320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nii, selgitage maainimesele fenomeni.

    Neljal nädalal järjest olen liikunud neljapäeviti täpselt samal ajal Solarise juurest bussijaama, esimesel kahel nädalal kasutasin selleks bussi (liin 17), aga kuna see liikus antud ajal (nõks enne 18:00-i) ülimalt aeglaselt "tänu" ummikutele, läksin kolmandal nädalal jala ja jõudsin kiiremini kohale kui bussiga. Sellel neljapäeval kallas vihma, aga kuna polnud just ülemäära palju aega bussi väljumiseni, otsustasin kolme eelmise nädala kogemuste põhjal jala minna. Ja kurat, mitte ühtegi ummikut ei olnud ning see buss, mille ootamisest loobusin, sõitis minust juba poolel teel mööda. WTH ?

    Kommentaar


      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Küsin ka siis midagi rumalat..
      Miks swansea premmis mängib ?
      Miks ta Walesi premmis ei mängi ?
      sest ta on liiga kõva Walesi liiga jaoks. Cardiff mängib samamoodi inglise liiga süsteemis.

      sama case,et mis kuradi moodi Austraalia Aasia regioonis MM-i kvalifikatsiooni pelab pmst?!

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust

        sama case,et mis kuradi moodi Austraalia Aasia regioonis MM-i kvalifikatsiooni pelab pmst?!
        Kas see pole mite Austraalia ja Okeaania regioon?
        Kus ta siis peaks mängima, Austraalia regioonis?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Võin küll väga mööda panna, aga nii palju kui mina mäletan, siis mängib Austraalia tõesti Aasia tsoonis ning Okeaania regioon on nüüd eraldi. Ennem oli nagu Austaalia ja Okeaania tsoon. Ja seejuures on Okeaania tsoonil pool kohta MM-ile .

          Kommentaar


            Austraalilal oleks enda tsoonis jummala kõvad vastased... üldjuhul mingid suvalised saared, mõnel neist elavad maailma kõige paksemad inimesed. Kui ikka seisud on 10-30:0, siis kõvaks ei aja.
            Sel sportlikul põhjusel (kindlasti on neid põhjuseid veel... a la raha) mängivad nad pilukatega.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kas see pole mite Austraalia ja Okeaania regioon?
              Kus ta siis peaks mängima, Austraalia regioonis?
              Jep. Austraalia avaldas ise väga tõsist soovi Aasia tsooni üleminemiseks, sest ei viitsi nende Vanuatude ja Tansaaniatega vms mängida pidevalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Jep. Austraalia avaldas ise väga tõsist soovi Aasia tsooni üleminemiseks, sest ei viitsi nende Vanuatude ja Tansaaniatega vms mängida pidevalt.
                Peamine põhjus oli ikka see, et nad pidid veel L-Ameerika 5. meeskonnaga lisa play-offi pidama ja see oli raske pähkel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Peamine põhjus oli ikka see, et nad pidid veel L-Ameerika 5. meeskonnaga lisa play-offi pidama ja see oli raske pähkel.
                  Tõenäoliselt, aga samas ei saa ju tuua avalikult põhjuseks, et "tõstke meid Aasiasse, sest meil on raske muidu MM-ile saada kuna peame mängima L-Ameerika 5 meeskonnaga" Pigem öeldakse, et meil on mõttetu mängida saarekestega, keda võidame stabiilselt 20-ga. see esimene variant on rohkem selline avalik saladus minu meelest

                  Kommentaar


                    aga iisrael euroopas?

                    Kommentaar


                      Kujuta nüüd ette kui Iisrael oma Aasia sõpradega kohtub....

                      Kommentaar


                        kas ntv+ futboli saab elionist ja mis kuradi liigasid sealt näha on? (netiavarustest äkki mingit kava?)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                          kas ntv+ futboli saab elionist ja mis kuradi liigasid sealt näha on? (netiavarustest äkki mingit kava?)
                          Ma küll ei tea, et Elioni kaudu NTV+ lisakanalit Futbol vaadata saaks. Minu teada, pandi see võimalus kinni juba mõned head aastad tagasi.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Korvpalliülekandes reporter mainis, et järgmine aasta näeb koondises kahte SokkU vmt. Siit minu küsimus, kus see kirjas on, et tegu on SokkUdegda, mitte SokkIdega?
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Jep. Austraalia avaldas ise väga tõsist soovi Aasia tsooni üleminemiseks, sest ei viitsi nende Vanuatude ja Tansaaniatega vms mängida pidevalt.
                              "Tansaania Ühendvabariik on riik Aafrika idaosas."

                              :O

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                "Tansaania Ühendvabariik on riik Aafrika idaosas."

                                :O
                                aafrika-aasia
                                potato-tomato, sama asi
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X