320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Kunagi olen seal teinud, aga seda, kas tegemist kõige odavamaga, ma kahjuks öelda ei oska.

    http://fifaa.ee/et/teenused/presstrykk
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Tallinnas? Ja siiditrükk ei sobi?
    Aitäh, et huvi tundsite ja abi pakkusite! Saatsin paari kohta hinnapäringu, aga nagu nüüd äkitsi selgus, vist ainult päringuna mul neid teadmisi vist vaja ongi. Tänud igatahes veelkord abivalmiduse eest!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Mitu inimest oli 30 seconds to marsi kontserdil Tallinna lauluväljakul? ma nagu leidsin elu24s, et 12 tuhat aga igaks juhuks küsin üle

      Kommentaar


        Keegi teab mis selle loo nimi kus naine laulab, ja vahepeal on sõnadeks "what the fuck" , starfm-is suht populaarne .

        Opaa, tänud Sharkie
        .

        Kommentaar


          Algselt postitas RVN Vaata postitust
          Keegi teab mis selle loo nimi kus naine laulab, ja vahepeal on sõnadeks "what the fuck" , starfm-is suht populaarne .
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Algselt postitas -SharK-
            Kui kanapihvidel on parim enne 17.juuni, kuid need on koguaeg sügavkülmas olnud siis praegu kõlbab süüa neid?
            pole küll teadlane, aga kui kirjas on parim enne ja üle on läinud ainult nädalake, siis ehk raskel ajal ajab läbi. oleks kõlblik kuni, oleks ehk teine jutt.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              pole küll teadlane, aga kui kirjas on parim enne ja üle on läinud ainult nädalake, siis ehk raskel ajal ajab läbi. oleks kõlblik kuni, oleks ehk teine jutt.
              Krt, lootsin, et jõuan ruttu ära kustutada, aga ikkagi jõudis juba keegi lugeda. Sellepärast, et kõlblik kuni on pakil. Mingit rasket aega pole, lihtsalt oli täiesti meelest ära läinud, et need sinna sai pandud
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                kas kuidagi saab vaadata mobiilist kui palju ma sel kuul olen rääkinud? et kui mitu eurot on mul vee kasutamata miinimumarvest?

                Üks küsimus veel...kas sõjaväes pühapäevati leidub sellist hetke, kus oleks võimalik F1te vaadata?!
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Üks küsimus veel...kas sõjaväes pühapäevati leidub sellist hetke, kus oleks võimalik F1te vaadata?!
                  pühapäev on üldiselt selline puhkepäev ehk vaba aega on palju ja sellel ajal tohib ka telekat vaadata.

                  Kommentaar


                    Öelge kuidas saab Tallinna bussijaamast kõige lihtsamini A Le qop arenale või selle lähedusse ühistranspordga.Ise pole eriti Tallinna bussi ja trolli liinidega kursis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Öelge kuidas saab Tallinna bussijaamast kõige lihtsamini A Le qop arenale või selle lähedusse ühistranspordga.Ise pole eriti Tallinna bussi ja trolli liinidega kursis
                      nr. 4 trammiga sõita Vineeri peatusesse ning siis kõndida edasi aga mitte üle viadukti, vaid paremalt poolt, siis üle raudtee ja ongi näha. 5-10 minutit jalgsi kõndimist.

                      Kommentaar


                        Vineeerist järgmises peatuses on vist isegi veel lühem teekond, pealegi näed viaduktist üle sõites ületades täpselt kus stata asub. Juhul kui Tallinna ei tunne. Lisaboonusena jääb sel juhul veel tankla teele ette, kui on vaja väike õlu enne mängu libistada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          nr. 4 trammiga sõita Vineeri peatusesse ning siis kõndida edasi aga mitte üle viadukti, vaid paremalt poolt, siis üle raudtee ja ongi näha. 5-10 minutit jalgsi kõndimist.
                          Mitte Tallinnat tundvale on see isegi keeruline ! Viadukti juurest kõnnid sa tugev 15 min sinna.

                          Kõige otsem on sõita nr 17 bussiga ( harva liigub ka 17A) sealt samast Autobussijaama peatusest Lilleküla jaama ning kõndida otse üle valgusfoori edasi ning umbes 100 m pärast on koht, kust saab raudtee alt läbi minna ja oledki kohal ! Maha minnes märkad kohe ka Ale qoc Arenat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Mitte Tallinnat tundvale on see isegi keeruline ! Viadukti juurest kõnnid sa tugev 15 min sinna.
                            7-8 minutiga käib ära küll, mingit 15 ei kulu.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Kuidas Elisa internetil Error Controli maha võtta?

                              Kommentaar


                                Ma Elisa kohta ei tea, aga Elion seda maha võtta väidetavalt ei saa kui tutvusi pole seal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X