320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igatahes ma sain oma piletid bronnitud. Aitäh Orbit ja muud jaamad.

    Kommentaar


      Kas Eestist soetatud netipulgaga Soomes ka midagi teha on? Ja siis millisega?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        mina elisa omaga sain, aga hakkasin arvet nähes nutma.

        Kommentaar


          jah roaming hinnad. Elisas 3.52 EUR/MB

          Kommentaar


            Aga kui paned eesti pulgale soome simi sisse?

            Kommentaar


              elisa peaks saunalahtit toetama.

              Kommentaar


                Mul oli see dna ka sees elisa pulgas ja toimis.

                Kommentaar


                  Minul hetkel probleem tõlkimisel inglise keelset sõna Pasteurellosis. Tegemist mingisuguse haigusega. Ehk oskab keegi targem aidata?


                  E: Kui juba küsimiseks läks: hookworms (Ancylostoma)
                  roundworms (Toxocara canis)

                  Kuna bioloogias olin keskkoolis väga nõrk, siis piltide järgi ära ka ei tunne.

                  Kommentaar


                    Mida peaks tähendama see, kui keegi mitu korda puudutab nimetissormedega natuke kulmudest üles poole iga kord kui kontorisse tuleb voi kui midagi maha pillab voi kui aevastab jne. Tegu peaks olema hinduga voi vähemalt on ta vanemad Indiast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Mida peaks tähendama see, kui keegi mitu korda puudutab nimetissormedega natuke kulmudest üles poole iga kord kui kontorisse tuleb voi kui midagi maha pillab voi kui aevastab jne. Tegu peaks olema hinduga voi vähemalt on ta vanemad Indiast.
                      wikist väljendi "touch wood" kohta:

                      In India, the Urdu phrase "nazar na lage" (let there be no evil eye) has the similar meaning.
                      või nagu meie sülitame kolm korda üle õla. samasugune ebausu värk arvatavasti.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                        Minul hetkel probleem tõlkimisel inglise keelset sõna Pasteurellosis. Tegemist mingisuguse haigusega. Ehk oskab keegi targem aidata?


                        E: Kui juba küsimiseks läks: hookworms (Ancylostoma)
                        roundworms (Toxocara canis)

                        Kuna bioloogias olin keskkoolis väga nõrk, siis piltide järgi ära ka ei tunne.
                        Hookworm on mingine paeluss (kidauss?) ja see teine, nagu inglise keel ütlebki, mingi ümaruss. Esimene asi on pastörelloos, mingi loomade haigus (küülikutel, sigadel).

                        Kõik asjad leidsin internetist, kuna ise pole absoluutselt midagi bioloogi lähedalegi.

                        Kommentaar


                          Kas see on vana Merkuuri fänn bomberman vä?

                          Kommentaar


                            Jah, tema.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Milline (naissoost) staarihakatis ütles viimase saate alguses Kevini kohta umbes nii, et "arvan, et välja langeb kevin, kuna minu jaoks on tema tänane lugu täiesti tundmatu, vaevalt Eesti rahvas selle poolt hääletab"? Pärast Kevin laulis biitlite a hard day's nighti. Mul oli hetkeks täielik wtf moment.

                              Kommentaar


                                See oli saarlane Teele Viira. Kergitasin ka ise kulmu, kui seda väidet kuulsin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X