320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    500 000 on jummmmmmala usaldusväärne number seal

    Eesti klubide mängude publikuhulga numbrid polegi kõige hullemad lambinumbrid

    Kommentaar


      kas kellelgi on veel probleeme elioni dtv saatekavadega? et kui on see lahti kus vasakul on kanalid ja all see telekanali nimi, siis lihtsalt ei lae seda saatekava sinna ära ja sama lugu kui vajutad sinist nuppu, et näha suremat saatekava.... ja nii on see olnud juba 2-3 nädalat, ei aita ei ussi-ega püssirohi, olen teind igast restarte ja asju..... :/ HALP!

      Kommentaar


        Millal Valeri Bondarenko oli Eesti koondise abitreener?

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Millal Valeri Bondarenko oli Eesti koondise abitreener?
          guugelda

          1993–1994 oli ta Eesti koondise abitreener. 1998–1999 oli ta Eesti U18 koondise abi- ja peatreener.
          1997–1998, 1999–2000, 2004–2008 ja 2010 oli ta JK Narva Trans treener, 2000–2003 FC Levadia treener ja 2008–2009 Rovaniemi PS treener.
          26. jaanuaril 2011 sai Valeri Bondarenko Rootsi klubi Syrianska FC peatreeneriks.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mõned aastad tagasi oli süsteem umbes selline, et mõni tuhat vabatahtlikut pidid iga kanaliklõpsimise registreerima vastava tehnikaga.Ja nende andmete põhjal käib see numbrite tõlgendamine. Ühe asjasse seotud tuttava jutu järgi pidavat see süsteem siiski SUHTELISELT adekvaatne olema.

            Päris tüütu oleks muidugi ise üks nendest vabatahtlikest olla, kes pidevalt peavad kajastama, millist kanalit nad kasvõi paar sekundit vaatavad....
            Juba üsna pikalt (ligi 10 aastat) on süsteem, kus ise ei anna sa enam midagi teada, vaid sinu telekaga ühendatud mõõdik annab info automaatselt.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Kust saaks fifa 12 (ps3) kõige odavamalt eestist? ( e-poed värgid) Mängude teema all keegi ei vastanud, pidin siia üle kolima
              T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                kas kellelgi on veel probleeme elioni dtv saatekavadega? et kui on see lahti kus vasakul on kanalid ja all see telekanali nimi, siis lihtsalt ei lae seda saatekava sinna ära ja sama lugu kui vajutad sinist nuppu, et näha suremat saatekava.... ja nii on see olnud juba 2-3 nädalat, ei aita ei ussi-ega püssirohi, olen teind igast restarte ja asju..... :/ HALP!
                Proovi refreshi.
                Algselt postitas Blue Moon
                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                  Kust saaks fifa 12 (ps3) kõige odavamalt eestist? ( e-poed värgid) Mängude teema all keegi ei vastanud, pidin siia üle kolima
                  Ma ei tea, odavaim mis ma internetipoodidest leidsin oli umbes 57 €, Konsoolipood.eu´s
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, odavaim mis ma internetipoodidest leidsin oli umbes 57 €, Konsoolipood.eu´s
                    Olen vaadanud sealt, mõtlesin et äkki keegi teab odavamat kohta, ega vist odavamalt saagi, Tänud siiski!
                    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                    Kommentaar


                      Kas Lydia Koidulast on olemas kassette/DVD, kuhu peale on loetud tema kirjutatud luuletusi või tema elust ?

                      Kommentaar


                        Kas Samsung S5660 Galaxy Gio või Huawei U8650 Sonic ?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Mõned aastad tagasi oli süsteem umbes selline, et mõni tuhat vabatahtlikut pidid iga kanaliklõpsimise registreerima vastava tehnikaga.Ja nende andmete põhjal käib see numbrite tõlgendamine. Ühe asjasse seotud tuttava jutu järgi pidavat see süsteem siiski SUHTELISELT adekvaatne olema.

                          Päris tüütu oleks muidugi ise üks nendest vabatahtlikest olla, kes pidevalt peavad kajastama, millist kanalit nad kasvõi paar sekundit vaatavad....
                          'vastav tehnika' oli manuaalne ehk käsitsi tuli tabelit täita, muidugi mitte paari sekundi, vaid veerandtundide kaupa (et kui 15min-st 8m pühendasid mingile saatele, siis muudkui märkisid), 15min kaupa vaevalt keegi viitsis, ikka vedasid nii tunni-paari kaupa sinna jooni ja peamiselt tagantärgi oma mälu usaldades,
                          kui tegelikult ka enam-vähem nii oli ja mingit umbluud ei ajanud ning ka valim oli piisavalt suur, siis ongi adekvaatne,
                          aga emor-i küsitlejate peamine probleem oli selles, et paljud ei viitsinud neid vaataja-päevikuid perioodi lõpuni (vist nädal) täita ja jätsid need lihtsalt tagastamata
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Mul on 2 küsimust:
                            1)Lugesin ETV kommentaatorite teemas vanu poste ja küsimus oleks, et mis värk selle Viikmäe vanaemaga on?
                            2)Kus saab osta orginaal Tango 12 palli ja mis hinnaga see oleks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Mul on 2 küsimust:
                              1)Lugesin ETV kommentaatorite teemas vanu poste ja küsimus oleks, et mis värk selle Viikmäe vanaemaga on?
                              2)Kus saab osta orginaal Tango 12 palli ja mis hinnaga see oleks?
                              Käis kunagi ETV-s MM-i ajal stuudios. Sealt ka Räägu legendaarne küsimus "kas naiste jaoks on ka värav, noh, nii-öelda mängu tipphetk?"

                              SPORTLAND FOOTBALL
                              Ametlik EURO2012 adidase "Tango 12" jalgpall nüüd Sportlandi poodides! Hind 119€
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kas Eestis on selliseid papusid müüa ja palju krõbisevat küsitakse?

                                Nike5 Elastico Pro

                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X