320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
    Oleneb, kus sa jooksed, aga tartu.ee ja tallinn.ee kaartidel peaks saama.
    Olemas.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Mis on Iiri suurimad spordilehed netis?
      Tahaks uurida kuidas kajastavad nad Lindpere koondisesse tulekut, sest Eesti kajastati Keani tulekut meeletult palju..

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        kas google map'is sai kuidagi mõõta jooksuringi pikkust, kui see hiirega ära märkida? kuskil mujal?
        äkki siis http://alfa.regio.ee/kaart/

        Kommentaar


          Kas mina kui mitte TTÜ üliõpilane pääsen ka kuidagi nende raamatukogus olevale diplomitööle ligi sirvimise-kasutatud kirjanduse vaatamise eesmärgil?

          Kommentaar


            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
            Milline oleks parim võimalus ühistranspordiga Solarise kandist Hiiu staadioni juurde saada? Mis number trolli/bussi peale peaks minema, mis peatusse sõitma?

            Pole tõesti mitte kordagi Hiiul ühistranspordiga käinud, aga homme on kas ühistranspordiga või mitte üldse ja seda teist varianti ma ei tahaks mitte.
            Otse ühe transpordiga ei saa, v.a. kui jalutada tahad. Ehk siis variante on mitmeid -> Reisiplaneerija. Planeeri ise, Solarise aadress on Estonia pst 9, Hiiu staadioni ametlikku aadressi ei tea, aga kui lõpppunktiks panna Pidu tn peaks hakkama saama
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kas mina kui mitte TTÜ üliõpilane pääsen ka kuidagi nende raamatukogus olevale diplomitööle ligi sirvimise-kasutatud kirjanduse vaatamise eesmärgil?
              Ma nüüd täitsa kindel pole, aga see peaks vist käima nii, et maksad väikese summa ja saad külalise kaardiga sisse. Sealt edasi saab vaadata kõike, mis riiulitel väljas. Võid endale lugejakaardi ka teha (ID-kaardist piisab), selleks ei pea TTÜ tudeng olema. Lõputöödega on see lugu, et raamatukogus neid mu mäletamist mööda väga palju pole.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Ja et topelt ei käriseks, alates umbes 1.48, mis looga on tegu
                308

                Kommentaar


                  Facebookis ei saa ma Ale Coqi Kommuuni minna, ükskõik, kas lähen otsingu kaudu, klikkan aadressile, suunab facebook mind avalehele. Milles probleem?
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                    Facebookis ei saa ma Ale Coqi Kommuuni minna, ükskõik, kas lähen otsingu kaudu, klikkan aadressile, suunab facebook mind avalehele. Milles probleem?
                    Proovi otselinki- http://www.facebook.com/elusonmaitset
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Seda ma aadressile klikkimisega mõtlesingi, et see variant ei toimi. Ma näiteks proovisin ka seda varianti, et lasin ühel sõbral sellele Ale Coq Lehele "Like" panna(Siis ju ilmub tema profiilile, et Kasutajale "nimi" meeldis Ale Coq". Teised kasutajad näevad tema seinal seda märget, et sa seda laikinud on, aga minul seda lihtsalt ei näita. Kui ma sisestan otsingusse "Ale Coq" siis seda nö õiget Ale Coq kommuuni varianti ei pakugi üldse, vaid pakub esimesena mingit 100 laikijaga lehte.

                      Kogu seda suppi eesti keelde pannes siis ma ei näe facebookis enda kontoga midagi, mis sellele kommuunile viitab (link,mingi jagamine vms). Küll aga loositakse seal siiski Iiri mängu piletid välja
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Pane otsingusse A le Coq mitte Ale Coq. Proovi nii.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kas google map'is sai kuidagi mõõta jooksuringi pikkust, kui see hiirega ära märkida? kuskil mujal?
                          Ma mäletan mingist vestlusest, et jooksmine on gay?

                          Kommentaar


                            Otsingusse panin õieti
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma mäletan mingist vestlusest, et jooksmine on gay?
                              Nalja teed vä,Rein on gay...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                                Seda ma aadressile klikkimisega mõtlesingi, et see variant ei toimi. Ma näiteks proovisin ka seda varianti, et lasin ühel sõbral sellele Ale Coq Lehele "Like" panna(Siis ju ilmub tema profiilile, et Kasutajale "nimi" meeldis Ale Coq". Teised kasutajad näevad tema seinal seda märget, et sa seda laikinud on, aga minul seda lihtsalt ei näita. Kui ma sisestan otsingusse "Ale Coq" siis seda nö õiget Ale Coq kommuuni varianti ei pakugi üldse, vaid pakub esimesena mingit 100 laikijaga lehte.

                                Kogu seda suppi eesti keelde pannes siis ma ei näe facebookis enda kontoga midagi, mis sellele kommuunile viitab (link,mingi jagamine vms). Küll aga loositakse seal siiski Iiri mängu piletid välja
                                Täiesti puusalt lasen - äkki oled sa end Facebookis alaealiseks märkinud ja alkoholi fännamise lehtedele alla 18-aastased ei pääse?
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X