat aega. Aga kui ma nüüd kasutusoleva id kaardiga easyjeti lennule pileti broneerin ja vana id kaardi andmed panen kas ma saan pärast uue id kaardiga check inist läbi või saan id kaardi andmeid hiljem muuta ilma teenustasuta ( mis on sama kallis kui pilet ise ) ? Tänan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                            keegi aitaks?

                            Lasin täna uue id kaardi teha, millega läheb 2 nädalat aega. Aga kui ma nüüd kasutusoleva id kaardiga easyjeti lennule pileti broneerin ja vana id kaardi andmed panen kas ma saan pärast uue id kaardiga check inist läbi või saan id kaardi andmeid hiljem muuta ilma teenustasuta ( mis on sama kallis kui pilet ise ) ? Tänan
                            Kas sul ei ole võimalus passi andmeid kasutada?
                            Sellega välistad keerulise olukorra.

                            Kommentaar


                              Millal Luis Antonio Valencia taas väljakule saab naasta?(Teatavasti murdis ta Meistrite liiga alagrupimängus Rangersiga jalaluu.)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                                Millal Luis Antonio Valencia taas väljakule saab naasta?(Teatavasti murdis ta Meistrite liiga alagrupimängus Rangersiga jalaluu.)
                                märts - aprill pakun

                                Kommentaar

                                Working...
                                X