320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Öelge kuidas saab Tallinna bussijaamast kõige lihtsamini A Le qop arenale või selle lähedusse ühistranspordga.Ise pole eriti Tallinna bussi ja trolli liinidega kursis
    Ise olen alati kõndinud otse Tammsaare parki ja sealt juba paraadiga läind... Ka pole väga palju aega läinud sellega ja lihtsa Otepää inimesena olen kõndinud lihtsalt kõrgemate majade suunas ja paari korraga olen igasugused (vähemalt endaarust) lõikamised ja kõrvalteed selgeks saanud.
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Öelge kuidas saab Tallinna bussijaamast kõige lihtsamini A Le qop arenale või selle lähedusse ühistranspordga.Ise pole eriti Tallinna bussi ja trolli liinidega kursis
      Ma arvan, et noorel inimesel on kõige targem jala minna. Poole tunniga jõuab vabalt kohale, ega trammgi rutem ei jõua alati. Kõigepealt mine Olümpia hotelli juurde seda teed mööda, mis bussijaama juurest Olümpiapoole läheb, mööda Kalevi spordihallist, siis sealt pööra vasakule ja mine kuni Pärnu maanteeni, või mis tänav see on, kus trammid ka liiguvad ja sealt pöörad veelkord vasakule ja enne viadukti lähed üle tee ning staadion hakkabki juba paistma.

      Kokkuhoitud trammipileti eest võid omale ühe limonaadi osta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martinho Vaata postitust
        Ise olen alati kõndinud otse Tammsaare parki ja sealt juba paraadiga läind..
        Võibolla ta küsib sellepärast, et tahab trenni vms minna ja vaevalt kõik treeningugrupid paraadiga sinna lähevad.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
          Võibolla ta küsib sellepärast, et tahab trenni vms minna ja vaevalt kõik treeningugrupid paraadiga sinna lähevad.
          Jah, võimalik, maitea millepärast ma automaatselt koondisemängu mõtlesin, my bad
          FC Otepää II

          Kommentaar


            Kuhu konkreetsesse kohta peab panema või ära võtma linnukese, et teistel kasutajatel facebookis ei oleks kirja, et ma jagan vaid osa oma profiiliinfost.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Kui palju Sportland Football'is A Le Coq Arenal klubide särgid maksavad?

              Kommentaar


                Keegi oskab 6elda mis kell Concaf Gold Cupi finaal hakkab meie aja j2rgi ??

                Kommentaar


                  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                  Kuhu konkreetsesse kohta peab panema või ära võtma linnukese, et teistel kasutajatel facebookis ei oleks kirja, et ma jagan vaid osa oma profiiliinfost.
                  Muuda oma profiili->Vaata üle oma privaatsusseaded, et määrata, kes sinu profiiliinfot näevad.
                  Edasi saad vast ise.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Muuda oma profiili->Vaata üle oma privaatsusseaded, et määrata, kes sinu profiiliinfot näevad.
                    Edasi saad vast ise.
                    Kant ongi pigem selles, et sealt juba ammu pandud kõigidele "igaüks" kuid ikka on sama asi.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                      Keegi oskab 6elda mis kell Concaf Gold Cupi finaal hakkab meie aja j2rgi ??
                      04:00.

                      Kommentaar


                        Kust arvutile normaalset msni saada. Proovisin seda msn 2011, kuid see ei hakka korralikult tööle(installin ära, kuid msni ikka ei lase, sellega mingi jama(kui control panel-add or remove programs vaadata siis see sinna üldse ei ilmu). Ehk siis konkreetset korraliku linki mis töötaks ka. Windos XP pro siis endal.

                        Kommentaar


                          BM'ile: http://explore.live.com/windows-live-Messenger-XP

                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          pühapäev on üldiselt selline puhkepäev ehk vaba aega on palju ja sellel ajal tohib ka telekat vaadata.
                          Väga hea. siis on veel võimalus Korjuse sõite ja F1'te vaadata.

                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          kas kuidagi saab vaadata mobiilist kui palju ma sel kuul olen rääkinud? et kui mitu eurot on mul vee kasutamata miinimumarvest?
                          anybody?!
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            mobiilist(seadest vms) ei saagi, pead helistama kontojääki. see number on eri operaatoritel erinev

                            Kommentaar


                              tele 2 kodukalt leidsin ainult kõnekaardi kohta...aga mul on kõnekaardiks nagu tele 2 ja kui helistan sinna *245# siis tuleb kohe vastu Sõnum: not found

                              Et mis see kood siis võiks olla tele 2 lepinguga inimestele?

                              E: Ok, leidsin nüüd selle koha üles, kus saab telefonist vaadata...tele 2'e internetis on kõneaja saldo koht täiesti olemas.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Kas keegi teab, kus Eestis võib poest leida ipod nano viienda generatsiooni mudeleid?

                                5th generation nano on selline...
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X