320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hakka litsiks

    Kommentaar


      noor mees, käed-jalad otsas - varasta!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Montag Vaata postitust
        kuidas 24 tunniga 300 euri saada
        Sama küss, ilma naljata.

        Kommentaar


          variante palju. Näiteks:

          1. Tee tööd,
          2. Vea kihla,
          3. Müü midagi maha
          ...

          Kommentaar


            Algselt postitas Montag Vaata postitust
            kuidas 24 tunniga 300 euri saada
            Valik siit:
            1)
            2)
            3)

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Kas Eestis on selliseid papusid müüa ja palju krõbisevat küsitakse?

              Nike5 Elastico Pro

              Viru sportlandis olid nike elasticod müügis küll, värv oli teistsugune.. puna-valged. Vaata mu mingit videot, siis näed millised.
              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

              Kommentaar


                Ei leidnud kusagilt, aga oskab keegi öelda, kas Girona lennujaamas on võimalik öö veeta ka, või pannakse see vahepeal kinni vm?
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                  Ei leidnud kusagilt, aga oskab keegi öelda, kas Girona lennujaamas on võimalik öö veeta ka, või pannakse see vahepeal kinni vm?
                  6 aastat tagasi olin mina küll seal öösel.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas on üleüldse selliseid lennujaamu kuhu lennukid lendavad, aga kus ööd ei saa veeta, sest pannakse öösel kinni o.0?

                    Kommentaar


                      Jah. Üks vähestest küsimustest, mis on teema nimele vastav.
                      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        6 aastat tagasi olin mina küll seal öösel.
                        6 aastat tagasi olid sa 13 aastane ja vaevalt sa siis üksi kuskile üldse reisisid. Või veetsid sa koos vanematega öö lennujaamas?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Kas on üleüldse selliseid lennujaamu kuhu lennukid lendavad, aga kus ööd ei saa veeta, sest pannakse öösel kinni o.0?
                          Kusjuures omal ajal oli selleks näiteks Tallinna lennujaam. Ise olen ka näiteks Bergamos ööbinud kuskil soojakus, sest lennujaam pandi ööseks kinni. Aga siis tõesti pakuti samal ajal ka soojakuteenust. Viimasel ajal ei ole siiski sellist lennujaama enam kohanud, kus ööbida ei saaks.
                          BACK WHERE WE BELONG

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            6 aastat tagasi olid sa 13 aastane ja vaevalt sa siis üksi kuskile üldse reisisid. Või veetsid sa koos vanematega öö lennujaamas?
                            Tühjast teravat tõmmata pole mõttet Rein. Otsid kohta kus Tofoale ära panna aga kuna välja ei tulnud siis jäid praegu oma rumalusega silma! Viis ja pluss Must puudel.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              6 aastat tagasi olid sa 13 aastane ja vaevalt sa siis üksi kuskile üldse reisisid. Või veetsid sa koos vanematega öö lennujaamas?
                              Jup, vanematega koos.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                Tühjast teravat tõmmata pole mõttet Rein. Otsid kohta kus Tofoale ära panna aga kuna välja ei tulnud siis jäid praegu oma rumalusega silma! Viis ja pluss Must puudel.
                                Sa Rainer hakkasid Tofoa suuvoodriks?
                                Enda arust ei tahtnud küll hetkel ära panna, vabandused.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X