320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hästi
    Aga nvm, sai välja valitud.

    Kommentaar


      Kuidas saab LG puutetundlikul nutitelefonil täpitähti panna?

      Kommentaar


        Mida kinkida kooli lõpetamise puhul? Peale lillede
        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Kuidas saab LG puutetundlikul nutitelefonil täpitähti panna?
          Sõltub ilmselt mudelist. Minul andis keele seadmete alt ntx valida, et mis keeles ma tahan kirjutada ja mis keeles on menüü jne... Valid siis, et tahad Eesti keeles kirjutada ja saadki oma täpitähed...

          Kommentaar


            Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
            Sõltub ilmselt mudelist. Minul andis keele seadmete alt ntx valida, et mis keeles ma tahan kirjutada ja mis keeles on menüü jne... Valid siis, et tahad Eesti keeles kirjutada ja saadki oma täpitähed...
            Mul on sama jama LG telefoniga, täpsemalt öeldes LG - P500-ga. Keel on Eesti ja rohkem edasi ei oska, et täpitähti saada, kuna klaviatuuris seal pole...

            Kommentaar


              Hui saategi omale täpitähti. Mul provval ka mingi Sumsangi nutitelefon ja pole täpitähti. Uurimise peale öeldi, et ei olegi ettenähtud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Hui saategi omale täpitähti. Mul provval ka mingi Sumsangi nutitelefon ja pole täpitähti. Uurimise peale öeldi, et ei olegi ettenähtud.
                Mul pole küll päris nutitelefon (säästukas- Star Wifi) aga mul on nii, et kui keeran telefoni nii, et klaviatuur tuleb ette, siis kui kaks korda klikin "a" siis tuleb "ä" , teiste täpitähtedega sama lugu. Kui minul on ja mingil kallimal telefonil pole siis... no kehv diil .

                Aga ma küsiks sellist asja, et miks Eurosport 2 on näidanud viimaste päevade jooksul Mehhiko-Costa Rica mängu (ilma liialdamata) üle kümne korra ???

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Mul pole küll päris nutitelefon (säästukas- Star Wifi) aga mul on nii, et kui keeran telefoni nii, et klaviatuur tuleb ette, siis kui kaks korda klikin "a" siis tuleb "ä" , teiste täpitähtedega sama lugu. Kui minul on ja mingil kallimal telefonil pole siis... no kehv diil .
                  Kurat, ja nii lihtne see värk oligi. Thank you !

                  Rein, kõik on võimalik nagu näha

                  Kommentaar


                    Mul küll HTC telefon aga täpitähti saan kui hoian näppu mingi tähe peal. Siis tekib pop-up aken kus saab valida. Üldiselt Androidi telefonidele (LG p500 peaks ju olema) saab ka spets klaviatuuri appe installida, kus on ka täitsa Eesti layout olemas (näiteks see või see).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Hui saategi omale täpitähti. Mul provval ka mingi Sumsangi nutitelefon ja pole täpitähti. Uurimise peale öeldi, et ei olegi ettenähtud.
                      ei tea kes uuris, aga ju ikka peaks saama. Nagu kirjeldatud, siis ä saamiseks hoida a-d all veidi aega, ü jaoks hoida u-d jne... Ja muidugi lase proual eesti keel panna seadetest, kui seda tehtud pole.

                      Kommentaar


                        kus oleks võimalik leida materijali Andmekogude moodustamisest ja registreerimiset ?

                        Kommentaar


                          Kas keegi on midagi tellinud selliselt saidilt nagu pixmania.com?
                          Endal on plaanis tellida xboxile pulti sealt ja tekkis huvi selle koha turvalisuse ja muu säärase kasuliku info suhtes.
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            olen tellinud, toodi ka kenasti kohale kuskil 10 päevaga, mingi kallima pakkumisega oleks 3 päeva läinud vist

                            Kommentaar


                              Noh kunstmuru jalgpallurid. Eile sai mängitud ja keset mängu hakkas alaselg valutama. Peale mängu valutas edasi, hommikul ja õhtul sai geeliga selga määritud aga noh, ikka on ilgelt valus istuda, kõndida. Kellegil on kogemusi selles valdkonnas, või on ainuke lahendus traumapunkt ja loota arstidele?

                              Kommentaar


                                Kes on see mees, kes on ainsana tulnud maailmameistriks nii vormelis kui ka motoGP sarjas?
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X