320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
    Endal sama küsimus, tore kui keegi teadja midagi arukat soovitada oskab. Praegu kaalun Delli ja Applet. Sellesuhtes, et Apple tundub kindlam ning otstarbekam, aga hinnavahe Delli ja Apple vahel on ka küllaltki müstiline, pean silmas seda, et põhimotteliselt saab ühe Apple läpaka hinna eest 2 Delli...
    Aga HP-st hoia eemale nagu tulest, seda enam, et nad oma arvutitööstuse plaanivad maha müüa ja kes seda teab kuidas tulevikus supordiga hakkab seis olema. Kahjuks pole ka Dell päris see, mis umbes viis aastat tagasi aga ega sedasi ilma konkreetsetest mudelitest rääkimata ongi raske rääkida. Vaata, et korpus poleks odav plastik ja hinged tunduksid tugevad ning klaviatuur võiks sõrme all mõnus tunduda. Kui rahakott välja veab, võiks olla SSD kõvaketas.

    Pähkel, tegelikult kui sa juba sellise küsimuse esitasid, siis soovitan kindlasti Apple-i toodet. Mul pole küll õrna aimugi miks ta otstarbekam on, kui mõni muu Windowsi või Linuxit jooksutav sülearvuti aga kui sul üldse selline asi kaalumisele tuli, siis kindlasti Õun!
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      kuulge, mis nüüd need uued striimiküljed on?
      http://www.esrojadirecta.com/
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Tehke mulle võhikule selgeks, miks peab HP-st eemale hoidma nagu tulest ?? Olen HP läppari kasutaja vist juba ligemale 5 aastat ja ei oska ühtegi halba sõna öelda. Ühe korra olin käinud remondis ja see ka omast lollusest tingitud. Eks vist on asi ikka tootega ümberkäimises. Kui ikka ei oska asja hoida siis on iga toode sitt...

        Kommentaar


          Ja mina ei saa samamoodi aru Delli vastu suunatud kriitikast. Korralik magneesiumkere, kiire, aku peab. Tore riist. Õuna ostaks ma ainult umbjoobes.

          Kommentaar


            Lenovo ja Dell on üldjuhul korralikud, eriti kui pole mingi eriline IT spets ka. Kuid soovituslik on ikka kuskil kohapeal läpakat näppimas käia ja veenduda, et korpus oleks korralik ja mitte liiga hiinakas (st odav kerge plast)

            Kommentaar


              Algselt postitas maarios Vaata postitust
              Tehke mulle võhikule selgeks, miks peab HP-st eemale hoidma nagu tulest ?? Olen HP läppari kasutaja vist juba ligemale 5 aastat ja ei oska ühtegi halba sõna öelda. Ühe korra olin käinud remondis ja see ka omast lollusest tingitud. Eks vist on asi ikka tootega ümberkäimises. Kui ikka ei oska asja hoida siis on iga toode sitt...
              No ma olen ikka HPde kohta kuulnud selliseid jutte et paha hakkab. Ja see on päris palju eri kasutajatelt. Seepärast nagu ei saa soovitada ka kellegile.

              Endale head kogemused dell-ide, IBM-ga ja Acer-iga. IBM siis - tuleb need lenovod valida, mis on IBM-lt üle toodud, mitte nende enda hakatised. Dell-il ei soovitaks odavamaid variante väga kus plast korpused ja odavamad osad. Sama Acer-i kohta - kõige odavam ei ole kindlasti ka piisavalt hea kvaliteediga.

              Kommentaar


                vanema ja uuema Latitude'i osas võin öelda, et kestavad mõlemad - saab voodi soojaks kütta ning ka vargaid peletada, sest nende korpused on korralikud tapariistad nagu kunagised Ericssoni moblad. Osta on aga mõistlik sealt, kus hooldus käepärast.

                Paneks küsimuse ka vahelduseks. Kas keegi oskab kommenteerida väidet, et osad läppari akud-süsteemid on mingi va kiibiga, mis ütlevad millal neil aeg surra (?).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Paneks küsimuse ka vahelduseks. Kas keegi oskab kommenteerida väidet, et osad läppari akud-süsteemid on mingi va kiibiga, mis ütlevad millal neil aeg surra (?).
                  Ise pole seesugust infotehnoloogia alast uuendust kuulnud ja näinud, aga ma peaks uurima oma tuttva "patsiga poisi" käest seda asja!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Paneks küsimuse ka vahelduseks. Kas keegi oskab kommenteerida väidet, et osad läppari akud-süsteemid on mingi va kiibiga, mis ütlevad millal neil aeg surra (?).
                    Kahjuks olen sellistest juhtumitest kuulnud, kuid ei tea konkreetseid tootjaid öelda. Oli olnud nii, et aeg sai täis, arvuti hakkas karjuma, et vaheta aku ära ja kogu lugu.

                    Miks HP-st hoiduda? Kahjuks on mul sellega liiga palju halbu kogemusi. Üks partii oli suisa selline, et mõne esimese kuu jooksul läks iga teine arvuti emaplaadi pärast garantiisse. Seejuures oli tegemist "äriklassi" mudeliga.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mina olen selline, kellel on tööarvuti trennis ka kaasas, seega minu jaoks on oluline läpaka KAAL ja aku vastupidavus. Ehk siis esiteks väiksed mõõdud ja plastmasskere!, teiseks tagasihoidlik riistvara (lahja videokaart, ei mingit DVD/CDROMi jne). Aga kui ma peaks endale koju läpaka valima, siis need parameetrid ei oleks sugugi olulised jällegi..
                      Mul oli viimati umbes samad kriteeriumid. Alati on olnud 13 tolline ja suuremat elu sees ei tahaks. Leidsin õnneks lõpuks sellise ja väga rahul olen:



                      Aku peab, kerge on ja näitajad on eelmisest dell-st palju paremad ning poole odavam oli ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Istun praegu lemmes siin metsas ja just vaatasin liverpool-i ja nüüd Bayerni mängu - siin on net jama kuna mastist kaugeel, et aeglast striimi saab vaadata. Või siis aeglasemat sopcast-i.

                        Linnas ei tohiks üldse sellega probleeme olla.

                        Torrentiga saab ka ilusti hakkama kui linnas olla. Peaasi et sa lepinguga ei võta pulka. Neil piirangud peal. Kõnekaardiga (mul like) - paned mingi summa peale ja kuu aega net tasuta - pole kiirusel piirangut ja pole mahul piirangut.
                        Päris hea nali, Pelgulinnas Elisaga ma küll mingit striimi vaadata ei saaks. ma pole küll muidugi katsetanud ka, aga teades kuidas selle leviga siin on, siis ma ei hakkkagi proovima. Tele2 proovisin ka mingi aeg, aga see oli veel hullem.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Päris hea nali, Pelgulinnas Elisaga ma küll mingit striimi vaadata ei saaks. ma pole küll muidugi katsetanud ka, aga teades kuidas selle leviga siin on, siis ma ei hakkkagi proovima. Tele2 proovisin ka mingi aeg, aga see oli veel hullem.
                          No ega ma siin mere ääres ka igalpool ei saa striime vaadata, aga suvilas on paar kohta kus saab. Selleks on mul kolme meetrine usb pikendus, mille abil panen pulga sinna kus on parim levi ja ei pea muretsema samas kuhu ja kuidas läpakat liigutan.

                          Mul hea, tean kus mast on ka ja selle suhtes pean ka pulga sättima.

                          Kommentaar


                            HP'dest veel rääkida, siis eks kõik oleneb mudelitest ja partiidest. Mõne aasta tagused pavilionid mis tulid olid kohutavad küll, endalgi üks selline 2008. aasta lõpust. Aasta hiljem läks emaplaat vahetamisele(isegi pikalt pidas vastu) ja pärast seda peab läpaka tagumist osa veidi kõrgemal hoidma, et ülekuumenemist ei tekiks, mis põhjustas emaplaadi vahetuse.

                            [digi] septembri numbris tuleb iga-aastane sülearvutite test, seega sealt saate kah asjalikku infot

                            Kommentaar


                              Kas nimi Xavi on läti keeles Savi?Käisin ühel Läti spordiportaalis ja jäi see silma

                              Kommentaar


                                gl tl ütleb, et mitte - māls on savi
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X