320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma dafont.com'ist tõmmatud fonte wordi saan lisada, kui jah, siis kuidas?
    Aitäh.

    Kommentaar


      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
      Kas ma dafont.com'ist tõmmatud fonte wordi saan lisada, kui jah, siis kuidas?
      Aitäh.
      Myrki ei v6ta, aga Kui t6mmatud fondi failid C ketta - Windows - Fonts kausta lohistad siis peaks saama seda fonti igas programmis kasutada, Kus kirjutada vaja. Aalaa paint, photoshop ning siis ka kirjutusprogrammid.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
        Myrki ei v6ta, aga Kui t6mmatud fondi failid C ketta - Windows - Fonts kausta lohistad siis peaks saama seda fonti igas programmis kasutada, Kus kirjutada vaja. Aalaa paint, photoshop ning siis ka kirjutusprogrammid.

        Ma võin mürki võtta et see nii toimib jah.

        Kommentaar


          Mis Carlos Tevezest on saanud?
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Läheb Itaaliasse arvatavasti. Praegu passib niisama.

            Kommentaar


              Viimati mängis golfi Argentiinas.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mul oleks selline rumal küsimus (või isegi mitu)
                -kust kohast saaks osta kvaliteetset rohelist teed ?
                -kui palju see umbes maksaks (ei tahaks päris hingehinda maksta, aga ootaks midagi kvaliteetsemat kui need nö sokiteed) ?
                Kas keegi on kokku puutnud ja oskab öelda ?

                Kommentaar


                  Hüppa mõnda tee/kohvipoodi sisse ja küsi. Virus kindlasti on mõni. Solarise ja Kaubamaja toiduosakonnast osatakse sind ka vast aidata.

                  Kommentaar


                    Tere!

                    Ma ei tea, kas Anu Säärits on lesbi.

                    Tulemas on jõulud, ehk lühikene ajavahemik, kus inimesed on korraks lahked või vähemalt arvavad, et nad on.
                    Sellest tulenevalt tahaksin enda vastu lahke olla ja igaks juhuks oma erialast ja vähem erialast materjali kindlustada - oleks vaja osta üks väline kõvaketas.
                    Just nimelt juhuks, kui mu uue põrutuskindla kõvakettaga ja muidu vinge arvutiga peaks midagi juhtuma...
                    Vaatasin siis hinnavaatlusest natukene võimalikult odavaid väliseid kõvakettaid ja kuna ma seeskord ei tahaks ainult välimusest lähtuda, siis äkki mõni (vaimselt või füüsiliselt) patsiga tüüp oskab paar soovitust öelda.
                    Mõned näited hv.ee otsingust:
                    Samsung G2 Portable 500GB USB 2.0 Cobalt Black 51,00 - 84,69 €
                    Toshiba StorE Alu2 320GB Brown 52,00 - 74,00
                    A-DATA Portable 500GB NH92 (Silver), Color box 55,20 - 127,00 €

                    EHk siis soovitusi välise kõvaketta ostuks. Kriteeriumid: võiks olla alla 60euri, maht miinimum 320GB ja usb kiirus pole oluline. Kui keegi teab kusagilt mujalt midagi soodsamat või töökindlamaid asju, siis palun.

                    Mina ja Ribery ja Robben tänavad ette juba.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et kui sellega väga kiiret pole siis võiksid oodata sellega natuke. Nende Tai üleujutuste tõttu ju kõvaketaste hinnad tõusid kuna väga suur osa neist pannakse seal kokku. Oodata vaadata millal langeva jälle...kui just mõne jõulukampaaniaga ei saa midagi hea hinnaga.

                      Kommentaar


                        või osta tavaline ketas ja karp eraldi, tuleb märksa odavam.

                        Kommentaar


                          Kust saada vana kooli ujumistrikood meestele, triibulist, no midagi sellist:

                          Kommentaar


                            Nonii foorumi elektrikud, või muidu teadjad! Kui suur kaitse peaks siin skeemis olema?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                              Nonii foorumi elektrikud, või muidu teadjad! Kui suur kaitse peaks siin skeemis olema?
                              2 Amprit?

                              Kommentaar


                                Mingisugust nimekirja kuulsatest võimalikult vanadest elus olevatest eestlastest? (70+)
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X