320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingit pilti, kus Cristiano Ronaldo on koos loomaga, kes ei oleks kass,koer või inimene. Help !
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Kas keegi teab, kust saaks osta/laenutada ahvi maske, mis näeks välja umbes nagu Bruno Mars - Lazy song'is nendel ahvidel.

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
        Mingit pilti, kus Cristiano Ronaldo on koos loomaga, kes ei oleks kass,koer või inimene. Help !


        Video kah:
        Understand your audience's preferences and connect them to the media, music, and sports they love with Gracenote metadata solutions.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Suur tänu, ajab asja täiesti ära
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
            Teen mingit uurimistööd Eesti Jalgpalli kohta, teemasid/mõtteid millest kirjutada/materjali otsida ? aitäh
            Mind huvitaks:

            1) Kes on ajaloo jooksul esindanud Eesti koondist vaid ühel korral. Seda pigem selle võtme alt, et miks vaid ühe korra - kas vastane oli nõrk, sõpruskohtumine, polnud ametlik mängupäev või lihtsalt ei olnud piisavalt hea.

            2) Staadionid - mitu staadionit on Eestisse ehitatud alates taasiseseisvumist, mitu neist kunstmuru, mitu naturaalmuru ja näiteks kuhu. Mis linnades/tähtsamates alevikes pole ühtki arvestaval tasemel staadionit ja miks.

            3) Arvuliselt oleks ehk atraktiivne statistika, mitu võistkonda võtab osa Eesti jalgpalliliigadest, võrdlus varasema ajaga. Sama ka mängijate arvuga, kui neid on võimalik lihtsalt otsida.

            Loodan, et ehk sain aidata. Kui valmis saad ja hea tükk, siis oleks huvitav lugeda (isegi, kui ei ole ükski minu väljapakutud teemadest). Edu!

            Kommentaar


              Sellest tuleks maailma lühim uurimistöö
              noo, vaidlust on ju alati omajagu,
              kas Oper ja Lindpere on laiemas meistriliiga plaanis flooralased,
              aga tegelikult Pantritest jne jne

              polegi alati hea, kui hüpotees liialt ähmastub..
              (Cesc on enamiku jaoks barca koolkonna kasvandik, aga Frimpong sattus Ing-le nii lapsena, et las ta olla pealegi arse noortetõmme)
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                noo, vaidlust on ju alati omajagu,
                kas Oper ja Lindpere on laiemas meistriliiga plaanis flooralased,
                aga tegelikult Pantritest jne jne

                polegi alati hea, kui hüpotees liialt ähmastub..
                (Cesc on enamiku jaoks barca koolkonna kasvandik, aga Frimpong sattus Ing-le nii lapsena, et las ta olla pealegi arse noortetõmme)
                Eks ta õige ole, aga kas Trmo Kink on sinu arvates Reali, Viimsi, Transi või Spartaki kasvandik?
                Loodetavasti leidsid õige vastuse, nüüd mõtle selle Operi ja Lindpere küsimuse peale uuesti.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  aga kas Trmo Kink .......Transi
                  Mõtlesid ikka Levadiat?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Mõtlesid ikka Levadiat?
                    Kink Transis kah mänginud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Mõtlesid ikka Levadiat?
                      Kink liitus Levadiaga 20 aastaselt, aga noh Flora peab kõiki mängijaid enda kasvandikeks. Isegi neid kes 20 aastaselt klubiga liitunud
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Selline rumal küsimus, et kui mul on esmased juhiload, ehk sõidan vahtralehega, ning sooviks autot rentida paariks päevaks, siis kas selleks on mingid eritingimused ka? Ise nagu ei ole leidnud, et oleks , aga...?
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          mõned firmad on välja toonud, et vahtraga inimestele autot ei rendita. Või siis on välja toodud, et staazi peab olema vähemalt aasta. Omavastutus on vist ka topelt suurem.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kuidas Word 07-s markup areat saab? No ei suuda ülesse leida. See mullike kõrval kuhu märkmeid kirjutada.

                            Kommentaar


                              mul vaja kirjuta ühe ürituse projekt 50nele inimesele. enamus naised. ons keegi sellist üritust? küsimus oleks siis, et on keegi tellinud kusagil cateringi sellisele hulgale inimestele (kas soe/külm toit või ainult külmlaud)? samuti oskab keegi öelda miski sellise atraktiivse artisti kes läheks peale naistele vanuses 25-40 (kõrgema sissetulekuga, kõrgharidus, firmajuhid jne) ja palju maksaks umbes? ise mõtlesin uku suviste peale, on kellegil aimu palju tema esinemistund võiks umbes plekkida?

                              äkki keegi on kusagil mõne teise huvitava artisti tellinud ja oskab öelda palju plekkis selle eest?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Suviste läheks raudselt peale, tuletaks noorusaega meelde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X