320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
    aafrika-aasia
    potato-tomato, sama asi
    Ema sul on sama asi
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Ema sul on sama asi
      hull asi tõesti, kade oled?
      Algselt postitas fitti
      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

      Kommentaar


        Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
        hull asi tõesti, kade oled?
        Nojaa noh, kui algupärra jõuda, siis tahtsin ise Tasmaania-Tansaania nalja ära teha
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          "Tansaania Ühendvabariik on riik Aafrika idaosas."

          :O
          eps, my bad. Mõtlesin siiski Tasmaaniale.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            eps, my bad. Mõtlesin siiski Tasmaaniale.
            No ja kui nüüd veel asjasse vähe süveneda, siis mainiks lihtsalt, et Tasmaania on üks Austraalia seitsmest osariigist, nii et nendega ei madistataks kohe mitte kuidagi kui Austraalia okeaania gruppi kuuluks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nii, selgitage maainimesele fenomeni.

              Neljal nädalal järjest olen liikunud neljapäeviti täpselt samal ajal Solarise juurest bussijaama, esimesel kahel nädalal kasutasin selleks bussi (liin 17), aga kuna see liikus antud ajal (nõks enne 18:00-i) ülimalt aeglaselt "tänu" ummikutele, läksin kolmandal nädalal jala ja jõudsin kiiremini kohale kui bussiga. Sellel neljapäeval kallas vihma, aga kuna polnud just ülemäära palju aega bussi väljumiseni, otsustasin kolme eelmise nädala kogemuste põhjal jala minna. Ja kurat, mitte ühtegi ummikut ei olnud ning see buss, mille ootamisest loobusin, sõitis minust juba poolel teel mööda. WTH ?
              Paaril esimesel septembrinädalal on lapsevanemad nagu peata kanad ja veavad lapsi oluliselt rohkem kooli kui ülejäänud ajal. Liikluse lisakoormuse tekitajate hulgas on seejuures väga palju tegelasi, kes reeglina autoga üldse ei sõida. Septembri lõpu poole läheb asi juba rahulikumaks. Seda ma kõige tõenäolisemaks peangi.
              Muidugi on alati asi ka konkreetses ajas - kas liigud kümme minutit varem või hiljem on määrava tähtsusega.
              Ja veel üks võimalus - arvestades Tallinna liikluse iseärasust, siis pruugib vaid kusagil kesklinna lähedal väike plekikõksimine olla ning kõik on umbes. Sel nädalal seda näiteks polnud.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Miks Oktoberfest septembris toimub?

                E:

                This is only true in Munich, where Oktoberfest starts in September and ends in October. In many towns in Germany, Oktoberfest is celebrated on one Sunday in October.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Muidugi on alati asi ka konkreetses ajas - kas liigud kümme minutit varem või hiljem on määrava tähtsusega.
                  Ja veel üks võimalus - arvestades Tallinna liikluse iseärasust, siis pruugib vaid kusagil kesklinna lähedal väike plekikõksimine olla ning kõik on umbes. Sel nädalal seda näiteks polnud.
                  Eks üsna palju sõltuv ja liiklusjobude hulgast sel konkreetsel hetkel.
                  Palju sõltub ristmike läbilaskevõimest ehk sellest, kui palju meil leidub debiilikuid, kes peavad vajalikuks ilmtingimata keset ristmikku sõita, kuigi näevad väga selgelt, et selle foorikorra puhul nad sealt üle ei pääse. See omakorda tähendab, et teine suund liikuma ei saa ja nii ongi nokk kinni ja saba lahti olukord, kus kaotajaks on tegelikult kõik. Kurb, aga idiootide osakaal on liikluses suhteliselt suur, mistõttu olukorra paranemist niipea loota pole.
                  Samas saame tunda vaid heameelt selle üle, et me võrreldes näiteks Saksamaa või Hollandiga ei konkureeri ummikute edetabelis.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    mis oli see programmijupike, millega sai mussi tirida ja mingit installimist ei old?? siin foorumis üsna popp oli...

                    Kommentaar


                      Mulve? või selle noorem vend Pirate... Esimene vist enam ei tööta.

                      Kommentaar


                        google?
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mulve? või selle noorem vend Pirate... Esimene vist enam ei tööta.
                          kuna mulve oli maas, siis mingi piraadijunn oli jah, ehk mõni lahke herr viskab lingi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            kuna mulve oli maas, siis mingi piraadijunn oli jah, ehk mõni lahke herr viskab lingi

                            Kommentaar


                              kui maailma peaks tabama zombie invasioon ja mu kõrval oleksid sina ja anne paluver, siis ma päästaksin sind! AITÄH!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                kui maailma peaks tabama zombie invasioon ja mu kõrval oleksid sina ja anne paluver, siis ma päästaksin sind! AITÄH!
                                kasuta seda code.google linki, piraadirannikust seemneid pole hetkel. code.googlest saab kohe kätte. ja ma tänan sind, leidsin midagi asjaliku .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X