320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ja mida sa uurid seal? Sinu poolt pakutud variant kõlab üsna referatiivselt.
    Ka kõik järgenevad teemad tunduvad suht ebareaalsed. Minu omaaegne uurimistöö õpetaja oleks need välja naernud ja pikalt saatnud.

    Hetkel on siin pakutud ainult nö huvitavaid 'referaadi' teemasid. Uurimistöö pole refeerat, vähemalt mulle õpetati nii.

    -e- Et mitte ainult vigiseda, siis pakuks välja ühe näite, haakub nii ajaloo kui ka geograafiaga. Tee oma uurimistöö mõnest enda kodulinna linnajaost vms. Pole küll kõige lihtsam valdkond, aga materjali peaks tajooba olema.
    Ise tegin Rakvere kahest linnaosast, tuli päris hea.

    Kommentaar


      Olgem nüüd reaalsed. Ma oletan et vaja keskooli jaoks teha? Uurimistöö kui selline eeldab et sa reaalselt uurid midagi, kogu andmeid, analüüsid, oskad kasutada erinevaid analüüsi viise, et tulemused oleks õiged ja mitte mõjutatud mingi faktori poolt mille sa meelevaldselt lisasid/jätsid ära. Kuidas küsimused/andmed saadud on. Ma sügavalt kahtlen, et su õpetaja ootab midagi sellist. Eriti veel ajaloo, geograafia ja kehalise valdkonnast. Koduloolised teemad on sellised, millega keskoolis tegeletakse. Kes kus elas jne. Ma olen suhteliselt kindel, et sult oodatakse siiski referatiivset tööd mitte uurimistööd. Ja kui keegi soovitas uurimistöö jaoks wikipeediat kasutada siis selle võib ära unustada. Seda saab kasutada ainult taustinfo saamiseks ja sellesegi tuleb suhtuda teatava kahtlusega.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Olgem nüüd reaalsed. Ma oletan et vaja keskooli jaoks teha? Uurimistöö kui selline eeldab et sa reaalselt uurid midagi, kogu andmeid, analüüsid, oskad kasutada erinevaid analüüsi viise, et tulemused oleks õiged ja mitte mõjutatud mingi faktori poolt mille sa meelevaldselt lisasid/jätsid ära. Kuidas küsimused/andmed saadud on. Ma sügavalt kahtlen, et su õpetaja ootab midagi sellist. Eriti veel ajaloo, geograafia ja kehalise valdkonnast. Koduloolised teemad on sellised, millega keskoolis tegeletakse. Kes kus elas jne. Ma olen suhteliselt kindel, et sult oodatakse siiski referatiivset tööd mitte uurimistööd. Ja kui keegi soovitas uurimistöö jaoks wikipeediat kasutada siis selle võib ära unustada. Seda saab kasutada ainult taustinfo saamiseks ja sellesegi tuleb suhtuda teatava kahtlusega.
        Ma poleks sinu asemel nii kindel. Nii mitmeski gümnaasiumis on sihuke aine nagu 'Uurimistöö alused', mis eeldab seda jada, mis Sa siin juba üles loendasid (reaalne uurmine, andmete kogumine jne...) Sinu enda pakutud Kennedy teema oleks päris raskesti teostav sel juhul.
        Kuigi, eks õppejõud/õpetajad ja nõudmised ole erinevad. Mul ülikoolis tuli ka esimesel aastal "uurimistöö" teha, kuna mul oli korralik töö, sain oma gümnaasiumi töö üle kanda. Pärast selgus, et enamus kursavendi tegi lambi referaadi ja said läbi, nt ülikooli õppejõul olid madalad standardid.

        Kommentaar


          Tee oma sugulaste teekonnast või saatusest II maailmasõja ajal. Kindel värk, kui muidugi on, millest kirjutada. Tavaliselt mõni huvitav elulugu ikka leidub.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Tee uuring, kui palju inimesi sooviksid tagasi rubla/krooni aega.

            Kommentaar


              pohh pange laik http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

              Kommentaar


                Kas kellelgi on plastmassist jääkuubiku alus pidanud vastu pikemat aega kui üks kuu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas kellelgi on plastmassist jääkuubiku alus pidanud vastu pikemat aega kui üks kuu?
                  jaa, juba kolmandat või neljandat aastat kasutuses.... üks mõra sees, väike, muidu OK.

                  Kommentaar


                    mul pole elusees ükski katki läinud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maarios Vaata postitust
                      jaa, juba kolmandat või neljandat aastat kasutuses.... üks mõra sees, väike, muidu OK.
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mul pole elusees ükski katki läinud
                      no fakk, see mul praktiliselt igakuine väljaminek. ühesõnaga te kas ei tarbi väga jääga jooke või olete nii kuradi gentle´d sellega.

                      Kommentaar


                        kuidas see sul katki läheb? Külmub puruks? Läheb külmas hapraks?

                        Kommentaar


                          Ära peksa seda. Enne kuubiku välja võtmist lase sooja vee alt läbi. Tulevad ilusasti lahti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            no fakk, see mul praktiliselt igakuine väljaminek. ühesõnaga te kas ei tarbi väga jääga jooke või olete nii kuradi gentle´d sellega.
                            Iga jumala päev tarbib naine seda vastikut koksi "Segu Seitse" ja jääd läheb sinna kenasti!!!
                            Lihtsalt... kui kuubikud valmis siis peksad need sealt välja ja paned uued hakkama, valmis kuubikud aga ladustad kuskile teisse anumasse ja sügavkülma tagasi. LIHTNE

                            Kommentaar


                              NO ja kui siin juba jääkuubiku teemaks läks siis, kõige parem on silikoonst jääkuubiku vorm. Pole miskit muret et katki peakas külmuma või peksad pilbasteks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                kuidas see sul katki läheb? Külmub puruks? Läheb külmas hapraks?
                                Peamiselt jah. Külmub nii hapraks, et pärast esimest lööki vastu köögikappi vms on ühest tervikust jäänud järele kaks juppi. No aga ju ma ostan siis nii ebakvaliteetselt sitta kraami. tuleb vist nende kilede peale üle minna, aga samas on sealt pask kuubikuid kätte saada, sest näpud hakkavad külmetama eriti siis, kui vaja rohkemas koguses seda kuhugi. intrigeeriv igatahes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X