320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas koolides algas kevadvaheaeg?

    Kommentaar


      Jah, nädal aega.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kui mu twitteri postitused on muidu luku all, aga ma tahan kellegi poole seal pööruda, teeks selle @ märgivärgi, siis kas too kontoomanik näeb minu tweeti?

        Kommentaar


          Seoses Balotelli särgi selga mittesaamisega meenus, et kas teda itaalias loobiti pähklitega mingi kord ja rünnati banaanidega vms?
          Kui nii, siis kas mingit videomaterjali ka selle kohta leidub?

          Kommentaar


            möödunud nädalal oli tallinna tv's selline saade nagu "kuum ja terav" - seal oli teemaks hiina-köök - kas keegi suudaks selle video tekitada?
            ebaterve huumori teema oli.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              möödunud nädalal oli tallinna tv's selline saade nagu "kuum ja terav" - seal oli teemaks hiina-köök - kas keegi suudaks selle video tekitada?
              ebaterve huumori teema oli.
              see on õige asi?

              Kommentaar


                kahjuks mitte. tegevus toimus mingis väikeses köögis kuhu vaevu kaks inimest mahtus. võib olla järgmine osa peaks olema.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  möödunud nädalal oli tallinna tv's selline saade nagu "kuum ja terav" - seal oli teemaks hiina-köök - kas keegi suudaks selle video tekitada?
                  ebaterve huumori teema oli.
                  See oli ikka eriti loll saade. Kuna pühapäeva hommikul midagi eriti telekast ka ei olnud, siis seda huumorit oli ikka päris hea vaadata. Jamie Oliver oli peale seda kohe ETVs ja võib öelda, et Oliver on Azojani kõrval poisike... MITTE !
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Miks A Le Coq Arena põhjapoolne tribüün kannab nime Lõunatribüün, ja lõunapoolne Põhjatribüüni nime, sama ka ida ja läänega? Küsimus ajendatud piletilevist leitavast staadioniplaanist.
                    http://img101.imageshack.us/i/alecoq2.jpg/
                    http://img862.imageshack.us/i/alecoq.jpg/
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      See "N" on sinna valesti joonistatud. Vaata suvalist kaarti - tallinn.ee lehel või maps.google.com.
                      VIP sissepääs on just ida pool ja 3. 4. trepp lõunas. Kõik on täiesti õige.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Põhjatribüün on katuse all, eks? Kui võtta see google earthi screenshot, siis sellel pole põhjapoolsel tribüünil katust...
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Ei, katuse all on lõunatribüün. Nagu võib näha ka guugli screenshotist. Ja nagu on märgitud piletilevi plaanil. Nagu elx juba ütles, see plaanile joonistatud N on vale.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            No selge, segadusetekitaja oli arena plaan, lugesin sealt pinkide viirutuse järgi välja, et lõunatribüün on katuseta
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              1. Kuidas ma tean, et on aega kitarrikeeled ära vahetada? Ükski katki ei ole, aga vist kui kuidagi puisemaks jäänud need ajaga...
                              2. Kust ma uued keeled saad Tallinnas? Kesklinnas/Kristiine/Mustamäel mingit pillipoodi on?

                              Kommentaar


                                2004 a bmw 316i ja business radio, ehk bmw oma audiosüsteem on sees.
                                Kas pean tõesti kogu business radio ära laskma lammutada ja klassikalise raadio sisse panema, et ta mul mp3 faile mängiks?
                                Panin paar lugu CD-R plaadile aga teine ei mänginud. Kas asi on äkki plaadis või siis failis(näiteks peaks muutma mp3 faili WMAks vms?)
                                Ütlen veel, et AUX ja USB puuduvad. Mida teha?
                                Abi oleks rohkem kui vaja!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X