320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Mul üks tuttav otsib autokooli Tallinnas. Kooliskäimise lihtsus ning antifashistlik lähenemine sõiduõpetusele on plussid.
    Kas keegi ei ole siis autokoolis käinud? Gaaddämmit.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Mul üks tuttav otsib autokooli Tallinnas. Kooliskäimise lihtsus ning antifashistlik lähenemine sõiduõpetusele on plussid.
      Kui kooliskäimise lihtsus ja "lebosus" on oluline, tuleks võtta mõni odavam autokool. Suured koolid nagu OÜ Autosõit ja Odium panustavad sellele, et nende õpilased võimalikult väheste katsetega ARK-i eksamid ära teeksid ning seetõttu on nende koolieksamid päris rasked.

      Küsimus ka - kas kusagil Tallinna poes müüakse soojendusega kindaid?
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Kui kunagi peaks A Le coq Arena päris lõpuni ehitama, kuhu need 5000 lisa istekohta tuleksid?

        Kommentaar


          olympic online pokker väga aeglane ja nagu loadiks koguaeg, milels probleem ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Kui kunagi peaks A Le coq Arena päris lõpuni ehitama, kuhu need 5000 lisa istekohta tuleksid?
            Olen kuulnud, et küljetribüünile ehitataks kolmas korrus (katuse alla).
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Kui poeg sõidab oma vanemate autoga, aga pole sinna sissekirjutatud ning ment teeb tavalise dokumendid-ülevaatuse, kas võib sellest mingi jama tulla?
              slimm.ee

              Kommentaar


                kui sul on autodokumendid kaasas, siis ei tule mingit jama
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  autodokumentide kaasakandmine pole enam kohustuslik.

                  Kommentaar


                    Kui ma ei oma facebook´is kontot, kas mind pole siis olemas ??

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maarios Vaata postitust
                      Kui ma ei oma facebook´is kontot, kas mind pole siis olemas ??
                      ei. sa oled sotsiaalne hâlvik kes inimeste silmis ei váári eksistentsi
                      Last edited by zelee; 27.10.11, 21:57. Põhjus: fuuking telefoniga kirjutamine

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maarios Vaata postitust
                        Kui ma ei oma facebook´is kontot, kas mind pole siis olemas ??
                        Aga sul on vähemalt Soccerneti foorumis konto, see näitab mingitki olemasolu
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          maarios on astraalkeha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maarios Vaata postitust
                            Kui ma ei oma facebook´is kontot, kas mind pole siis olemas ??

                            Estonil ka pole, te olete sitturid.
                            Orbitaaljaamal ka vist polnud, aga tal on buduaari foorumis konto. See on tunduvalt kõvem sõna kui FB konto.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              buduaari foorum.
                              Kas see on budulojusega ka seotud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Estonil ka pole, te olete sitturid.
                                Orbitaaljaamal ka vist polnud, aga tal on buduaari foorumis konto. See on tunduvalt kõvem sõna kui FB konto.

                                Kaua sa sama teemat ajad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X