320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas viimase 15 aasta jooksul on olnud sellist juhust, et Ar**nal oleks kaotanud ja ükski nende fänn poleks kaotus kohtuniku kraesse kirjutanud ?

    Kommentaar


      kas LHV'l on ka mingi virtuaalse credit cardi funktsioon nagu SEB'is on?
      Või saab nende deebetkaarti niisama kasutada ka credit cardina, nagu vähemalt kunagi Sampo kaardiga sai ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Või saab nende deebetkaarti niisama kasutada ka credit cardina, nagu vähemalt kunagi Sampo kaardiga sai ?
        Jah
        "Deebet-krediitkaart

        LHV deebet-krediitkaardiga saad maksta ostude eest Eestis ja välismaal ning võtta sularaha kõikide pankade automaatidest. Lisaks toimib su kaart maksevahendina internetis - nii võid kontol oleva summa piires osta lennupileteid, tellida internetipoodidest kaupa jne."
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Jah
          "Deebet-krediitkaart

          LHV deebet-krediitkaardiga saad maksta ostude eest Eestis ja välismaal ning võtta sularaha kõikide pankade automaatidest. Lisaks toimib su kaart maksevahendina internetis - nii võid kontol oleva summa piires osta lennupileteid, tellida internetipoodidest kaupa jne."
          cheers

          Kommentaar


            Rögane köha;
            kerge aga pidev valu rinnus ja ülaseljas;
            iga sügavam hingetõmme lõpeb mingi vilinaga/kärinaga;
            palavikku pole, nohu pole;
            kestnud umbes nädala –

            pange diagnoos. Või saatke arsti juurde.

            Kommentaar


              Niiske köha korral tuleb soodustada röga välja köhimist ja köhavaigisteid mitte kasutada.
              Võimalik, et sinu reaktsiooni tekitab mingisugune asi, mille vastu sul on allergia. Samas oled suur poiss ja sa peaksid teadma varasemate kogemuste pöhjal, mis sinu organismi ärritab.

              Foorumiarstide usaldamine pole kõige targem tegu. Kui asi tundub väga tõsine, siis käi arstide juurest läbi. Köha olevat kõige sagedasem põhjus artide külastamiseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                Rögane köha;
                kerge aga pidev valu rinnus ja ülaseljas;
                iga sügavam hingetõmme lõpeb mingi vilinaga/kärinaga;
                palavikku pole, nohu pole;
                kestnud umbes nädala –

                pange diagnoos. Või saatke arsti juurde.
                Neelata on sitaks valus? Peeglist kurku oled vaadanud, mis värvi on?
                Kui vastused on "jah" ja "valge", siis võib tegemist olla angiiniga. Seda ravitakse (vähemalt eelmine talv mul nii tehti) antibiotsiga, seega vuttvutt perearsti juurde.

                http://www.inimene.ee/index.php?dise...isease&did=471

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Neelata on sitaks valus? Peeglist kurku oled vaadanud, mis värvi on?
                  Kui vastused on "jah" ja "valge", siis võib tegemist olla angiiniga. Seda ravitakse (vähemalt eelmine talv mul nii tehti) antibiotsiga, seega vuttvutt perearsti juurde.

                  http://www.inimene.ee/index.php?dise...isease&did=471
                  Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                  Rögane köha;
                  kerge aga pidev valu rinnus ja ülaseljas;
                  iga sügavam hingetõmme lõpeb mingi vilinaga/kärinaga;
                  palavikku pole, nohu pole;
                  kestnud umbes nädala –

                  pange diagnoos. Või saatke arsti juurde.
                  Angiin ei saa hästi olla, kui palaviku pole

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                    Rögane köha;
                    kerge aga pidev valu rinnus ja ülaseljas;
                    iga sügavam hingetõmme lõpeb mingi vilinaga/kärinaga;
                    palavikku pole, nohu pole;
                    kestnud umbes nädala –

                    pange diagnoos. Või saatke arsti juurde.
                    saadan arsti juurde, nädal aega selliselt ringi käia pole eriti tark tegu.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                      Rögane köha;
                      kerge aga pidev valu rinnus ja ülaseljas;
                      iga sügavam hingetõmme lõpeb mingi vilinaga/kärinaga;
                      palavikku pole, nohu pole;
                      kestnud umbes nädala –

                      pange diagnoos. Või saatke arsti juurde.
                      No iga kord, kui mul mingi köhateema on, siis ma arvan, et mul on bronhiit. Et ma usun, et sul on bronhiit. Või siis jäta tobi maha.

                      Kommentaar


                        Sänks.

                        Peaks maha jätma jah, ehk ei oleks dingdong olulistel hetkedel enam nii verevaene.

                        -edit- Aga jah, angiin see kindlasti pole ja kurk ei valuta. Allergiaid ei ole. Köha köhaks, aga see huugav valu rinnus, mis korra õhupuudusega lõppes, on natuke õõvastav. Perearst asub ~150 km kaugusel ja talle meeldib eriti kohutavaid diagnoose panna, mis on tegelikult hea, sest äkki võtan endaga midagi ette ega koole 40-aastaselt. Jajah.

                        Kommentaar


                          Kopsupõletik, mine arsti juurde. Suitsetamine jäta ka maha.
                          Mu isa mängis ka kunagi ammu kangelast ja lõpuks viidi 40 palavikuga haiglasse. Lõpuks oli kuu aega haiglas.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga



                            mis laul hakkab 2.59?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              parim pubi pärnus, kus reedest koondise mängu vaadata?

                              Kommentaar


                                Kordan:Kust saaks eesti seriaale ja saateid tõmmata?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X