320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    blabla
    Buss lennujaama-edasi tagasi korraga ostes 15e, üks ots 10e
    10 euroga saab söödud joodud (pizza veini kombo)
    Kell pool seitse ei ole liiga palju inimesi Bergamos
    4,50 öö, no ma ei tea. Koerte varjupaigas võibolla tõesti
    lennuk lendab umbes 2 pool tundi., väljub jah 7.20 hommikul
    Pileti hind vastavalt sektorile, aga mine sa Berlusconit tea, võibolla tegi omabunga-bunga peol allahindlust

    -e- ma sain 49 e edasi tagasi. jokutasin, muidu oleks 45 e ka saanud.

    Kommentaar


      Kust Tallinnas saab koondise särki osta mustamäe/kristiine piirkonnas ja mis maksab?

      Kommentaar


        Kristiine keskuses on ju Sportland olemas - eeldaks, et seal on ka koondise särke? Ja kui pole, siis Arenani on kahe peatuse jagu bussisõitu.
        sigpic

        Kommentaar


          "need jäid mul rootsi tolli" millisest Meie Mehe loost on see jupp?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            "need jäid mul rootsi tolli" millisest Meie Mehe loost on see jupp?
            http://www.youtube.com/watch?v=jy4zkEK6eNE kas see?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              kiitus aga kes originaali esitab?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kiitus aga kes originaali esitab?

                Meie mees ahju

                Kommentaar


                  Millist autokooli soovitaksite Kristiine ja Mustamäe piirkonnas? Mida arvate e-autokoolist?

                  Kommentaar


                    Küsimus ajaloohuvilistele.
                    Huvi on viimasel ajal hakkanud pakkuma ajalooline kirjandus, eelkõige just natsi saksa aegne.
                    Mitmetes teostes olen märgitud, et ennem oma surma määras Hitler oma no troonipärijaks Göringi.
                    Ometi sai uueks Füüreriks ju Karl Dönitz.Samuti olen lugenud, et Hitler oli oma usu Göringisse kaotanud juba ennem oma surma.
                    Milline see tõde siis oleks?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      mis hetkel orienteeruvalt baarides Tallinnas õllede hinnad on? siis keskmiselt? või alates-kuni...
                      tundub rumal, kuid tõesti, ei ole koduriigi õllehindadega kursis.

                      Kommentaar


                        Mingi 2.50 kanti vist keskmine.

                        Kommentaar


                          Samuti 2,50 oli kui viimati käisin.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                            Mingi 2.50 kanti vist keskmine.
                            2.50 - 2.90 umbes jah. Täna ma sain muidugi rip-offi, sest ostsin sama raha eest Carlsbergi, arvates, et iga endast lugupidav koht müüb seda ikka pooleliitrises pudelis, aga oh ei. cu*ts........

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Küsimus ajaloohuvilistele.
                              Huvi on viimasel ajal hakkanud pakkuma ajalooline kirjandus, eelkõige just natsi saksa aegne.
                              Mitmetes teostes olen märgitud, et ennem oma surma määras Hitler oma no troonipärijaks Göringi.
                              Ometi sai uueks Füüreriks ju Karl Dönitz.Samuti olen lugenud, et Hitler oli oma usu Göringisse kaotanud juba ennem oma surma.
                              Milline see tõde siis oleks?
                              Ajakirjas "Ajalugu" mainiti, et Hitleri ustava toetajana oli ta toetus olema hetkeni, kui ta teades, et füürer Berliinis lõksus on ja sealt ei pääse, kiirustas telegrammiga võimu ülevõtmisest (vastavalt 1941 väljaantud seadusele), mille sai kõigepealt hoopis kätte Bormann (kes temasse väga hästi ei suhtunud) ja kelle abiga see Hitleri kõrvu hoopis reetmisena jõudis. Väidetavalt oli see telegramm ka põhjuseks, miks ta kiirelt oma "testamendis" poliitiliseks järglasteks nimetas Dönitzi ja Goebbelsi. Boss jõudis veel välja anda ka Göringi mahalaskmise korralduse, mida siiski täide ei viidud, sest Bormanni korraldust ignoreeriti.
                              See küll oli üsna vahetult enne surma.
                              Mingi teema olevat olnud ka sõja lõpuosas, kui sakslastel asjad käest ära hakkasid minema.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Interneti allalaadimiskiirus on 4.98 Mbps, kuid striimid ei jookse korralikult. Isegi ei haki vaid katkevad ära. Ühendusel endal probleeme ei ole. Millest see tingitud on? Kuidas asja parandada?
                                Starmanist öeldakse, et viga on video draiveris. Kas tõesti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X