320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kas keegi siin foorumis on nii kunn, lennuotsingutega, et leiaks piletid juuli lõpuks Tallinnast Sydneysse alla 1000€. Võib olla ükskõik kui palju ümberistumisi ja pole vahet mis linnades, peaasi, et võimalikult odav tuleks. Vaatasin bookinghouse´i ja lastminute.comi natuke, aga seal suht ulmehinnad...
    Sydneysse on ilmselt raskem. Pigem ürita leida perthi ja sealt on isegi paar päeva varem Sydneysse piletit ostes võimalik 100 euri juures hinnaga lennata.

    Kommentaar


      Leidsin ise näiteks Helsinki Melbourne lennul 1200 eurose otsa 26. juulil. Sinna juurde pane umbes 100 euri maksimaalselt Melb-Sydney (ilmselt saad ka tunduvalt odavam variandi).
      Sydneyl on ju ka 1200 Helsinkist. Ma ise näiteks sain nädal enne ostmist edasi-tagasi pileti Tallinn-Melb-Tallinn jaanuaris 26000 krooniga.

      Kommentaar


        skyscanner.net kaudu 27.juuli Helsinki > Perth on 793€, Laevapiletid soome ja Perth > Sydney peaksid sinna 200€ eelarvesse ilusti ära mahtuma .

        Kommentaar


          Suured tänud teile mõlemale!

          Kommentaar


            Miks Syneysse?
            Vaata Airasiast, ma ei tea kas nad Sydneysse lendavad, aga me tulime perthist Londonisse nendega mingi 6500 eesti raha nägu.

            Edit: 25 juulil saad Londonist Perthi ca 600 naela eest. Lisaks veel lend londonisse (kuskil 1000 eeku).
            Perthist Syneysse saad kuskil 200 AUD eest (Virgin Blue, Yetstar). Kokku peaks kuskil minema 12 000 eeku.
            Muidugi võid ka uurida selliseid firmasid nagu Ethiad ja China Airlines. Quantast ei soovita, pask kuubis.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              ise sain 800 euroga marsruudil riia-istanbul-perth 25ndal juulil.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                ise sain 800 euroga marsruudil riia-istanbul-perth 25ndal juulil.
                Saaksid sa mulle sellest lähemalt rääkida, mis lennufirmad ja kuidas maksmine toimub nt (mis krediitkaardid kehtivad jne)

                Kommentaar


                  Ma ütlesin, et mine easyjetiga tallinnast londonisse ja sealt Aira Asiaga läbi Kuala Lumpuri Perthi. Saad odavamalt kui 800 euri. Maksta saad iga visa ja mastekaardiga.

                  28 juulil saad 60 euriga Londonisse (easyJet)
                  Samal päeval Kuala Lumpuri kaudu Perthi maksis 680 euri(Air Asia)
                  Kokku 740 euri.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ma ütlesin, et mine easyjetiga tallinnast londonisse ja sealt Aira Asiaga läbi Kuala Lumpuri Perthi. Saad odavamalt kui 800 euri. Maksta saad iga visa ja mastekaardiga.

                    28 juulil saad 60 euriga Londonisse (easyJet)
                    Samal päeval Kuala Lumpuri kaudu Perthi maksis 680 euri(Air Asia)
                    Kokku 740 euri.

                    Nojah. Tasub kaaluda, aga see Air Asia pilet ilma maksudeta ning kokku tuleks see 845€ + 60€ + pagas 19€. Ehk leian veel odavamat.

                    Kommentaar


                      Mis sa sinna üldse nii äkki sõidad?
                      Oota sügiseni, siis seal soojem ja tööd ka lihtsam leida.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mis sa sinna üldse nii äkki sõidad?
                        Oota sügiseni, siis seal soojem ja tööd ka lihtsam leida.
                        Ise ei sõida. Sõbrale otsin parimaid võimalusi. No ja ta vist üks väheseid inimesi, kellel pmst juba leping laual Austraaliasse minnes ning peaks juuli lõpus seal olema, et alustada. Kuna aega on nii väheks jäänud, siis ilmselt peab selle umbes 900€ piletiga arvestama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur
                          On kellelgi kogemusi, kas Foorumi keskuses asuvas kodakondsus- ja migratsioonibüroos on harilikult järjekorrad arvestatavas kestus ca pool päeva (nn ARK-i fenomen) või saab ka alla tunnise ootamisega letti? Viimasest kogemusest antud asutuse eelkäijas Lastekodu tn-l on jäänud pigem see esimene mälestus.
                          Vaja pass välja vahetada ja mõtlen, et kas piisab kui tööpäeva lõpust tunnike näpistada ja poole 5-ks sappa minna (avatud on see kella 18-ni).
                          Algselt postitas elx Vaata postitust

                          KMA kontoris olen aga nii Lastekodus kui ka Foorumis sattunud ilmselt headele päevadele, sest mõlemad korrad olen saanud kiiresti hakkama.
                          Lastekodu tänaval ei ole enam KMA kontorit.
                          Ma läksin rõõmsalt lapsele ID-kaarti vormistama ja siis avastasin. Kärutasin kiirelt Vilmsi tänavale, kus selgus, et iga kuu viimasel reedel kinni
                          Kuna see on jalakäijate mõttes üsna kehvas kohas, siis rahvast tõenäoliselt ka keskmisest vähem järjekorras, kuigi peab tunnistama, et lapsele sai Foorumis ID kaardi taotlus (koos foto ja esitamine) umbes kella 5 paiku tehtud umbes 5 minutiga, seega eks see järjekord psna päevas kinni ole.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Miks Wenger ikka veel arsenali peatreener on?
                            Algselt postitas fitti
                            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                            Kommentaar




                              All on punaselt TABELID JA AJAKAVA.

                              Mis programmiga seda faili avada saaks?
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Foorumis läheb väga kiirelt (minu enda kogemus).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X