320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shrek Vaata postitust
    Panin esimest korda läätsed ette (v.a siis kui arstitädi juures proovisin). Mingi pool tundi on ees olnud, aga ikka väga ebamugav - pilt on veits udune ja kuidagi nagu....tunnen neid liialt. Milles võib olla proble? Olen juba üritanud igas suunas vaadata ja ka silmad kinni õrnalt silmi masseerinud.
    sellles ei ole mitte midagi erilist, been there -done that. asi vajab lihtsalt harjumist. algul ongi väga imelik, aga paari päeva pärast hakakd juba harjuma. õppimine, kogemused, vilumused. :P

    Kommentaar


      Algselt postitas Shrek Vaata postitust
      Panin esimest korda läätsed ette (v.a siis kui arstitädi juures proovisin). Mingi pool tundi on ees olnud, aga ikka väga ebamugav - pilt on veits udune ja kuidagi nagu....tunnen neid liialt. Milles võib olla proble? Olen juba üritanud igas suunas vaadata ja ka silmad kinni õrnalt silmi masseerinud.
      algul sügeleb ja on tunda neid silmas, kuid harjud kiirelt
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Oli üks film, kus kaks tüüpi viskavad autoraadio kaudu nalja ja seejärel hakkab veokijuht neid taga ajama. Mis film see oli?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oli üks film, kus kaks tüüpi viskavad autoraadio kaudu nalja ja seejärel hakkab veokijuht neid taga ajama. Mis film see oli?

          Joy Ride

          Kommentaar


            TV6st on see film päris palju kordi olnud (Lõbusõit) ja täitsa hea film on, kuid teine osa on parem.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Kas Dvigateli staadionil parkida ka saab?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Kas Dvigateli staadionil parkida ka saab?
                Seal selle maja ees on veidi ruumi küll, aga ei ole kursis, kas ja kui palju sinna pargitakse. Aga ilmselt saab parkida.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  algul sügeleb ja on tunda neid silmas, kuid harjud kiirelt
                  jep, inimene harjub ka poomisega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    jep, inimene harjub ka poomisega.
                    Täpselt, alguses natuke rabeleb, aga õige pea rahuneb.

                    Kommentaar


                      öelge teine kord varem, kui huumoriklubi kokku tuleb, ma bronniksin oma emale ka laua, talle meeldivad lamedad naljad...

                      Kommentaar


                        davai, siis ma tean kutsuda kampa ka sõbra, kellele vanemad daamid meelejärele on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          öelge teine kord varem, kui huumoriklubi kokku tuleb, ma bronniksin oma emale ka laua, talle meeldivad lamedad naljad...
                          Sama lamedad, kui ta rinnad?
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            mis lugu käib TV6 "Battlestar Galactica" reklaamis?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Elioni digibox/eKodu

                              Hommikul telekat käima pannes tuli ette kiri "Oota" vms. Tükk aega pärast ootamist ei toimunud midagi ja võtsin korra digiboxilt juhtme ja taaskäivitasin. Pilt tuli ette aga heli mitte...
                              Oli juhuslikult veel kellelgi heli puudu või oli minu seadmete viga?

                              Kommentaar


                                Ka Elioni kohta küsimus. Kui praegu liituda eKodu lahendusega, siis kui pikk on see n-ö kohustuslik leping. Kas aasta nagu Starmanil? Koduleht on neil kuradi segane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X