320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav et kõik mind teavad aga ma ei tea kedagi Samas vabandan kui liialt rutakas olin oma tähelepaneku väljendamises.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      Huvitav et kõik mind teavad aga ma ei tea kedagi
      Mul on ka creepy, et keegi nii täpselt minu vanuse, sõprade nimede ja nende juuste pikkuse kohta teab, kes teab, millal ema-naljad mängu tulevad
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        [ATTACH=CONFIG]1027[/ATTACH]

        :d
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kas Aastalõputurniiril on tänavu samasugused käepaelad, mis juba mingi viimased viis aastat olnud on?

            Kommentaar


              Kui palju poste mul olema peab, et linke ja pilte postitada?

              Kommentaar


                Kui palju mul poste olema peab, et pilte ja linke postitada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 9gag Vaata postitust
                  Kui palju mul poste olema peab, et pilte ja linke postitada?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Kas Aastalõputurniiril on tänavu samasugused käepaelad, mis juba mingi viimased viis aastat olnud on?
                    +1 ja kas neid peab käe peal kandma?
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      +1 ja kas neid peab käe peal kandma?
                      Neid peab kandma nii, et ilma lõhkumata ära ei saaks võtta. Selline on nende idee. Nii, et teoreetiliselt võid ka ümber jala panna (kui just korraldaja ei keela seda...ja pole just kõige mugavam)

                      EDIT: Lihtsalt taskus olev käepael ei ole aktiivne ehk siis nii sisse ei saa. Sisse saad siis, kui oled selle pannud nii, et ilma lõhkumata ära ei saa võtta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Neid peab kandma nii, et ilma lõhkumata ära ei saaks võtta. Selline on nende idee. Nii, et teoreetiliselt võid ka ümber jala panna (kui just korraldaja ei keela seda...ja pole just kõige mugavam)
                        No suht gay on tegelt selle sädeleva käepaelga 2 nädalat ringi liikuda. Mina olen ära lõiganud tavaliselt ja siis kleeplindiga sissemineku ajaks kinni pannud.

                        e: seni pole probleeme tekkinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          No suht gay on tegelt selle sädeleva käepaelga 2 nädalat ringi liikuda. Mina olen ära lõiganud tavaliselt ja siis kleeplindiga sissemineku ajaks kinni pannud.

                          e: seni pole probleeme tekkinud.
                          Tegelikult on see käepael kehtetu sel juhul. Võidakse uue käepaela ostu nõuda sel juhul kui avastatakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Tegelikult on see käepael kehtetu sel juhul. Võidakse uue käepaela ostu nõuda sel juhul kui avastatakse.
                            Võimalik, aga kuna olen turniiril suht igapäevane külaline, siis piletikassa tüübid teavad juba päris hästi mind vist. Esimestel päevadel näitad lähemalt käepaela ära ja asi korras ka pmst.

                            Kommentaar


                              1 tummine küsimus: kas prg kirjutab MC PREZ AKA THI ise oma kõned valmis või kirjutatakse need Tommile ette? Kuidas oli Rüütli ja Meri puhul? Meri vististi kribas ise ja oli suur kõnemees vms... ?

                              Kommentaar


                                Rüütel minu mäletamist mööda küll ise kõnesid ei kirjutanud. Aga eks igal presidendil on oma kõnekirjutaja. Mingi osa kirjutavad kindlasti ka ise valmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X